Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

i znowu masz rację nawet w tym że jestem facetem, który pisze "zgłosiłabym się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacy jak on sami nie zgłaszają się do lekarzy ciągle o tym mówią i apelują w wiadomościach- mężczyźni szczególnie samotni, badajcie się regularnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
njunnujn jak zwykle, czepianie sie literowek, a nie meritum, skad ja to znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
to ciekawe, bo to kobiety znacznie gorzej znosza samotnosc, anizeli mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
jaki irytujacy typ. Ale rzeczywiscie projekt kafeteryjny dziala. Jego tepota przykuwa z taka sila, ze o malo nie rozwalilam monitora. Ignorancki, imbecylny tepy leb. I j estem pewna, ze masturbuje sie pod to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
No akurat po tobie widac, jak bardzo ci ta samotnosc sluzy :O Rozumiem, ze przy twoich zarobkach czekasz w kolejce NFZ do specjalisty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się dobrze bawię i na zawsze zapamiętam, że cofać sie można też do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
Ja ogolnie usmialam sie dzis do lez, ale teraz jakos porazila mnie jego tepota. Juz mi przeszlo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmądrzejszy-kolejna ofiara kobiecej propagandy zapewne kobieta w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jestem nie tylko ofiara feministycznej propagandy, ale wrecz kobieta pod meskim nickiem. A wszyscy samotni faceci sa zadbani, realizuja swoje pasje, bo nie musza marnowac czasu na kobiety, nie sa zawzieci i zdziadziali. w ogole bez kobiety facet rozkwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Stara panna sobie dobre radzi sama? Sama, to znaczy sama, a nie ciagle gadajaca z kims kobirty sa duzo bardziej spolecznie niz mezfzyzni, potrzebuje wiecej uwagi, rozmowy, zainteresowania Wystarcvzy spojrzec na sposob odpoczynku facetow i kobiet. Facet moze pojechac na ryby i sie zaszyc, miec cisze, spokoja, samotnosc. Kobiety przeciwnie. Ilu jest wedkarzy kobiet a ilu facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle, facet rozkwitałby bez kobiety, gdyby nie to że ona stoi kilka godzin przed lustrem a potem go wabi i jak złapie to on spada (w dół- żeby było jasne i zrozumiałe dla inteligentnych ludzi) facet nie ma wyboru, leci jak pszczoła do miodu , no i stąd wszelkie nieszczęścia i klęski ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w pracy rozwodnika i żonatych jakos ci żonaci wypadają lepiej, pomimo że i tacy i tacy jeżdżą na ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale ile mozna siedziec na tych rybach czy w lesie? Ja to lubie, kocham sie czasem wyciszyc, ale dluzsza mete zwariowalbym. Kobieta potrafi tez sobie czas zorganizowac, poczyta ksiazki, porobi na drutach, upiecze ciasto, kupi kota. Stary kawaler w tym samym czasie zazwyczaj chleje, albo gra w gry komputerowe, a mieszkanie zarasta brudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Ale ja nie mowie ze ma siedziec na rybach caly czas, tylko to ze samotnosc, nawet ta krotka, bardziej doskwiera kobietom.To one bardziej potrzebuja rozmowy, zainteresowania, sa bardziej spolecznie, nastawione na ludzi. Faceci sa bardziej nastawieni na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak spada?" zgoopiałam i nie wiem jak odpowiadać... w górę, na bok, po skosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówimy o czasie wolnym spędzanym w pojedynkę? tak? nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
spada w dol ( czytaj ze zrozumieniem ;) ) i od razu cofa sie do przodu stawu, gdzie lowi ryby godzinami. Jelop znowuz sie przylaczyl do dyskusji i ani za cwierc mozgu nie pojal rybnego chocby tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet spada, czyli odniża swój zycviowy lot i przestaje rozwijać swoje naturalne predyspozycje wszystko przez baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
spda= upada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
To jest fajne : "Faceci sa bardziej nastawieni na rzeczy" Bravissimo dzentelman :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
dzentelman ty jestes Oczywsice, to jest podstawa psychologi spolecznej Z tego sie bierze, to ze faceci sa majsterkoowiczami, lubie technike a kobiety wola sie zajmowac emocjami, relacjami miedzyludzkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
To widac juz w wczesnym dzieciwnstwie Faceci wola sie bawic samochodami, a dziewczynki lalkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×