Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhgkeshggjrdlhjlthkjtlh

jaki prezent na slub kolezanki?prosze o porady

Polecane posty

Gość oranżada5
Może cos niezobowiazującego jak np jakas fajna koszulka ze śmiesznym nadrukiem a do tego wino? Myslę że to byłoby najlepsze wyjście, oryginalne koszulki http://www.megakoszulki.pl/ lubi każdy, a wino to wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko by brali a nic nie dadzą
powiem Ci tylko tyle jak studiowałam byłam na ślubie znajomych z moim narzeczonym ( jego kolegi) nie pracowaliśmy a adaliśmy 500 zł do koperty i kartkę z życzeniami oni byli nie dawno u nas na ślubie - oboje pracują i nie dostalismy od nich kartki a co do prezentu złożyli się 50 zł na wspólny prezent ( z innymi znajomymi którzy nawet nie pracowali a dali nam po 200-300 zł od osoby dodatkowo). Zdenerwowało mnie to że nawet na głupią kartkę nie chcieli wydać a oczekuja ze po swoim dziecku dam im wszystko. Najzabawniejsze jest to że nawet jak robimy domówki i przynoszą jakiś napuj typu pepsi i zostaje na dnie może ze szklanke coli to proszą o zwrot. I to nie kwestja że mało zarabiają tylko skąpstwa. Załamało mnie to ze zaprosili nas na urodziny do knajpy i nawet za piwo z okazji urodzin nie postawili a prezenty pozbierali. Nie chce z nimi utrzymywać kontaktu bo nie lubie takich ludzi ze biora a nic od siebie nie dają ale niestety mój mąż chce z nimi utrzymywać kątakt :( Zastanów się czy jest iść sens na wesele i dać rzecz za 100 zł bo to świadczy o Twoim nietakcie i braku szacunku - tak brak szacunku do tego że oni chcą Cie ugoscić a Ty ich olewasz. Nie chcesz dać kasy to choć kup prezent który swiadczy o Twojej wartości i szacunku do koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina berczyk
Sesje są bardzo modne, podobnie zresztą jak wypady do spa - jeśli nie są bogaci to raczej do spa nie chodzą. My dostaliśmy pakiet w spa właśnie na prezent weselny. Było super, a sami byśmy się pewnie nigdy na to nie zdecydowali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazzulla
w kopertę raczej niezręcznie wkładać niewielką gotówkę, lepiej za to coś kupić moim zdaniem chyba najlepiej coś z oświetlenia, ja kupiłam swojej koleżance oświetlenie z szamotu z http://www.superlights.pl/ i bardzo się to spodobało młodej parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobny problem, bo chciałam, żeby prezent ode mnie był wyjątkowy. Pomogła mi koleżanka, która dała mi namiary na panią, która robi szkatułki ze strusich jaj. Mega! Szkatułka z inicjałami i datą ślubu. Stoi na honorowym miejscu w domu państwa młodych :P to jej strona: http://www.studioannam.blogspot.com Może komuś się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deninka
według mnie fajnym pomysłem jest fotoksiążka, coś w tym stylu http://fotobistro.pl/wyjatkowe-okazje - prezent oryginalny i niepowtarzalny. no i wkłada się serce w jego tworzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igga29
może jakiś fajny zegarek, który będzie odmierzał jej szczęśliwe chwile:) tu http://www.zegarek.net/zegarki-damskie-a-0,15,0,0.html znajdziesz ogromny wybór zegarków w konkurencyjnych cenach, dodatkowo możesz zamówić jakąś grawerkę - ja bym się bardzo ucieszyła z takiego prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wessa_1
Hej, Ja zamowilam ostatnio u nich http://kraina-haftu.pl/sklep-haft/index.php? super tort z recznikow za calkiem przyzwoite pieniadze :) genialna sprawa - jaka praktyczna no i wysylka szybko! goraco polecam, bo i para mloda byla zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś z wyposażenia wnętrz. fajnie sprawdza się zestaw win upominkowych. To oryginalny, praktyczny i elegancki prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równeiż polecam zestaw upominkowy z win, o ile oczywiście ktoś lubi tego typu trunki. wina są dobrej jakości, z renomowanych winiarni- już nie raz sprawdziły się jako prezent na jubileuszach, rocznicach, urodzinach etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi_max
Jak na ślub, to może coś żeby drugiego takiego nie dostali? Wiem jaki to koszmar podwójne prezenty. Sama szukałam czegoś kilka miesięcy temu i wiem jaka to męka znaleźć coś oryginalnego. Koperty nie wypadało mi dać. Znalazłam coś co moim zdaniem jest extra na taki prezent, niestety za późno, ale może komuś się przyda, bo ze Ślubami wiadomo jak jest. Najpierw długo nic, a potem mnożą się jak grzyby po deszczu. Taki ślubny witraż z imionami i datą ślubu uważam, że jak najbardziej się nadaje! Tym bardziej, że jest to pojedynczy egzemplarz. biannart.blogspot.com Na tym blogu Biannart jest prawdziwa kopalnia fajnych pomysłów na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde nie rozumiem osob ktore daje te prezenty beznadziejne. Ja mialam slub i obiad poslubny i na szczescie za wiele prezentow nie dostalam, raptem 2 i to od szwagierek:/. Wszystkie wymienione przez Was prezenty nie ucieszylyby mnie, wrecz przeciwnie mialabym problem, czy wyrzucic je odrazu czy poczekac. Po cholere uszczesliwiacie ludzi na sile. I ze niby to fajne pamiatki (wtf) Nie kazdy jest sentymentalny i lubi sobie zagracac mieszkanie jakimis badziewiami/ Dopytajcie samych zainteresowanych, ale jezeli oni wola kase, to nie uszczesliwiajcie ich na sile badziewiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saranow
Ja podarowałam biżuterię personalizowaną!Ręcznie robiona urocza z naniesionymi odciskami liniami papilarnymi młodej pary. Każdy z nowozencow ma czastke swojej polowki na sercu. Zakupu dokonalam w sklepie internet. ARTESS gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryyyka
zestaw naczyń Philipiak to na pewno sprawdozny prezent dla małżeństwa które lubi dobrze i zdrowo zjesc, nacyznia markowe, sam Okrasa je reklamuje... hmm sama bym chętnie taki zestaw przygarnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są bardzo dobre- moja mama je zakupiła i jest z nich zadowlona. Bardzo funkcjonalne, świetnie się z nich korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a e o u y i
Tak, bo pary, które w zdecydowanej większości mieszkają ze sobą przed ślubem, nie gotują sobie tylko wszystko jedzą surowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka345
Słyszałam co nie co o tych garnkach Philipiaka, że można gotować bez soli i tłuszczu podobno. A gdzie można dostać takie garnki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Garnki marki Philipiak dostępne są w salonach na terenie całej Polski, w sklepie internetowym https://www.philipiak.pl/sklepfront a także na pokazach, które co jakiś czas organizowane są w wielu polskich miastach. Pozdrawiam Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka345
Pani Marto, a gdzie uzyskam informację kiedy u mnie w mieście odbędzie się taki pokaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Informacje o najbliższych pokazach można uzyskać pod jednym z podanych numerów telefonu: tel./fax: (22) 613 22 82, infolinia: 801 405 406. Umawianie się na prezentację, to najlepszy sposób aby zapoznać się z produktami i całą ofertą. Pozdrawiam Marta Kowalewska _______________________ Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazejka
Spróbuj moja droga może pod numerem tel. (22) 613 22 82 lub zadzwoń na infolinię firmy: 801 405 406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emirek
Można się trochę wysilić i nie dawać pieniędzy w kopercie. Ja swojej znajomej zrobiłam prezent w postaci zarezerwowania terminu na ślubną sesję w plenerze - konkretnie w górach. Wyszło to bardzo fajnie, ale to już zasługa dobrego fotografa - Michała Bachulskiego. No i ma pamiątkę na całe życie, a pieniądze by się rozeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×