Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Studio DiLusso

Architektura Wnętrz

Polecane posty

Gość Robin66
Jeśli szukasz solidnego i profesjonalnego wykonawcy to ja ze swojej strony polecam Ci pracownię https://trzytrzecie.pl/ , są to profesjonaliści jakich mało , zajmują się m.in. projektowaniem wnętrz komercyjnych. Ja polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basina009
Kilka miesięcy temu współpracowałam z firmą, która zajmowała się projektowaniem wnętrz mojego mieszkania. Koleżanka dała mi namiary na tę pracownię http://www.inter-your.pl i wiedziała, co robi, bo potrafili się dogadać nawet z tak niezdecydowaną osobą, jak ja :) Wystarczyły dwa spotkania i już wiedziałam, że mieszkanie będzie piękne i faktycznie tak tez jest, nie tylko na papierze. W sumie w 3 miesiąca zakończyłam remont, do którego zabierałam się ponad rok, więc to też mój ogromny sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaFoki

Projektant wnętrz to moim zdaniem super rozwiązanie, jak chcemy mieć dopracowane wnętrze. Osobiście polecam też wejść na stronę domzcegly.pl aby zobaczyć, jak ciekawie można wykorzystać klinkier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrą architektką wnętrz jest https://szepelowska.pl/ z okoli Poznania. Moje mieszkanie nie należało do najładniejszych. W dodatku było bardzo ciemne. Pani architekt odmieniła jego wygląd. Teraz nie widać że wpada tutaj mało światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Projektantka

Cześć, oczywiście, że warto skorzystać z usług projektanta!

Profesjonalny projektant jest po renomowanych studiach architektonicznych i wykonał w życiu kilkadziesiąt projektów. Sama doskonale wiem, ile musiałam popełnić błędów i jak wiele się nauczyć, aby być w tym miejscu, w którym jestem obecnie. Teraz Internet pozwala, aby projektowanie wnętrz było tańsze i szybsze od tradycyjnego, a współpraca z projektantem umożliwia piękne i równie dokładne projekty. Ze swojej strony polecam usługi https://moderninterior.pl gwarantuje, że będziesz zadowolona  Wybieraj i inwestuj swoje pieniądze rozważnie, ponieważ poprawiałam już nie jeden projekt "fachowca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jak zwykle milion linków reklamowych biur projektowych, a zero przydatnych treści związanych z projektowaniem wnętrz. Osobiście polecam wejść na stronę www.inspiracje-wnetrzarskie.pl gdzie znajdziecie masę porad odnośnie wybory odpowiedniego architekta wnętrz, przygotowania do rozmowy z nim, a także trochę inspiracji do samodzielnego zaprojektowanie własnego domu lub mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward Tocz

Żona wymyśliła sobie architektów więc postanowiłem zrobić przeszukanie i mogę powiedzieć że wybór był trudny ale zdecydowaliśmy się na tych specjalistów beautycase.pl efekt jest bardzo zadowalający .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagny

Jakbyście szukali najlepszego programu do tworzenia wizualizacji to ja śmiało doradzam Lumion 10. www.lumion.pl/ Działa szybciej niż inne programy, jest czytelny i intuicyjny a możliwości daje ogromne. Mega dobry program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bileterka

Co do dobrych biur projektowych to polecam firmę DD Projekt - sa z Krakowa i radzą sobie świetnie z planowaniem średniej wielkości wnętrz, wszystko można przedyskutować, a nie tak, że projektant mówi tak i tak ma być. Ja polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camino

do wizualizacji i animacji najlepszy eyecad vr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy popatrzeć na to jak wiele materiałów wykończeniowych jest dostępnych na rynku by zgodzić się z jednym - mamy praktycznie nieograniczone możliwości w aranżacji naszego domu. Z drugiej strony może to być nie lada wyzwanie, zdecydować się na coś konkretnego. Najważniejsze jest mieć swoją wizję tego jak ma być zaprojektowane każde pomieszczenie. Jeśli mamy z tym problem to zawsze możemy sobie oszczędzić trudu, decydując się na skorzystanie z takich usług jak projektowanie wnętrz domów warszawa . Projektant będzie miał o wiele więcej pomysłów jak wdrożyć w życie naszą wizję. W pierwszej kolejności warto zajrzeć na portfolio jakim dysponuje. Przeglądając oferty bardziej znanych biur projektowych - https://beautifulminds.pl/services-item/projektowanie-domow/  będziemy w stanie o wiele szybciej podjąć decyzję o współpracy. Najważniejsze powinno być indywidualne podejście do naszych potrzeb oraz dopasowanie projektu do ustalonego budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest ktoś na etapie budowy domu i korzysta może z projektów pracowni MG Projekt?

Konkretnie chodzi mi o projekt pod nazwą "Sosenka"...

Pracownia wydaje się profesjonalna, więc myślimy skorzystać z ich oferty!'

Na razie jesteśmy na etapie formalności z działką 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×