Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Jo---anna - ja nie wymiotuję, ale rzeczywiście, bardziej mnie mdli jak dopuszczam do burczenia w brzuszku. Lepiej się czuję jak zjem kilka razy po troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę w firmie musiałam przyjechać na 6 rano bo swój samochód zostawiłam pod firmą i nie miałabym czym przyjechać później a że na 18 ide do dentysty to nie opłaca mi sie jechac 25 km do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie wiem skąd, Rafał wczoraj przywiózł. :) A co smieszniejsze my mieszkamy w małym mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
To może zamów obiad z dowozem do firmy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna nastepnym razem niech mi Rafal tez porcyjke przywiezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wyslę pocztą.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wszyscy uciekli? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Włosy doprowadzałam do stanu użytecznosci, bo muszę wyjść :) Też macie kłopoty w włosami? Są nie do ułożenia, przetłuszczają się i nie mogę na nie patrzeć. Do tego kolor już wyblakł... Eh... a tu farbować do drugiego trymestru nie wolno, malować paznokci - lepiej nie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja jak co drugi dzień nie umyję,to masakra. :P Etam,w ciązy nic nie można. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do 13 tyg tez miałam beznadziejne włosy i paznokcie ale po 13 tyg paznokcie rosną bardzo szybko i są twardsze niż wcześniej (przy najmniej u mnie) a co do włosów to wychodzi ich chyba trochę mniej niż wcześniej, bo wcześniej to wychodziły mi garściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulciaeu
witam Kochane forumowiczki serdecznie zapraszam na mojego bloga na którym znajdziecie wiele porad jestem matka 3 synków więc mam doświadczenie w ciążach porodach i wychowaniu możecie pytać o co tylko chcecie zapraszam http://marzeniapulci.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jest jakieś pocieszenie :) Rzeczywiście, nie zwracałam na to wcześniej uwagi, ale paznokcie mam słabsze niż kiedyś. No to trzeba czekać na lepsze czasy, a na razie maskować niedoskonałości :) Jak dobrze, że zima, czapkę nakładam i udaję, że się zgniotły pod nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nudzę się,macie jakieś pomysły co można zrobić konstruktywnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książkę jakąś przeczytać? Krzyżówkę rozwiązać? Nadrobić zaległości w serialach lub filmach? Poprasować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Chyba coś poczytam. :) Seriali nie ogladam, mam czysto i poprasowane, krzyżówek w domu nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wiesz co, nie mam jednego gatunku. Ostatnio się za Chmielewską zabrałam.Od Mikołaja dostałam Kindle toucha i mam tam wgranych kilka tysięcy ksiażek. Fajna sprawa,oczy się nie męczą, a wszędzie można mieć podręczną bibliotekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę książki papierowe :) A gatunek - thriller, fantasy, komedia :) Zaczytuję się ostatnio w Pilipiuku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Możliwe,że to oliwka Bambino mnie uczula?Posmarowałam niąnogi i masakra jakaś. Swędzą strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wygląda jak by nogi ktoś ogolił zwykłą maszynką bez pianki bez niczego. A moze masz faktycznie uczulenie na jakiś balsam czy coś wiesz podobno w ciąży skóra reagule na wszystko inczej niż dotychczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki Joanna, Nie wiem co ci doradzic. Ja bym napewno zapytala lekarza na wszelki wypadek, bo w koncu od tego ich mamy. Ja u siebie zauwazylam, ze balsam ktorego uzywalam przez lata powoduje u mnie teraz swedzenie i pieczenie skory na nogach i rekach wiec musialam odstawic. Przerzucilam sie na zwykly Nivea Sensitive i mam spokoj. A tak wogole to od 7 roku zycia zmagam sie z luszczyca skory i musze przyznac, ze jak dotad, mimo ze musialam odstawic swoje masci, to nie jest zle :) wrecz wydaje mi sie ze ogasla i nie luszczy sie wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
dzwoniłam do lekarza, umówiłam się za 2 dni. kazali wypic wapno, wypiłam. Wysłałam rafała do sklepu po szare mydło. Ktoś doradził balsam czerwony z garniera, dziewczyna miała taką wysypkę i jej pomagał,posmarowałam, bo akurat mam w domu. No dokładnie, to wygląda jakbym ogoliła się bez pianki. I mam tak na łokciach właśnie i na nogach. Ramiona, brzuch,piersi, wolne. Ale tam mam bardziej miękką skórę. Wysypka jest tam, gdzie skóra jest bardziej sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna na moje to jest pokrzywka. Spytaj w aptece o ten fenistil. Troche lagodzi swedzenie. Albo Panthenol w piance. Nie wien, czy mozna to stosowac w ciazy ale pomaga na pokrzywke. Mi niepomagaly zadne tabletki itp. Meczylam sie pol roku i samo przeszlo Ja spalam :p Chyba prawie trzy godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Amefa, ale to podobnie wyglądało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie spuchniete kropki mialam albo czasem nawet placki takie :P Wydaje mi sie, ze podobnie do Twoich zdjec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
I znowu się martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna przypomnij sobie, co wczoraj nam pisalas o zamartwianiu ;) Poczekaj na wizyte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wiem, ale wy też wiecie, że inaczej się pisze a inaczej się do siebie to odnosi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×