Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
scarlettaa

powiększanie ust Poznań

Polecane posty

Gość gość
Witam,po wielodniowych lektorach dokonalam wyboru.jestem po dwoch zabiegach,tj botox na czole,mialam b.glebokie zmarszczki,czolo jak pociete nozem,po dwoch tygodniach,tj wczoraj p.doktor wypelnil mi jeszcze czolo kwasem i wypelnil usta,efekt super,za tydzien ide wypelnic policzki i bede znowu--ha ha ha piekna.tak powaznie ciesze sie i polecam dr.Rosinskiego z Poznania y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek9000
Witam! Jeżeli chodzi o powiększanie to polecam państwu instytut piękności aspazja.pl - http://aspazja.pl. Swietni fachowcy i nawet zagraniczni klienci do nich przyjeżdzaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększyłam sobie usta w Proestetica w Poznaniu przy ul. Sianowskiej 151. Jestem z efektu bardzo zadowolona. Przed zabiegiem oczywiście znieczulenie. Sam zabieg trwał 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut kłucia w usta....wytrzymałaś? ojjj... a jakie znieczulenie stomatologiczne? Ja panicznie boje się igieł, ale chciałabym mieć zrobione usta. Słyszałam, że jest jeden taki, co usta robi w 15 minut i ma chyba największą galerię zdjęć przed i po - i mi się to podoba - bo nie ma pontonów. A Ty jakie masz ustka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut ? U mnie zabieg trwał dosłownie minutę. W Aspazjii. efekt fajny ale tylko w pierwszym miesiącu, potem mam wrażenie preparat zaczął się wchłaniać.. Powtórzyłam zabieg i mam tak samo. Doktor podał mi jakiś kwas hialuronowy który jak twierdził daje najbardziej naturalny efekt.Może i najmniejszy..? Droga inwestycja przy takim tempie wchłaniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Art Medical Center ze Szczecina, pracują tam bardzo symapatyczni profesjonaliści. Nigdy się nie zawiodłam na tej klinice, a nie tylko usta u nich powiększałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na zabiegi do Beauty Factory na Sczanieckiej - dr Juska Korzystam z usług od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Robiłam już wiele: usta, podnoszenie policzkow, botoks, mezoterapię, fraksela. Na poczatku krazylam po roznych specjalistach, az w koncu tam trafilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie www.twojezacisze.pl ??? Byłam tam raz i naprawę miła i fachowa obsługa. Na pewno odwiedzę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście byłam w gabinecie na Podolanach. Super miejsce a Pan wykonujący zabieg to prawdziwy PASJONAT także wyszłam w szoku i z pięknymi wymodelowanymi ustami - usta zostały super wykonturowane i ładnie uwydatnione. Ah gabinet nazywa się mezoterapia-poznan.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam gabinety medycyny estetycznej w Poznaniu, super podejście i bardzo zadowalające efekty zabiegów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam gabinety medycyny estetycznej w Klinice Promienistej w Poznaniu, super podejście i bardzo zadowalające efekty zabiegów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkass
Dużo teraz jest gabinetów tego typu. Mi się podoba klimat jaki ma Renovital. Jest tak intymnie, kameralnie, nie ma spędu i tłumów ludzi. Obsługa na najwyższym poziomie, co jest szczególnie ważne jak ktoś pierwszy raz przychodzi na zabieg i jeszcze w ogóle nie wie jak to ma wyglądać itp. Wszystko tłumaczą, pomagają, prowadzą krok po kroku. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas hlaurionowy jest w 100% bezpieczny jeśli wykonuje i modeluje go specjalista. Głównym czynnikiem powinna być wybór kliniki gdzie są min. lekarze a nie tylko specjaliści ds. medycyny. Ja ostatnio w Poznaniu modelowałam usta http://www.renovital.pl/kontakt - siedzibę mają w centrum przy Placu Wolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opowiem teraz mojej historji, bo miejsca by nie starczylo. Pani Agnieszka Majewska -Poznan.Jest sprawca mojego nieszczecia. Nie dosyc ze wykonala mi ,,wory ,, pod oczyma to teraz mam duze problemy ze wzrokiem. Czeka mnie i lekarzy wiele staran aby uratowac wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia3p
Ja powiekszałam usta w Madame art w Poznaniu. Chodzę tez tam na rzesy. Najbardziej podoba mi sie to, że efekt jest bardzo naturalny, delikatny. Chciałam troszke powiekszyc usta i dostałam to czego oczekiwałam, Pani, ktora robiła zabieg jest profesjonalistka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Łodzi polecicie kogoś konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jak poprzedniczka byłam u p. Agnieszki Majewskiej z Poznania na zlikwidowaniu cieni pod oczami. Dziś szukam pomocy u chirurgów plastycznych bo mam taki wór pod okiem jakby mi ktoś je podbił!Tragedia. Masowanie zalecane przez p.Agnieszke nic nie daje a namawianie na ulepszanie jeszcze tego i tego skończyło się tym że zapłaciłam grube tysiące i dziś płaczę. NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena malenka
Agnieszka Majewska?bylam dwa razy i nie jestem zadowolona, ale ona niby taki specjalista w tv wystepowala, dalam sie zwiesc. trzeci raz chce pojsc w poznaniu do kogos zaufabego, prosze dajcie mi namiar konkretny na sprawdzonego specjaliste, interesuje mnie laser ewent. mezoterapia iglowa i mocne kwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Malena malenka Mocne kwasy polecam w salonie Beauty Premium na os. Tysiąclecia 30. Miałam robione kwasy Ultra Peel I w połączeniu z retinolem - to kwasy amerykańskiej firmy PCA Skin - poleca je wielu lekarzy medycyny estetycznej. Skóra się po tym dość mocno złuszcza ale efekty nie samowite - dużo gładsza skóra, zmniejszone pory, rozjaśnione przebarwienia, nawet blizny po trądziku lekko się zmniejszyły. Miałam też tam robiony peeling medyczny PQAGE - też super efekt, bardzo silny lifting, wygładzenie zmarszczek - i to bez złuszczania, więc można robić przed ważną uroczystością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Bylam u dr Majewskiej jakies 3 lata temu...niewielki worek pod prawym okiem pozostal...usta mi znieczuliła i chyba odczekała za krotko,bo bolało jak cholera...od tamtej pory tylko Aspazja Poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabiegi tego typu najlepiej w klinice promienistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladies55

Jesli chodzi o powiększanie ust to u mnie np sprawdził sie tylko preparat Restylane Kysse. Przede wszystkim, trafiłam w bardzo dobre ręce to raz, a dwa wspomniany preparat ma rejestrację FDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domino

dr Agnieszka Majewska to naciągaczka i oszpeca ludzi, mi po 4 latach do dziś nie znikł kwas który wstrzyknęła mi pod oczami chyba tonę i mam pod oczami bruzdy przez tą szrlatankę. to zwykła oszustka i złodziejka. trzymajcie się od niej z daleka bo zrobi wam krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SantaMonika

Uuuuu... dobrze, ze ja trafiłam na dobry gabinet i dobrego lekarza medycyny estetycznej. Miałam powiększanie ust Restylane Kysse. Bardzo  dobry efekt, naturalny przede wszystkim 😉  kto mnie nie znał, w ogóle nie zorientował się, że miałam cokolwiek robione z ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne opinie ma dr Rosiński z Aestetic Clinic, któraś z Was może u niego robiła usta? Ja planuję modelowanie ust i botox, chcę w końcu zadbać o siebie na wiosnę 🙂 A właśnie zależy mi na sprawdzonym i godnym zaufania lekarzu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robiłam w Poznaniu, lekarz mi zaproponował wypełniacz Restylane Kysse i szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczona efektem! ładnie równo i moje usta są w końcu pełne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×