Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kawoszek

Jakie zabezpieczenia do gniazdek???

Polecane posty

Gość Justysia414
Warto skontaktować się z ospelem http://ospel.pl/pl/ bo oni zajmują się sprzedażą takiego osprzętu a i pomogą na pewno z wyborem. Według mnie są niezawodni tak jak ich sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRainbow
Mam gniazdka z zabezpieczeniami z ospela , zwłaszcza w pokoju u dzieci a także w łazience ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRainbow
Mam gniazdka z zabezpieczeniami z ospela , zwłaszcza w pokoju u dzieci a także w łazience , zapomniałam dopisać jeszcze , ,ze oczywiście w łazience gniazdka musze być tak rozmieszczone by np suszarka nie wpadła nam do wanny /prysznica czy umywalki ;) A co do samych gniazdek to sa megamocne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiros
Ja mam trójkę dzieci i przy pierwszym zobaczyłam jak bardzo dzieci są ciekawe wszystkiego co jest w domu i gdzie można włożyć paluszki. Dlatego w domu mamy wszystkie gniazdka do któych sięgną dzieci i w pokojach w których przebywają gniazdka z zabezpieczeniami, bo nie ma co kusić los. Tez mamy z ospela i gniazdka świetnie się sprawują, ładnie wyglądają i mają dobre zabezpeiczenie przed nieustraszonymi maluchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wszystkie były pozalepiane taśmą:) Tak jak i szuflady, wiem ze to była prowizorka ale tak na szybko pozalepiałam bo mały juz raczkował i szukał dziurek (miałam zamiar kupić profesjonalne) ale że sie sprawdziła taśma więc nie kupiłam. Może mało estetyczne ale w koncu to mój dom, moje zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowisso
Ja w sumie nie wpadłam, żeby zakleić taśmą. Sprytne :) Jeszcze jak budowaliśmy dom i nie mieliśmy dzieci to mąż pomyślał i już wtedy kupiliśmy z zabezpieczeniami z Ospela gniazdka i dały radę (już 2 dzieci testowała). A z takich patentów z dziećmi to moje dzieci lubiły bawić się przy piekarniku - otwierać, wkładać mi tam zabawki, rączki - szczególnie jak był gorący. To rozstawiałam obok piekarnika takie zabawkowe węże i bawiliśmy, że kto nadepnie na węża ten przegrywa i nie dostaje ciasteczka i udało się. Podobnie robiłam na dworze przy skrzynce z prądem i w domu przy kominku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziroksi
Jak dla mnie nie warto bawić się z zaklejaniem gniazdek. Są na rynku specjalne zabezpieczenia, kosztują groszę i ładnie wyglądają. :) U mnie w domu też mamy z Ospela, bo cały osprzęt mamy z tej firmy i sprawdza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EllaEyre
Sowisso bardzo dobry pomysł ;) A co do Ospela , to mam gniazdka z zabezpieczeniami . Przede wszytkim w łazience oraz salonie , tam ogólnie gdzie dosięgną dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogzikko
Warto zabezpieczyć gniazdka przed dziećmi i nie bać. Chwila nie uwagi i potem nieszczęście. Ja mam 3 małych dzieci i jak budowaliśmy się to od razu wszędzie gniazdka z zabezpieczeniem. To są drobne rzeczy, ale od razu jest bezpieczniej. Też mam z Ospela gniazdka, bo dużo osprzętu mamy z tej firmy, więc sprawdzona firma w naszym domu i wiemy, że porządna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikorsi
Ja od razu kupiłam gniazdka z zabezpieczeniem. Lepiej zamontować takie i nie bać się, że coś się wydarzy. Też mamy z Ospela, bo wszyscy nam takie polecali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do gniazdek mozna kupic takie zaślepki teraz juz za grosze i prawie wszedzie. Ale gniazdka to jedno Jak macie listwy antyprzepięciowe  czt przedłużacze do tv czy komputerów to zobaczcie czy mają ochrone. Ja miałam jakie tanie chinskie i wymieniłam bo bardzo niebezpieczne sie okazały.

Kupiłam polskie listwy ARMAC z bardzo dobrą ochroną przed tym żeby dzieci nie dobrały sie do prądu

producent daje na nie 10 lat gwarancji i OC, są mocne jakościowo i wytrzymałe, wieć tez dodatkowe bezpieczeństwo dla mnie i domu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×