Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

Gość pytajacy dzenntelmann
cmokam kolegów w siurka, maja takie duże, nie to co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponiia
trudno Ci sie z tym pogodzic, po prostu. Nie nadarzacie i dorabiacie sobie ideologie. to sie nazywa racjonalizacja, ale uwazaj, bo przewaznie nie prowadzi do niczego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zauważyłeś, że te problemy mają tylko osoby samotne? I to jakimś dziwnym trafem twierdzą, że są samotne bo inni coś źle robią..a cała reszta jest happy. Ma ktoś kawy pożyczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronica...
A szukasz w ogole jakiejs pracy czy tylko sie uzalasz nad soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji to zrób sobie czarny nick, pozbędziesz się podszywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmann
Nie jestem samotny. Mam mamusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmann
Nie szukam pracy, to bez sensu jestem operatorem tokarki skrawająco-tnącej DUX-9000 , wycofali ja z użycia w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
wiesz, ale dalej nie rozrozniasz tych rzeczy i dalej powtarzasz swoje jak zdarta plyta. no dobra to pogudz sie z tym ze kobiety staly sie samowystarczalne bo skoro towim zdaniem mamy dzwigac ciezkie zeczy i kopac rowy na budowie to masz skad sie biora babochlopy bo sami nas do tego prowokujecie zebysmy same saobie radzily ze wszystkim. czepiacie sie tego rownouprawnienia, zle to interprwtujecie ale na zlosc nam wiec tym samym sami sobie dolek kopiecie . stad takie wymagania kobiet musiecie dowornac nam jesli chodzi o mentalnosc psychiczna i sile fizyczna aa jaka prawda iedorownujecie podz zadnym wzgledem takie cioty nie faceci cioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmann
Nie, ten problem nie maja tylko osoby samotne, ale takze wielu facetow w zwiazkach, wielu ktorych juz niebawem bedzie samotnych, wlasnie z ww powodu nie chce zakladac czarnego nicka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronica...
pracy tez szukac nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, po wczorajszej tyradzie na temat powodów rozpadów związków nie chce mi się powtarzać. więc powiedzmy tak - jak facet jest ciotą to zawsze będzie nieszczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzenntelmann
znowbycszczupla Nie, to Ty caly czas wyrywkowo stosujesz pojecie rownouprawnienia To jest proste jak budowa cepa, albo zakladamy ze kobieta i mezczyzna sie rozna, maja rozne predyspozycje, zdolnosci i nie ma rownouprawnienia, albo zakladamy przeciwnie i wowczas jest rownouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzenntelmann
więc powiedzmy tak - jak facet jest ciotą to zawsze będzie nieszczęśliwy Nawet nie wiem jak to skomentowac, sorry, ale do takiego poziomu dyskysji to ja nie zejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równouprawnienie przyjmuje różnice biologiczne/anatomiczne, ale nie są one na tyle wybujałe żeby dyskryminować jedną płeć - czyli np. nie pozwalać czegoś robić. Dlatego są kobiety pracujące na budowie (no skoro im pasuje...) i faceci w przedszkolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpowiem, sklada sie z dwoch trudnych slow: rowne prawa widzisz tam gdzies - ten sam kolor skory, ta sama sila fizyczna, ten sam IQ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponiia
koles jest jak mur, bo juz sobie wytłumaczył wszystkie swoje niepowodzenia:) mea culpa, mea culpa :D bo zamiast wielbić jego wielkosc i wszystkie fantastyczne teorie, my "baby" mamy czelnosc miec wlasne zdanie, do tego poparte argumentami. szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmann
Wlasnie rowne prawa Jesli kobieta ma prawo przechodzenia na emeryture w wieku 60 lat a facet 65 lat to nie ma rownouprawnienia jelsi facet ma prawo dzwigac ciezary do 35 kg a kobieta do 20 kg to rowniez nie ma rownouprawnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelsi facet ma prawo dzwigac ciezary do 35 kg a kobieta do 20 kg to rowniez nie ma rownouprawnienia! znasz termin retarded? sprawdz, spojrz w lustro i powiedz - now I know!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmann
Gdzie sa te argumenty niby? Poki co to tylko zaprzeczacie oczywistosciom Wszycy psychologowie mowia ze oczekiwania kobiet wzgledme faceto ciagle rosna i sa sprzeczne a wy mowicie cos odwrotnego v- to sa te wasze "arguemnty"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy przypadkiem nie zrównali wieku emerytalnego? Poza tym poważnie ktoś ci mówi ile kilogramów na raz masz przenosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) "Po co mam czas tracić na mówienie do ściany?Ściana i tak zawsze swoje wie Ktos na ścianie wyrył hasło Ściana cała jest tym hasłem Z dumą woła: oto ja!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie zaczynaj z psychologami, już wczoraj sobie guza facepalmem nabiłam...bo ci wszyscy okazali się być jednym, antycznym panem lwem-mistrzem teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelman
nie nie znam, ty znasz bo zapewne czesto go uzywasz albo czesto uzywaja w stosnunku do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelman
Takie to mam rownouprawnienie Juz nie mowie jakie sa rowne prawa w sadach rodzinnych, przy rozprawach rozwodowych itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, inaczej... Powiedz w miarę zwięźle - co cię tak naprawdę boli i dlaczego przeszkadza ci coś co innym nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×