Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość poznanski kwiat polny
Ja mysle ze chlopczyk u mnie. i chce Aleksander dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja ogolnie coraz bardziej jestem ociezala... za chwile 33 tydzien. przytylam od poczatku 4,700kg. coraz wiecej spie. cala noc, i w dzien 3, 4 godz. w domu juz nic nie robie:p szybko sie mecze i te bole glowy... masakra. ja chce juz 40tydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Pysiulek super waga?! zazdroscic mozna ja mam 10 tydz a juz 1.5kg na plus:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
megan, spalam, mama mi zrobila sniadanie (bo przez tydz u niej bylam) ktore zwymiotowalam. popoludniu jechalam do Krzycha, zrobil mi kolacje i znow w lozeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
chyba ta waga to wynagrodzenie za te bole i wymioty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troszke blizej jak dalej i te cudowne oczka i sliczny usmiech wszystko Ci wynagrodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
i tak po za tym to bola mnie jeszcze plecy :p musze Wam troche ponarzekac :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dziwie Ci sie ale wszysrkie przez to bedziemy przechodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna miałam takie bóle w pierwszej ciąży. Niestety wylądowałam z tym na izbie. 16. tydzień ciąży . To była wątroba, a dokładnie podwyższone enzymy wątrobowe. Lekarka stwierdziła że musiałam coś zjeść, a jadłam wtedy pierogi ze smażona cebulka, hi hi może napij się mięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Invictia,ale dobrze sie skonczylo?No mi nie boli caly czas.Poboli minute, jakbym kolki dostala,przestanie na 2 h, pozniej znowu. I nie wiem czy to watroba,mam wrazenie jakby to bylo w polowie zeber (????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
U mnie kiepsko,zastanawiam się czy nie wrócić do łóżka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.U mnie ok wstałam i piekę od rana naleśniki.Dziś do pracy idę na 16godzin masakra jakaś ale muszę przeżyć jakoś.i od piątku chorobowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja właśnie dostałam pod nos pyszne śniadanko,drugie,bona pierwsze też zjadłam naleśnika. :) No mnie trochę te żebra bolą i mnie mdliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo muszę mieć 30dni przepracowane żebym mogła iść na chorobowe bo od niedawna mam umowę o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Z tymi zebrami to slyszalam ze sie przesuwaja zeby zrobic miejsce dla kiedysiejszego brzuszka.Ja bardzo szczupla jestem. No nie wiem,ponoc to normalne. Ale w 10 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na 3miesiące jak na razie a potem i tak muszą mi przedłużyć bo już jestem w 3miesiącu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak od 10.02 już idę więc już niedługo jeszczę dziś i w środę się przemęczę i koniec z pracą a szczerzę to wolę po 16godzin 2dni niż po 8 4dni hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze tak:) super pozniej sobie odpoczniesz kochana:) ale nie przemeczaj sie tylko staraj sie jakos odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ja mam ten sam problem. Pracuję od niedawna, niecały miesiąc, powinnam być na l4, lekarz już mi 2 razy sugerował, ale czekam jeszcze. Długo pracujesz u tego pracodawcy, tzn. masz umowę na etat od miesiąca czy od miesiąca u niego pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od miesiąca mam etat.Ale gdy mi go dawali to wiedzieli o ciąży bo im powiedziałam poszli mi na rękę a więc 30-dni minie 9.02 a ja 10 idę na chorobowe bo tak mi kazali w sumie a mi to na rękę nie muszę zapierdzielać tylko w domu będę sobie siedziała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Już po pysznym śniadanku. Wygodnie ułożona na kanapie czekam na biegi narciarskie i patrzę o się działo na forum, jak mnie nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia a długo wcześniej u nich pracowałaś?? Wiesz, że możesz mieć kontrole z Zusu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×