Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona mama

Proszę napiszcie mi co dajecie i o której godz do jedzenia ( pól rocznemu dzieck

Polecane posty

Gość zielona mama

Mała była karmiona mlekiem modyfikowanym ( alergia) dopiero od niedawna wprowadzam nowe posiłki.Własciwie tylko dynia z ziemniakiem lub marchewa z ziemniakiem. Kiedy kaszki itd? rano mleko potem kaszka zupka mleko mleko czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie złociiiii
no dziewczyno pomyśl sama...co Ty masz 16 lat?? Skoro je jeden obiadek to daj mu w porze obiadu, a co za róznica kiedy zje mleko a kiedy kaszkę? wiadomo że jak zje kaszke przed snem to dłużej pospi bo będzie bardziej najedzony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytannkooo
ale jeśli dobrze ci śpi to nie dawaj mu kaszki po co ? żeby zapchać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie złociiiii
to juz inna sprawa, ja też uważam że kaszki to zapychacze nic zdrowego...no ale pytanie było inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona mama
no np. mleko rano o 10 kaszka 13 zupka 16 mleko 18 przecier owocowy 21 mleko kaszki nie dawałam nigdy, ale zastawaniem się czy wprowadzić jakieś amnezji dostałam.totalnie zapomniałam jak to było, muszę trochę się podszkolić.Starszy syn nie jadł kaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie złociiiii
bardzo ładnie, widzisz jak chcesz to potrafisz... skoro nie dawałaś kaszek to nie dawaj, bo i po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona mama
wiesz jak jest mam 2 ospy w domu i kocioł i zamieszanie, człowiek własnych myśli nie słyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie złociiiii
rozumiem, spoko :) a to dziecko masz od wczoraj?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona mama
ale jesteś złośliwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie złociiiii
troszkę...musze gdzieś ukoić swoją frustrację :) wybrałam kafe niż własne dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdsadsad
mój synek jest na papti, skończył pół roku w wigilię i w końcu jakos unormowaliśmy posiłki i tak: 9 - 150ml mleka 11.30-12 zupka (ziemniak, marchewka, pietruszka, mięsko z kurczaka/królika, ryż brązowy/kaszka jaglana); podaję łyżeczką w formie papki raczej niz zupki; mięso traktuję blenderem, a warzywa różnie - albo widelcem ugniata, albo blenderem; dzis dałam trochę żółtka, stopniowo będę wprowadzać nowe produkty, chociaż teraz w ziemie to bida z warzywami; do popicia zupki ok 60 ml mlelka piersiowego albo takie rozcieńczone pepti ok 14.30 ok 150-180 mleka ok 17.30 cyc (nie zawsze) + utarte jabłko, czasem dodaję do niego kaszki jaglane/kukurydzianej/ryżu brązowego; od czasu do czasu podaję inne owoce ze słoiczków ok 19 180 ml mleka w nocy 2 pobudki na cycka ok północy i 4 rano; podaję w międzyczasie do pica wodę z sokiem - tak 50ml wody +10 soku (niestety samej wody moje dziecię nie wypije, a zaczął twarde kupy robić więc muszę go jakos dopoić ) próbowałam dzieciaka zapchać kaszka na noc żeby dłużej pospał bo muszę do pracy wstawać, ale zjadł miskę kaszki, wypił ze 130 ml mleka i tak się o północy obudził chętnie poczytam co inne dzieci jedzą w tym wieku; moja koleżanka ma córcię, która je jeszcze groszek, brokuły, dynię, cukinię, grysik, pora, pomidorówkę i kaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×