Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Mamcia, Ja wierze w to ze dzidzia wszystko bedzie super :) tylko w to ze ja w sobie mam to jeszcze nie do konca ;) Szkola rodzenia.... Szczerze mowiac to ja sie jeszcze nad tym nie zastanawialam :) Moooozeeee :) Ahh! Zapomnialam wam powiedziec... Moj maz ma wlasna firme remontowa i jego pracownik(i dobry kumpel) tez bedzie tata we wrzesniu :) Jego zona ma termin w tym samym tygodniu co ja Kinia, chyba to ty pisalach o tych "zabobonach" co do smakow w ciazy itd. Jesli sie sprawdza to u mnie tez bedzie coreczka jak nic!!!! Na mieso nawet patrzec nie moge i najchetniej jadlabym wszystko na slodko :) Ale ja tez jakos czuje ze bede miala dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja też jem na słodko i mięso mnie odrzuca,ale mam wrażenie, że będzie syn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
a ja ani slodkiego ani miesa!:) nawet herbate zaczelam pic gorzka (nigdy, ale to nigdy wczesniej tego nie robilam):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jak nigdy specjalnie za słodkościami nie przepadałam, to teraz gniazdka, ptysie, ciastka, ciasteczka. Cera mi się pogorszyła, więc jest szansa na dziewuszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja strasznie nie lubię swojego imienia, ale tak zazwyczaj jest. Jeżeli chodzi o imiona to ciężki temat, będzie wojna z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
U mnie Rafał wybiera dla chłopca,a ja dla dziewczynki i sprawa rozwiązana.;) Tylko zatwierdzić jedno drugiemu musi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż już mnie uprzedził, że jeżeli wybiorę imię, które mu się nie spodoba, to on i tak ma więcej do powiedzenia, bo idzie do urzędu je zarejestrować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
megan staram sie jesc "w miare normalnie" czyli czasem skubne miesko, ale stanowczo wiecej owocow i warzyw... jakos mi nic nie podpasowalo jeszcze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja tez jadlam slodkosci, kg tylko poszly w brzuszek, wiec tez powinna byc dziewczynka, a tu lipa :p jedynie co to na chlopca wyladnialam na buzi :p mi tam sie nie zgadzalo. ale zgadza sie z chinskim kalendarzem plci. tam tez pisalo ze bd chlopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
tabelka coraz wieksza, i coraz wiecej dziewczyn :D az zal mi bd was opuszczac za 8 tyg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek911 nalezysz do tego forum i juz z nami zostaniesz tylko nie bedziesz pisala o swoich dolegliwosciach tylko wychowywaniu maluszka :) nie bedzie pod sercem tylko w Twoich ramionach i bedziesz udzielala nam rad i cennych informacji na przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
megan, dziekuje. masz racje, ale pewnie rzadziej tu bede zagladac:* dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek, bardzo mozliwe ze nie bedziesz czestym gosciem, ale opuscic nas nie masz prawa!!! Ja juz sie doczekac nie moge jak za te 8 tygodni urodzisz bo wtedy bede juz w 16 tygodniu i najgorsze nerwy mina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
hej dziewczyny,a wy co,śpicie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem już po porannych mdłościach,zgaga zapita mlekiem. Powiedzcie czy pijecię teraz kawę? Co do przewidywania czy będzie chłopczyk czy dziewczynka, mi się wydaje i chciałabym żeby był chłopczyk. Mam już córeczkę więc wiadomo że chciałabym mieć parkę. Ja z córka bardzo ładnie wygladalam, każdy mi to mówił, a mój siostra z synkiem bardzo ale to bardzo na twarzy źle wygladala. Każdy jej mówił że będzie chłopak, no i się sprawdziło. Więc już się pogubiłam w tym wszystkim. Aby zdrowe było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Fakt, że jestem już w 13 tygodniu, ale nie wiem co znaczą wymioty i te wszystkie ciążowe anomalia:). Jedyne co mi dolegało to zgaga, ale też bardzo rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Invictia. Dzień dobry. :) ja właśnie męczę chałkę z dżemem, bo gdy nic nie zjem, to chodzę po ścianach. ja w sumie nie wiem co bym chciała, raz myślę, że chłopca, raz , że dziewczynkę. Tzn ja bym pewnie chciała dziewczynę, ale Rafał chłopca i tak jakoś mi się zmienia. ;) Wyładniałam, jem słodkie, więc to chyba sprzeczności?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja zgagi nie mam, nigdy w życiu nie miałam i mam nadzieję, że tak pozostanie. ;) Kawy nie piję, ale ja nigdy jej nie piłam. Za to popijam czasem colę. Sądzę, że taka słaba raz na jakiś czas nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawę popijam, to znaczy pozwalam sobie na jedną dziennie, a i pepsi sobie czasami podkradam. A jeżeli chodzi o piwko, które strasznie lubie, to powącham i wystarcza mi :). A tak na poważnie nie dajmy się zwariować, różne opinie czytałam na temat kawy, że niedobra, a inni piszą, że nawet dwie można dziennie wypić, tyle, że do dzieciątka mniej tlenu się dostaje. Jak będę karmiła wtedy nie pozwolę sobie ani na kawke, a tym bardziej na gazowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A robicie dziś coś pożytecznego czy się obijacie? Bo u mnie jak zwykle, trzeba by posprzątać, ale się nie chce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)Ja wstałam zjadłam śniadanie i jak na razie jest ok.za to w nocy do północy nie spałam tak mi było niedobrze,ja zgagę miewam czasami.Co do kawy to piję jedną dziennie rozpuszczalną.Wydaję mi się że nie zaszkodzi jedna kawa.Fakt na początku odrzucało mnie strasznie od kawy ale teraz mi już przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez pijam kawke taka slaba i nie codziennie ale lekarz mowil ze mozna jesc, pic -wszystko, wiadomo oprocz alkoholu, chociaz jak kobieta ma mega ochote to jak najbardziej mala ilosc wskazana niby;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawke mozna pic tylko troche slabsza. Nie wolno pic bezkofeinowej, bo ma rakotworcze dzialanie na dziecko podobno. Ja kawy nie pije bo mam nadcisnienie, ale ochote mam wielka :) Czasem mi wystarcza jak tesciowa pije kawke i czuje zapach :P Wlasnie sie tez zastanawiam nad szkola rodzenia. Chcialabym pojsc z mezem :) Kolezanka chodzila i troche sie tam nauczyla oddechow itp. W ktorym miesiacu najlepiej pojsc do szkoly rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja to nie mam pojecia,ale tam chodza panie co juz brzuszki maja widoczne - 5 miesiac?:) Bylam w sklepie, kupilam czekoladowe chrupki kukurydziane,nie moglam wytrzymac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja.za mna ciezka noc..budzilam sie kilka razu,oczywiscie z glodu,pelne ssanie w zoladku...wiec o 2.30 wstalam na male rzyganko pozniej znow sie co godzine budzilam i z boku na bok,pozniej znow o 7 do kibelka...czy wy tez tak spicie i budzi was straszny glod w zoladku?ja juz nie wiem co robic probuje zagryzac bananem kakersem ale i tak za 2 godz budzi mnie ssanie.przeciez kurcze nie bede robic kanapek 3 razy w srodku nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×