Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

bauntyy Ktoś kto nie przeżyje śmierci bliskiej osoby, nawet trochę cię nie zrozumie. Tak jak ty nie rozumiesz jak to jest być niskim chamem, wyszydzanym przez rówieśników, który nie ma szans na dziewczynę. A inni nie zrozumieją jak to jest gdy ojciec was zostawia, w wieku 5 lat i zwodzi, a potem wyjeżdża za granicę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bounty ja ci naprawde dobrze zycze i sie niczym nie przejmuj tylko sie usmiechaj i nie przegap tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ytytyt masz rację, moje życie jest zajebiste, usłane różami, miło, że tak uważasz, choć nie wiesz jak u mnie wszystko wygląda na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh bardzo sie staram, uwierz :) ale na nic nie czekam, niczego nie przyspieszam.. czekam na swój "moment"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary No nie wiem, wypowiada się w temacie "pozostanę samotna" No wypowiada sie w tym temacie i bo może ma doła, i co z tego? NIe trzeba od razu jej atakowac. Ludzie stawiają się wyzej od zwierząt, a są dzikusami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baunty no ale powiedz czy po moim zdjeciu mozna stwierdzic ze raczej tego testosteronu zbyt wiele nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu tacy jak ja czy ytytyt czują się urażeni, gdy ktoś kto ma nieporównywalnie lepiej w danej sferze równa się z nami w cierpieniu. 🖐️ Wiem, że mozna mieć doła ale ja jestem z natury obiektywny i mnie takie rzeczy raza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu tacy jak ja czy ytytyt czują się urażeni, gdy ktoś kto ma nieporównywalnie lepiej w danej sferze równa się z nami w cierpieniu. Prawik - dzięki, to miałem właśnie na myśli cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tepak nie musisz jej bronic sama moze poprsotu z mojej perspektywy narzekanie na samotnosc majac takie cialo jest niedobre z mojej perspektywy 2 2etniego prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytyt i tak już się do Ciebie nie odzywam :P wiem, że im jesteś niższy tym jest Ci ciężej chociażby psychicznie unieść taki bagaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy Ze swojego życia. Mój ojciec ucieka w tej chwili przed policją. A wcześniej najpierw zaciągnął moją matkę na ołtarz, potem wielokrotnie zdradzał, zostawił ją samą z dwójką dzieci, nie płacił alimentów, zwodził mnie i unikał, wpadł w kłopoty prawne i uciekł za granicę. A wcześniej jeszcze kradł oszukiwał i obarczał moją mtakę winą za to żim nie wyszło. Jeszcze śmiał mówić , że ogranicza ona jego kontakt, z dziećmi, bo pewnego razu nie chciała dać mu numeru do nas.Ogólnie mówiąc gdybym go teraz zobaczył to zajebałbym skurwiela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na podstawie tych dwoch zdjec takie wciecie w talii jest nienaturalne dla faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baunty - "wiem, że im jesteś niższy tym jest Ci ciężej chociażby psychicznie unieść taki bagaż" jeśli to nie było pisane dla śmiechu, to fajnie,miło, że coś tam próbujesz zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam już na temat tych zdjęć. Nie zwróciłam uwagi na wcięci w talii, ale na szerokie ramiona - szersze od całej reszty co nadaje męskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze nie muszę jej bronić, ale zachowujecie się jak dzikusy. Rozumiem, że może was to razić, ale to nie oznacza, że obrażanie jej i wyładowywanie frustracji jest właściwe. Jak chcecie się wyładować to pójdźcie na siłkę , albo sobie zwlacie, anie obrażacie dziewczynę,z zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×