Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napiszcie cos

Pomózcie juz nie wiemy co mamy robić

Polecane posty

Gość napiszcie cos

Oboje z mezem pracujmey, ja w handlu on na magazynie. Nie jestem super sprzedawcą a co za tym idzie premie mam niewielkie. Mąz znowu ma doswiadczenie tylko i wylacznie w pracy na magazynie obnizyzli mu premie z racji kryzysu w firmie i wogole teraz jest kiepsko. Jzu nie wiemy co mamy zrobic jak sie przekwalifikowac, zeby zarabiac wiecej i wogole. Teraz nasza sytuacja finansowa jest tragiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjhbghjklkjhjklmlk
AKURAT CI NIE POMOGE BO SAMA TEZ MAM PODOBNIE? PRACUJE W BANKU? MIMO ZE DOBRZE PRACUJE TO TEZ O PREMII MOGE ZAPOMNIEC BO PLANY SA NIEOSIAGALNE I JEST CORAZ GORZEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alx 33
Obejrzyjcie program ,Boso przez świat,w niedziele leciał ciekawy odcinek. Już wiem co zrobię jak obetną wypłatę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie normalny
Wiem ! Zrezygnujesz z zakupów obuwia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie cos
Właśnie wszędzie podnosza plany mam dosc tej niestabilenj pracy w handlu marzy mi się stała pensja. Aby żyć normalnie z dnia na dzien a nie się martwic co zapłacic w tym miesiacu a co w nastepnym, czy mogę sobie pozwolic na to czy na to. Na chwile obecną z wszystkiego rezygujemy. Zadnych przyjemnosci tylko praca dom praca dom. To wegetacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×