Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

a co mnie obchodzi? Nawet jak nie było do końca jasne, to wytłumaczyłam, nie? I nie, ja mu ubrań nie kupuje, najwyżej pomagam wybierać. On sam się potrafi ubrać, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez niej sie jednak nie obejdziesz, bo jak widać nie wiesz o tym, że kiedy facet cos mówi że zrobi a potem tego nie robi to wychodzi na dużo gadającego bęcwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, nawet nie próbuj, dżem wie jak to u was wygląda, nawet jak tój men idzie sam na zakupy, to ma Twój gust z tyłu głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem wszystko przeczytał na onecie, jak to jest w związkach i teraz mu nie podskoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle Moorland, pytanie z innej beczki byłaś może na Dyktatorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, iron mana gra i powiem ci, że niezależnie od tego jak kiepskie były filmy Marvel'a oddzielnie, to akurat to im wyszło. W sumie komedia i w sumie to cała sala ryła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaga? lubiłam IronMana no i koffam Roberta to mnie zachęciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem nbie pracuje na budowie, jest stróżem czy innym ochroniarzem w każdym razie roboczy kitel ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaga - a iron man to większość zabawnych tekstów...no i Loki jest uroczy. Nie chcę za bardzo spoilerować, ale rozmowa Kapitana Ameryki z Iron Manem była genialna. KA coś marudził o byciu poważnym, na co Iron Man odpowiedział "among people in this room...who's wearing fancy dress party costium'"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to było w zwiastunie to sie właśnie nazywa mieć dystans do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było? uff...to przynajmniej spoilera nie zrobiłam. No i Hulk jest zabawny...wyjątkowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z męzem uwielbiamy Borata, czyli Saszę Cohena ale w takim razie zaznaczam też Avangers do zaliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Zmuda - Trzebiatowska jest ladna, tez moj typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakims Party widziałam ze sesję ubieraną zrobiła, lepsze niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą - brat Cohena jest jest jednym z wiodących psychologów jeżeli chodzi o autyzm 0.o Nieźle się podzielili, jeden jest psychologiem, a drugi sprawia wrażenie jakby psychologa potrzebował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
kobiety z natury sa wredne, ten typ tak mam co do Zmudy, to czytalem ze jest wyjatkowa, nieprzyjemna, wynosi sie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz, ale to widać że i Sasza zna sie na psychologii, jak on podchodził naturszczyków w swoich filmach to wiekszosc trenerów typu Tymochowicz sie chowa. poza tym on bezbłednie wyczuwa jakie są problemy i palące kwestie społeczne- no moze raczej society trends genialnie moze znajde mój ulubiony fragment... oczywiscie zwielu ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×