Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilka21

Zapraszam wszystkie mamy z woj. pomorskiego :)

Polecane posty

Witam. Zapraszam do pogawędki wszystkie mamy z woj. pomorskiego :). Ja sama jestem z Tczewa. Mam troje dzieci, mam 25 lat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tammmta
Hej, ja mam dwoje. 1,5 roku i 1m-c. Mieszkam w Kowalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tammmta
Pracujesz czy na wychowawczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tammmta- ja nie pracuje, zajmuje się dziećmi i domem, na razie jeszcze ucze sie, chce dokończyć szkołe, bo przez pierwszą ciaże przerwałam nauke i jakoś nie było kiedy kontynuować. A ty masz córeczki, synków? Ja mam dwie córki i synka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja.....
Witam. Ja jestem z mierzei Wiślanej mam dwóch synów 7 lat i 3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tammmta
Mam chlopca i dziewczynke. Coreczka jest starsza. Ja mam dwojke od miesiaca dopiero i sie dopiero docieramy hehe. Powiem Ci kurcze ze roznie to jest - chwilami jestem zalamana :( A ty widze juz weteranka :D Powodzenia ze szkola. Ja teraz bedac w ciazy studia konczylam. Bronilam sie w 8m-cu z mega brzucholem :) Odwleklo mi sie troche jak zaszlam w ciaze z corka a druga ciaza mnie zmobilizowala :) Kurcze musze uciekac bo syn sie mleka domaga ;) Potem jeszcze zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila a ja cie znam
Juz kiedys tu pisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila ty masz 21 lat i tyle
dzieci? Powiedz,ze to nieprawda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja.....- witam :), napisz coś o sobie więcej :). tammmta- u mnie na początku jak urodziłam trzecie dziecko było cieżko, ale teraz jest już ok, dzieci są coraz bardziej samodzielne ;), najstarsza moja córka chodzi już do zerówki :). Dzięki jeśli chodzi o szkołe, w sobotę mam egzaminy na koniec półrocza mam nadzieje, że dobrze mi pójdzie ;). Ja zaraz też lece bo musze małej mleko zrobić, a strsze moje dzieci już jadły kolacje ;), ja zawsze ostania jem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam 21 lat, mam 25 lat prawie. A te 21 to dzień moich urodzin, gdyż urodziłam sie 21 stycznia 1987 r. Piszę na kafe kiedy mam czas, albo jak mnie ciekawi jakiś temat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila ty masz 21 lat i tyle
Pamietam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
ja jestem:) mam 2 córeczki :) witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka:)))
Ja jestem Z CHOJNIC mam dwójke dzieci:)4 latke i pół roczniaka:)Miło poznać drogie mamunie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :). Jak tam wam dzionek mija? Ja posprzątałam w mieszkaniu, zrobiłam obiad, teraz siedze sobie i ogladam z synkiem bajke na dvd, najmłodsza córcia bawi się piankowymi klockami, najstarsza w szkole jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniKill
Alicja z Lęborka 21 lat, córeczka Lidia 4 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BikiniKill- hej :), malutką masz córeczke ;), moja najmłodsza ma już prawie 16 miesięcy a jeszcze pamietam jak była taka mała ;), i czasami szkoda że dzieci tak szybko rosną ;). Przyszło dzisiaj do mnie pismo z sądu o odebranie praw ojcu mojej nastarszej córki, w końcu bo czekam na tę sprawe prawie rok już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Oli i Nastki
Hej! Ja też jestem z Tczewa i wiesz co Kamilko, mamy dzieci w tym samym wieku. Moja starsza córka Ola jest z 2 sierpnia 2005, a młodsza Nastka z 18 lutego 2008. Z jakiego osiedla jesteś i do jakiej szkoły chodzi Twoja córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Oli i Nastki
Przepraszam najstarszego masz syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Oli i Nastki
Nie jednak Dominika jest najstarsza, ale ze mnie gapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Oli i Nastki- hej :), jestem z Osiedla Garnuszewskiego, mieszkam dokładnie niedaleko Netto. Dominika chodzi do szkoły nr 11 im Mikołaja Kopernika na ul. Saperskiej. Fajnie, że znalazł się ktoś z tak bliska ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja jestem z woj pomorskiego a dokładniej z Gdańska ,mam dwóch chłopaków 8 -latka i 1-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola.sz- w Gdańsku jestem co dwa tygodnie w szkole ;). Pracujesz? Bo ja nie na razie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka pracuje już kupę lat w tej samej firmie ,ale nie narzekam bo mam dużo czasu dla chłopaków mam nienormowany czas pracy ogólnie zadowolona jestem .A gdzie Twoja szkoła ,studiujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie studiuje :(, dokańczam liceum które przez pierwszą ciaże przerwalam. Ale na nauke nigdy nie jest za późno ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się najważniejsze że masz chęci i siłę na naukę ,podziwiam Ciebie nie jest pewnie to łatwe przy trójeczce dzieciaczków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwe napewno nie jest ;), ale chce skonczyć szkołe, potem na studia iść chciałabym, potem do pracy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×