Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
jakie ssanie mi się włączyło, aż musiałam wstać z łóżka i zrobić jedzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja kolejne usg - genetyczne, mam dopiero 20,najdłużej będę czekała? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............32................. ..........24.03.2012 Igieleczka..............21............14................. . .........26.07.2012 Alcia28.................28............14................. ..........30.07.2012 Kinia1109..............27............11.................. .........19.08.2012 Doti ....................24............?........................ ...19.08.2012 MEGAN86...............25............10................... . .......01.09.2012 Kama....................29.............?................. . .........02.09.2012 Amefa...................23...........10................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ............06.09.2012 Tala1011101190.......21.............9.................... . .......09.09.2012 Dagusia82..............29.............8.................. ..........10.09.2012 Kaliwia.................?...............9................ .............14.09.2012 Wiewióreczka_........24.............8................... . ........11.09.2012 MamciaJ................26.............8.................. ..........11.09.2012 Plotka...................26............7................ ............21.09.2012 BlackRosssa............27.............7.................. ..........24.09.2012 Tajeczka................?..............7................. .........Koniec września Invicta...................?..............5-6........................Koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo------anna ja czekam duzej na genetyczne do 28.02 eehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Rozmawialiście z partnerami o tym jak będzie wyglądało wasze życie po porodzie? Bo mój się zarzeka, że będzie pomagał,kąpał dziecko, przewijał, czytał mu książeczki, itp. Ale ciekawa jestem. trochę się boję czy podołam. Niby byłam gotowa na dziecko, teraz wydaje mi się, że jestem gotowa... jakby mniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna no najdłużej, ale będziesz już miała genetyczne :) Ja dopiero drugie normalne :) Invictia - piękna beta. Rzeczywiście wysoka :) Może i bliźniaczki :) Ja mam 51000, początek 7-go tyg. :) Poziomy oczywiście mogą być różne, bo rozpiętość spora od 20000 do ponad 200 000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moj A. ma super podejscie do dzieci... zawsze znajomi sie dziwili skad on ma rozne sposoby i metody na male potworki:) podobno bedzie mi pomagal ale jak bedzie w rzeczywistosci napisze wam we wrzesniu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my rozmawialismy moj maz sie boi bo wkoncu cos bedzie pierwszy raz nie mial stycznosci z dzieciami i nie wie jak chwyci takie malenstwo itd ja mam mniej obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka bedzie dobrze!:) zobaczysz:) skoro tyle sie staraliscie i teraz sie udalo to juz musi byc z gorki:) wiesz ze zawsze po burzy wychodzi slonce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No mój z deczka jest przewrażliwiony - wszędzie widzi zuoooooo i możliwe niebezpieczeństwo dla dziecka. ;) nawet usg nie za bardzo chętnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Megan to moze wspolna szkola rodzenia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna ja byłam pewna, że podołam, itd., ale już przyszedł etap, że zaczęło mnie wszystko przerażać. Cieszę się najbardziej na świecie, ale nagle zaczęłam panikować :) Mój mąż dużo pracuje, bo lekarz, więc rzadko w domu bywa. Obiecał, że ile da- tyle będzie pomagała. Z uwagi na jego fach, ja wybieram prace raczej mniej czasochłonne. Czyli prawdopodobnie nie wrócę do zawodu na etat, tylko na zlecenie i to rzadko. Jestem Ratownikiem Medycznym. W tej sytuacji nie możemy oboje mieć dyżurów 12-o godzinnych... Dla mnie kariera nie jest najważniejsza. Jesteśmy tu w mieście sami, moi rodzice 4 godz. jazdy stąd, a z rodicami męża na razie jesteśmy pokłóceni i ja nie widzę szans na pogodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja mam do zielonej 70 km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nomy mamy tutaj tylko mojego tatę, ale tata wiekowy, nie dałabym Mu dziecka do opieki, jest po 3 zawałach - martwiłabym się i o dziecko i o tatę. Jedna mama w Clitheroe, druga w Wenecji. Więc też sami sobie. Ale mamy się zjeżdżają i na pierwsze 2 miesiące będzie pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz mu taki temat nadalam ale pracuje na 3 zmiany (kazdy tydz. inaczej) i raczej ciezko nam bedzie pogodzic terminy juz sie orientowalam i wypada wtorek co dwa tyg.ta szkola ale mysle ze samej uda mi sie go przekonac jak juz malenstwo sie pojawi pokaze mu wszystko ze nie ma sie czego bac:) mam nadzieje ze jak bedzie przy porodzie to zawiąże sie miedzy nim i dzidziusiem ta magiczna wiez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze to calkiem blisko :d a dziewczyny powiedzcie mi czy powinnam sie martwic bialymi uplawami...? w sumie biale niby nic zlego nie znacza ale od kilku dni mam ich wyjatkowo wiecej ze sie tak wyraze,,,,;/ wczesniej nie mialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invictia
Też bym już chciała zobaczyć swojego maluszka na usg, no ale będę cierpliwie czekała. BlackRosa właśnie z tą beta to teraz mam zagadkę, poprostu ciekawa jestem, a nie znam się na tym w ogóle i chyba moja lekarka też za bardzo :) Mój mąż jak się córka urodziła to wiecej się nią zajmował niż ja. Niestety po porodzie długo dochodziłam do siebie, a on staną na wysokości zadania, nie wiem jak teraz będzie z drugim bo się trochę rozleniwil ale wierze w niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja też mam białe upławy i też jest ich więcej. W ciągu ostatnich dni byłam 3 razy na fotelu na badaniu ręcznym, bo w szpitalu się nie zgodziłam na usg.lekarz nic nie mówił, więc raczej normalne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maltenka - jak najbardziej prawidłowe. Zmienia się flora, potrzeba więcej nawilżenia i póżniej stworzy się tzw "czop śluzowy", który zamknie macicę przed "złem" z zewnątrz. :)Dopóki upławy nie zmienią koloru na żółty i zapachu - to jest w porządku. :) Mój gin na wszelki wypadek polecił mi Lactovaginal co drugi wieczór, żeby właśnie zapobiec infekcjom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm no to w sumie powinnam byc spokojna.. pojde do lekarza w srode to sie jeszcze podpytam :P a dziewiszuki mysliscie cos o szkole rodzenia :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze mialam podpytac, orientujecie sie moze co oznacza zbyt duza ilosc pozostalych procent WBC w wynikach krwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja tam slyszalam, ze te nauki pozniej i tak biora w leb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie wiem,ale mi kazali na procenty nie patrzec,bo sie na ogol patrzy a nie na pojedyncze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje wszystkie znajomowe chwala sobie ;p tak sie wlasnie zastanawiam czy isc...;p bo w sumie nic nie szkodzi :) a niby lepiej sie po nich jest przygotowanym do porodu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maltenka - WBC to białe krwinki i przyczyny zwiększonej ilości mogą być różne, od stresu, przez zakażenia itd. Zawsze zinterpretuje Ci lekarz. Nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............32................. ..........24.03.2012 Igieleczka..............21............14................. . .........26.07.2012 Alcia28.................28............14................. ..........30.07.2012 Kinia1109..............27............11.................. .........19.08.2012 Doti ....................24............?........................ ...19.08.2012 MEGAN86...............25............10................... . .......01.09.2012 Kama....................29.............?................. . .........02.09.2012 Amefa...................23...........10................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ............06.09.2012 Tala1011101190.......21.............9.................... . .......09.09.2012 Dagusia82..............29.............8.................. ..........10.09.2012 Kaliwia.................?...............9................ .............14.09.2012 Wiewióreczka_........24.............8................... . ........11.09.2012 MamciaJ................26.............8.................. ..........11.09.2012 Malentka................24............8.................. ...........11.09.2012 Plotka...................26............7................ ............21.09.2012 BlackRosssa............27.............7.................. ..........24.09.2012 Tajeczka................?..............7................. .........Koniec września Invicta...................?..............5-6............. ...........Koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Jestem w 13 tygodniu ciąży. Poród mam na 12 sierpień. Dopisuję się do listy przyszłych szczęśliwych mamusiek:). **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............32................. ..........24.03.2012 Igieleczka..............21............14................. . .........26.07.2012 Alcia28.................28............14................. ..........30.07.2012 Izka....................26.............13............................12.08.2012 Kinia1109..............27............11.................. .........19.08.2012 Doti ....................24............?........................ ...19.08.2012 MEGAN86...............25............10................... . .......01.09.2012 Kama....................29.............?................. . .........02.09.2012 Amefa...................23...........10................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ............06.09.2012 Tala1011101190.......21.............9.................... . .......09.09.2012 Dagusia82..............29.............8.................. ..........10.09.2012 Kaliwia.................?...............9................ .............14.09.2012 Wiewióreczka_........24.............8................... . ........11.09.2012 MamciaJ................26.............8.................. ..........11.09.2012 Malentka................24............8.................. ...........11.09.2012 Plotka...................26............7................ ............21.09.2012 BlackRosssa............27.............7.................. ..........24.09.2012 Tajeczka................?..............7................. .........Koniec września Invicta...................?..............5-6............. ...........Koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hej,nooo,dużo nas,a i komentarzy ile,a gdzie jeszcze do września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×