Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo------anna
Kurcze, mam schab jakiś w lodówce, moż eutłukę schabowego, bo tak mało mięska jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka ja jeszcze z tydzień temu też tak miałam że na jedzenie nie mogłam patrzeć a teraz już przeszło.Ja też rzadko gotuję bardzo rzadko ostatni obiad zrobiłam z tydzień temu,ale jeść się chcę to musiałam coś w końcu ugotować a teraz już będę miała wolne to zacznę gotować.Za dwa tygodnie jadę do mamusi i może zostanie na dużej to też będzie mi gotować obiadki hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
A moja w Wenecji, Mama Rafała w Clitheroe, jesteśmy skazani na życie bez mamuś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Kurcze, mam chyba kryzys. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo anna też mam kryzys nie chce mi się nic a zwłaszcza iść na 16godzin do pracy.W dodatku jutro usg i boję się troszeczkę a zarazem nie mogę się doczekać,coś czuję że dziś nie zleci mi tak czas jak ostatnio bo bardzo chcę już jutra więc pewnie czas będzie się wlekł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Kinia, dasz radę, to ostatni taki dzień. :) A co robisz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chodzi o to że nic siedzę w recepcji a to jest jeszcze gorzej niż jak coś się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Kinia, a laptopa masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam właśnie i tu jest problem bo tak to jakoś by zleciało do rana a tak to lipa trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Kurcze, to rzeczywiście przechlapane. ;) Bo pospać na biurku nie można. ;) Krzyżówki jakieś weź, gazetki, jakoś dasz radę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
tajeczka...mam identycznie! w gardle wielka gula, jakby mi cos stanelo w przelyku:/ plus bekanie jak prosiaczek i kamien w zoladku:) mam ochote jutro zapytac lekarza czy sa sposoby na to ale jak mu wytlumacze?:D ze odbija mi sie wszystko?:D a druga sprawa...moze ktos napisac jakie badania mozna zrobic na nfz a jakie trzeba prywatnie? i sredni koszt?:) z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ja robiłam wszystkie na nfz. A była to morfologia, mocz, toksoplazmoza, żóltaczki, różyczka, hiv, wr, fosfor, potas, glikemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajnie jest chociaz jedna co dzieli ze mna ten los!z tego co ja czytalam po necie to niestety nic na to nie ma..przynajmniej ja sie niczego nie doczytalam...jakbys wpadla na cos to daj znac bo to jest mega wnerwiajace! ja mialam na nfz morfologie,mocz,grupe krwi, glukoze i cos jeszcze tylko nie wiem co to bylo...reszta pryawtnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna i co upichcilas? zjadlas tego schabowego? bo moje kotlety byly pyszne i te ziemniaczki mniam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis robie zapiekankę z kurczakiem, pieczarkami, brokułami i duzą ilością sera no i oczywiście ziemniaczki, ale to dopiero wieczorem jak z pracy wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Co Ty, dopiero idę robić, odmroziłam schab, bo był twardy jak kamień. :P Zastanawiam się czy zjeść schabowy z warzywami - mieszanką, czy fasolką czy buraczkami czy zrobić mizerię albo pomidory w śmietanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomidoró w śmietanie to juz chyba do końca ciąży nie zjem, na początku ciąży jak się najadłam tego to mnie 2 dni zgaga paliła bo oczywiście dodałam cebulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
padło na schabowego, ziemniaki i brokuły. :P Tylko u mnie to gotowanie to troche takie bez sensu, bo jednego kotleta robię - Rafał nie jada w domu, a ja na drugi dzien zjem, albo i nie, raczej nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mamcia, Tajeczka.... u mnie tez w gardle "gula" :) Moze nie do konca jakby tabletka mi stanela, ale co rano mam wrazenie ze pokarm z poprzedniego dnia siedzi w gardle i tylko czeka na sygnal do wyjazdu :P Trwa to mniej wiecej do 11-12 i mija. aaa... no i ciagle mnie podbija przy tym, ale nie wymiotuje. Lodowka tez mi smierdzi :) z reszta... wszystko mi smierdzi :) Joanna... Moja noga by juz u tego lekarza nie postala nigdy! Tylko ze ja mam "krotkie bezpieczniki" szczegolnie teraz wiec mogloby sie zrobic goraco! Ale bym mu "pojechala" bo na jezyk nie choruje!!!!!!!!! ugh!! W piatek idziemy zobaczyc czy naszej kruszynce bije serduszko :) Juz nie moge sie doczekac, chyba zbzikuje do tego czasu! A z drugiej strony, tak bardzo sie boje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka(taka rybka) badz dobrej mysli ja tez sie balam ale tlumaczylam sobie ze musi byc dobrze:) bedziemy wszystkie trzymaly mocno za Was kciuki:) oczywiscie nie zapomnij nam napisac jak wrazenia po bo bedziemy sie martwic... trzymaj sie kochana i nie stresuj dla dobra maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze!!! Musi byc!!! Wystarczy juz lez!!! JESTEM W CIAZY I WE WRZESNIU URODZE SLICZNE I ZDROWE DZIECIATKO! O! :) I tego sie musze trzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja mam jutro wizyte... mam nadzieje ze zobacze juz cos wiecej niz ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mamcia, ale masz fajnie. To niby tylko dzien roznicy ale juz bym chciala dzisiaj leciec na te usg :P Wzielam sobie wolne z pracy na piatek i na 9:15 rano mamy wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
mnie dzisiaj dopadly jakies slabsze chwile wiec pewnie dopiero jutro bede sie cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko jutro musze jakos w pracy wytrzymac :( Moj maz jeszcze nie wierzy ze bedzie tata a w piatek ze mna jedzie wiec moze w koncu uwierzy jak zobaczy na wlasne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moj zazyczyl sobie zdjecie ale ... to wszystko zalezy ile bedzie juz widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
na ostatniej wizycie lekarz powiedzial ze na kolejnej moge sie spodziewac tak z 1,5 cm:) juz niebawem nie bedzie kruszynka tylko kruszyna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×