Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

pytający - tak szerze: poważnie nie rozumiesz na czym polega gra słowna? Wyłapywanie z kontekstu słów/zdaniach które same w sobie mają inne znaczenie niż zamierzone. W ten sposób można zrobić sobie jaja z idioty który nie ma za grosz dystansu do siebie, właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
On nas nie zostawi.. wtedy bylby juz zupelnie sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orajuu, on tak efektownie reaguje na te insynuacje o gejostwie, że aż żal przestać to kobieca intuicja kązała mi wczoraj wklejać tu fragmenty z filmu o Brunie geju z Austrii dźem, widziałeś ten kawałek o zakleszczeniu sie Bruna i jego chłopaka w kajdankach, podczas gdy dodatkowo chłopak miał w pupie szczotkę od wc i wołali obsługę hotelową żeby ich z tego wypięła? powiedz, czy prawdziwym gejom podobają sie takie momenty, czy są przerysowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentleman ty jestes
njunn.. wlasnie jadlam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale jak jest okazja się czegoś dowiedzieć o gejach, to korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
Dzem, pewnie dla przypomnienia przeglada film raz jeszcze, bo cos ucichl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzedniej pracy miałam 2 kolegów którzy byli parą, ale wiadomo ze łatwiej zapytać anonimowego dżema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ucichł, żeby tylko nie wyładowywał sie teraz na jakimś, bogu ducha winnym, a może i ciężarnym, zwierzątku domowym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
Mowisz o jego mamie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty, przecież to stary baran jest, jego mama już ma za soba okres rodzenia nieudanych bachorów. co nie jest jej winą- żeby nie było! kwestia losowa, kazdemu może sie zdarzyć i nikomu nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tzy filmy Sashy Cohena, Borat Bruno i Dyktator Borat jest o mieszkańcu Kazachstanu (ktry nie wiedzieć dlaczego pozdrawia wszystkich w swoim ojczystym języku tekstem: jaksze masz?:) rodzinna wioska funduje mu wyjazd do USA gdzie poznaje amerykańską mentalność, jest mnóstwo scenek rodzajowych, a wyróznikiem filmów Cohena było to że biorą w jego filmach ludzie, którzy dopiero póżniej dowiadują sie że tą kamerą kręcono film, on na początku wciska kit że to film dokumentalny o potędze i wyzszości USA. spotyka sie z kongresmenami przedstawicielami kościołów Armii Zbawienia, itd W filmie Bruno jest gejem, który chce poznać świat prawdziwych meżczyzn i stać sie jednym z nich, więc znowu spotyka sie ze sportowcami od męskich sportów walk, tradycyjnymi katolikami, mysliwymi, wojskowymi, itd W filmie Dyktator zdaje sie że będzie przywódcą z bliskiego wschodu, który przybywa na zgniły zachód i też bada tutejszą kulturę w bezpośrednim kontakcie słyszałam, ze nie grają tam juz naturszczycy, co mnie niepokoi ale premiera dopiero jutro wiec nie wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest satyra na zakute łby, więc jeśli nie jesteś członkiem bractwa rycerskiego to oglądaj bez obaw. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i on kandyduje do senatu, sejmu, na radnego, wojta i prezydenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle mnie zrozumialas. Nie pisalem o fizycznie jednej osobie, tylko o to, ze glosuje na konkretnego czlowieka. Musze go znac, wiedziec kim on jest, jakie ma poglady, co zrobil dla regionu, co ma zamiar zrobic w przyszlosci, czym sie zajmuje na codzien. Dopiero pozniej patrze z jakiej jest partii politycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumiałam, ale ja naprawde jestem sprawiedliwie czepialska co by dżemowi nie było aż tak smutno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opatrasddfdfd
njunnujn Ona wszystkch zle rozumie. Inteligencja to ona nie grzeszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opatrasddfdfd
njunnujn uroda tez? to by wyjasnialo twoje kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodą to szczególnie nie grzeszę a tak z ciekawości - jakie mam kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×