Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

Gość widzieliście fote żaby?? buhah
porażka:D ona kiedyś prawie wszystkim wysyłała swoje paskudne zdjęcia:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
"ma dobrze zarabiac a jednoczesnie poswiecac duzo czasu rodzinie i planowac atrakcje dla swojej kobiety." Planowanie atrakcji należy do obojga ludzi będących w związku. A gdzie ktos napisal ze tylko do mezczyzny? Umiesz czytac czy nie? Facet ma dobrze zaravbiac a jednoczesnie miec duzo czasu dla rodziny. Nie widzisz sprzecznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialem fote zelka
jest brzydka w chooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki pasztet jest samotny
i wymysla sobie chlopaka kalibana, gdyby faktycznie kogos miala to nie siedzialaby na forum razem z prawiczkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialem fote zelka
a co myslalaes :O wiadomo ze jest sama a faceta ma w marzeniach :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka żaba jest paskudna
:O prawie każdy facet na kafe wie jak wygląda:O to jakaś desperatka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialem fote zelka
ogolnie baby z kafe to IMBECYLKI :O wysyła taka fote jednemu a ten mastępnym ludziom z forum:O najgorsze imbecylki na kafe to takie które mają kontakt na gg z połową factow na kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyyyyyya
A gdzie ktos napisal ze tylko do mezczyzny? TU: "i planowac atrakcje dla swojej kobiety." Napisał to użytkownik bshjkahfk o godzinie 15:06 Umiesz czytac czy nie? Facet ma dobrze zaravbiac a jednoczesnie miec duzo czasu dla rodziny. Nie widzisz sprzecznosci? Zależy kto wymaga od faceta, żeby dobrze zarabiał. Poza tym czy ktoś dobrze zarabiający nie może mieć czasu dla rodziny? I co znaczy "dobrze zarabiać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmann
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
Kobiety dorownaly wyksztalceniem i zarobkami,mezczyzni to po prostu lenie ,niewygodne codzienne prace zwalaja na kobiety. Wygodnie chca zyc ,bo niewygodne zycie jest dla nich jak widac nierealne. Udawac Pana kazdy potrafi,wyprasuj ugotuj posprzataj zajmij sie dziecmi.Czy to co robi kobieta po pracy jest dla mezczyzn nierealnym wysilkiem? Panowie brac sie za robote w domu,teraz panie beda chodzic na piwko po pracy,i czekac na obiad -dobry obiad,sukieneczki wyprasowane,dzieci zadbane,robimy to od dawna,czy to dla wa za trudne? Oj oderwanie swini od koryta jest realne,tylko troche boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmann
Kobiety dorownaly wyksztalceniem i zarobkami,mezczyzni to po prostu lenie ,niewygodne codzienne prace zwalaja na kobiety Ciekawe czy bys ty miala sile pracowac w domu po 8h ciezkiej pracy na budowie albo po kopaniu rowow. Moze chcesz sie zamienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronica...
a ty znowu to samo?:) caly dzien na kafeterii i o kopaniu rowow piszesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmann
Nie pisze o sobie, tylko ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronica...
a nie lepiej by bylo dla ciebie gdybys znalazl sobie jakas prace, a pozniej pisal ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmann
A kto powiedzial ze ja nie mam pracy, ze np w tej chwilii nie jestem w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronica...
codziennie calymi dniami siedzisz na kafeterii, wiec na moje jestes bezrobotny, znajdz sobie prace to pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmann
Codziennie siedze na kafe? Wczoraj i dzis to jest codziennie? ciekawe myslenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
to podejscie mezczyn zmienilo kobiety, musialysny sie stac niezalezne bo bysmy staly w miejscu. doprosic sie was o cos to masakra. nie raz widzialam w markecie budowlanym jak kobieta sama przekladala worki z cementem a facet stal przy niej i nawet palcem nie kiwnal.potrzebujemy facetow silnych psychicnie takich ktorzy beda dla nas wsparciem w trudnych chwilach, konkretnych, zdecydowanych. tylko nie katow nie takich ktory bije poniza damski bokser to cos najgorszego.a jakich facetow mamy, leniwych wyreczajacych sie nami itp. ps nie jestem singielka jestem mezatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronica...
znajdz prace to pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
co do zarobkow jesli facet posiada wyzej wymienione cechy czyli ma konkretne podejscie do zycia, jest zaradny to i zarobi tyle ile trzeba nie widze sprzecznosci w tych wymaganiach raczej powiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmann
nie raz widzialam w markecie budowlanym jak kobieta sama przekladala worki z cementem a facet stal albo mamy rownouprawnienie albo nie ma nie moze byc tak, ze tam gdzie kobietom wygodnie to jest rownouprawnienie a tam gdzie nie, to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronica...
zacznij pracowac i zarabiac to wtedy twoje problemy z meskoscia znikna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmann
Nie jestes od oceniania mojej meskosci, nie dostalas takiej mozliwosci, wiec sobie daruj jej ocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronica...
mam prawo cie oceniac, dla mnie nie jestes facetem tylko bezrobotna ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
o ja czesto slysze mamy rownouprawnie cholera takie zaslananie sie tym . ale genetycznie wy jestescie bardziej uwarunkowani jesli chodzi o wysilek fizyczny. i tu nie ma nic do rzeczy roznouprawnienie. nawet jak masz przepisy bhp to kobiety moga dzwigac o wiele mniej ciezarow wiec nic tu nie ma do rzeczy rownouprawniewnie. wasza budowa ciala miesnie pozwalaja na wiecej w tym zakresie wiec nie wyskakuj mi tu jako setny facet samotny ze same chcialysmy. kuzwa no i wlasnie takich mamy facvetow ciagle wymowki i wykrecanie kota ogonem wkoncu kobieta sie wkurwia i sama robi co ma zrobic a was ma w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponiia
nierealne i sprzeczne to sa oczekiwania facetow, niestety. podobaja im sie kobiety wyksztalcone, robiace kariere, zadbane, eleganckie i swietnie odnajdujace sie w swiecie. oczytane, pelne pasji, majace liczne hobby.. zwiazek jednak wola stworzyc z zagubionymi gaskami, ktore wpatrzone sa w nich jak w obraz. kobiety, ktore bez mezczyzn sa słabe i nie potrafia sobie poradzic w zyciu. Tyle, ze jak jzu zauwazyliscie, swiat sie zmienil, wszystko idzie do przodu.. tylko faceci nie nadarzaja, bo sami na wlasne zyczenie uwiezili sie w stereotypie SAMCZO-Wladczym. tam, gdzie gore biorą pierwotne instynkty nie ma miejsca na rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmann
znowbycszczupla Wiem ze sie roznimy budowa, predyspozycjami, dlatego rownouorawnienie jako idea jest bzdurna. Rozumiesz to? Wiec albo nie ma rownuprawnienia w ogole, albo jest, a nie jak wam, kobietom wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten dalej walczy? Równouprawnienie = jak będę chciała to sobie będę ten worek nosić...a ty możesz zawodowo robić akrylowe paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmann
nierealne i sprzeczne to sa oczekiwania facetow, niestety. tylko zdaniem kobiet fachowcy maja na ten temat znacznie inne zdanie, odmienne no ale jesli pogladsy kobiet nie zgadzaja sie z prawda, to tym gorzej dla prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmann
ooo czesc Moorland Nie walcze, tylko probuje wytluamczyc niektorym pewne problemy, niestety bez wiekszych efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×