Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhgkeshggjrdlhjlthkjtlh

jaki prezent na slub kolezanki?prosze o porady

Polecane posty

Gość gość
Nie chciałabym dostać takiego prezentu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga8866
My, postawiliśmy z mężem na oryginlany prezent. Wynajęliśmy państwu młodym limuzynę, którą sami jechaliśmy do ślubu. Koleżanka była zachwycona. !!! Polecam www.lincoln-torun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z żonką otrzymaliśmy fajny zestaw naczyn marki philipiak, z którego najbardziej żona byłą zadowolona bo zwraca bardzo uwagę na zdrowe odżywianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujaa
A był ktoś może na pokazie Philipiaka? Nie wiecie może, czy wstęp jest za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie. Udział w prezentacji jest bezpłatny do niczego nie zobowiązuje. Jeżeli mają Państwo jeszcze jakeś pytania bądź wątpliwości, służę pomocą. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska911
A jak można dostać się na taki pokaz? Czego można się na nim spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula11
Zestaw garnków na prezent ślubny to dobry pomysł. Tylko jedna uwaga " dobrej firmy" . My dostaliśmy garnki philipiak , służą man do tej pory i zanosi się na wiele lat jeszcze. Natomiast mój brat dostał zestaw seryjny i po dwóch latach zaczęli wymieniać , ponieważ uszy odrywały się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janqa
kluska911 przedzwoń na infolinię philipiaka i zapisz się na taki pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie wy do cholery mieszkacie, że 300 złoty za osobę? Ja płacę 115 od osoby z rabatem, bez rabatu byłoby 150. I menu jest naprawdę ogromne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nujka
Pani Marto a czy trzeba kupować cały zestaw czy można kupować poszczególne elementy z zestawu garnków philipiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Jak najbardziej może Pani zakupić jedno lub kilka wybranych naczyń z zestawu. W przypadku dalszych wątpliwości służę pomocą. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nujka
To ekstra. Właśnie interesuje mnie patelnia, więc teraz będę mogła ją zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzykk
P. Marto, czy Philipiak ma sklepy stacjonarne czy tylko zakupy internetowe wchodzą w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Istnieje możliwość zakupu w Warszawie w sklepie stacjonarnym, dokładnie centrum LIM. Charakterystyczny budynek w którym mieści się Hotel Marriott. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ugotujmy i nazryjmy sie na weselu bo tego w komunie uczono jao jedyna rozrywka a teraz tyle zarcia w sklepach 555 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mieszkają ze sobą? może im kup jakiś dodatek do domu? np kompozycję kwiatów? takei dodtaki zawsze się sprawdzają. Na pewno się ucziesza:) a jak kupisz róże stabilizowane z rosebelle to jeszcze dodatkowo te kwiaty będą długo ciesyzć oko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle kosmos to co czytam. I sie grzecznie pytam po co robisz to wesele jak masz dac za jakąś pare 600zl, a ona da Ci prezen za 200zł ? Czy nie najważniejsze jest to żeby byly w tym dniu ważne dla Ciebie osoby ? Bo jeśli żenadą jest jaki i za ile ktoś prezent Tobie da to w ogóle daj sobie spokój z weselem i będziesz miala tyle kasy ile nie wydasz na nie. I nie będziesz narzekać, że dostałaś żenujący prezent....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio szłam na ślub i kupiłam swojej znajomej zestaw ekspresu do kawy. Wiem, że ona i jej obecnie już mąż są wielkimi fanami kawy, więc bardzo się ucieszyli z tego prezentu. Był udany :) Zastanów się może czy właśnie czegoś nie potrzebuje, albo czy jest jakaś rzecz, którą będą mogli we dwoje używać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ślub to raczej praktykuje się dawanie pieniędzy. Jednak ze względu, że panuje moda na dawanie oryginalnych prezentów to może podarujesz młodej parze voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Ja byłam w takim obiekcie w Lesznie i byłam mega zadowolona. Dodatkowo młodzi mogliby sobie tam porobić zdjęcia ślubne, na stronie czytałam, że jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrkaIrka
ja dla przyjaciółki zamówiłam zestaw kubków na www.eprezenty.pl i szukam jeszcze podkładek na stół drewnianych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię dawać pożyteczne prezenty. Dlatego dałam swoim znajomym na ślub talerze z kamienia łupkowego www.slateplate.pl. Jednocześnie jest to prezent oryginalny i pożyteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezent ma być praktyczny. Jesli to jest ślub koleżanki to może wspolnie z jeszcze jakąś kupcie komplet garnków, ładne sztućce itp. Tylko poszukajcie czegoś renomowanego, np Gerlacha. Maja w koncu słuzyc latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółce dałam kasę i do tego jeden prezent dałam tydzień po ślubie. Zamówiłam na electro.pl ramkę cyfrową na zdjęcia. podczas ślubu i wesela napstrykałam sporo zdjęć i potem zgrałam im na tę ramkę. Byli mega zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×