Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olivia23232323232323

Dlaczego wszędzie mam powodzenie tylko nie na uczelni?

Polecane posty

Gość Olivia23232323232323

Podrywaja mnie rożni faceci. nawet ci przystojni nie raz. w klubach , czy na wakacjach , albo na róznych wyjazdach w pl . w rodzinie uchodze za ładną itd wiec chyba nie moge źle wylądać? a na uczelni jakos mnie nie podrywają , nie zapraszają.. wydaje mi sie to dosc dziwne nie jestem nie lubiana , może troche trzymam sie tam na uboczu z nieliczną grupką osób. to może być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro sie trzymasz na uboczu
to nie masz sie za bardzo co dziwić. ludzie cię nie znają i nie mają chyba jak poznać skoro sie izolujesz od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia23232323232323
nie pokaże foty bo jednak wole być anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
moim zdaniem jesteś rodzajem dziewczyny na jedną noc więc chłopcy w klubach ciebie wybierają i na wakacjach taka jednorazowa przygoda pewnie dlatego bo nie jesteś wartościową osobą lub po prostu debila udajesz i wyglądasz jak plastik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia23232323232323
nie prawda ,że jak plastik.dbam o siebie ,ale nie jestem typem barbie . mam naturalny kolor włosów mimo ,ze blond , jestem lekko opalona , nie ubieram sie nawet jakoś szałowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
wszystko od tła zależy, na tle koleżanek studentek odpicowanych na sprzedaz sponsorską pewnie wyglądasz jak bazyl ale już w domu spokojnej starości będziesz miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, na uczelni mialem sporo fajnych lasek i nie zwracalem uwagi. a pojechalismy na wyjazd i kolezanka ubrala sie tylko w taka dluzsza koszulke i jak mnie wzieeeeeeelo... ;) eh... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia23232323232323
ptaszek - wiesz nie sadze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia23232323232323
wogóle to sie jakoś przewija. tzn ta sytuacja. np w liceum nigdy nie bylam z chłopakiem z klasy . choc bylo ich połowa klasy byli chłopaki z innych szkół ,albo klas ale z klasy nie tak samo jest na studiach. podrywają mnie studenci ,ale nie z roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o09i8u7y6t5r4e3w
ciesz sie ze woole ktos cie podrywa. mnie nikt nie podrywał ani w szkole ani na studiach. ani w życiu tak poza tym. i nie jestem brzydka .. ale jakos nikogo nie interesuję.. wiec czego ty chcesz . mało ci????? inni nie maja nawet tego czego ci wciaz mało. ja bym sie cieszyla gdyby chociaz jeden mnie zechcial łaskawie poderwac.. czy wogole podejsc pogadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
może geje są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o09i8u7y6t5r4e3w
no ale wielka krolewna chcialaby zeby wszedzie wszyscy na ciebie lecieli. uwazaj bo jeszcze ci sie spleni twoje zyczenie i poleci na ciebie ktos kogo nie bedziesz chciala i w miejscu gdzie nikt ci nie pomoze.. nie to ze ci zle zycze tylko troche skromnosci dziewczyno. a nie.. rozbuchane to takie byle tylko wszyscy wkoło zakochiwali sie w ksiezniczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia23232323232323
na prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ mi problem
ważne ,ze ogolnie cię podrywają chyba nie musisz mieć faceta ze swojego kierunku? kto to powiedział? widocznie masz za mało kontaktu z ludźmi na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba wynika troche ze strachu. ktos cie zaprosi na randke z grupy a ty go uwalisz i bedzie mu potem przed wszystkimi glupio. a tak jak praktycznie nigdy wiecej mozecie sie nie spotkac to "raz kozie smierc..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×