Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

bauntyy - jak byłam młodsza, ale tylko ten mi odpowiada. Szukam sobie faceta w swoim typie i nie muszę się podobać komuś, komu ten styl nie odpowiada. Ubieram się kobieco, bardzo często noszę obcasy, po prostu wszystkie moje ciuchy są czarne. Dobrze tak wyglądam, dobrze się czuję i nie czuje potrzeby, by cokolwiek zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
nie wiem zbyt wiele niestety. ale mozesz pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAunty hellenka z okienka, czepiacie się jej stylu...w tym względzie przyznaje jej zdecydowaną rację, niech każdy zajmie się swojego stylu,pasującego do jego charakteru. Najważniejsze jest to żeby ona się dobrze czuła w swojej skórze, a nie o to żeby zadowolić gust estetyczny innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo się wypowiadasz na ten temat jak na osobę która nie zna się na tym. Ale zadam ci jedno pytanie. Czemu nie odczuwam żadnej potrzeby związku z kobietą? A perspektywa małżeństwa, jest porównywalna do pobytu w więzieniu? Absolutnie nie jestem gejem, rzygam na ich widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
nie masz milosci w sobie. nie kochasz ludzi ani siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
nie miales milosci w domu, nie byles przytulany, glaskany, dotykany, wiec perspektywa dotykania i glaskania na codzien cie przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępak, bauntyy prosiła o zdjęcie, to wrzuciłam. Nie wstydzę się swojej twarzy. Wyglądam jak wyglądam. Fotkę zawsze można skasować i już. Kto miał widzieć - zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
albo wrecz przeciwnie masz doswiadczenia ze zlym dotykiem, generalnie mysle ze boisz sie dotyku i bliskosci wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellenka z okkienka nie miales milosci w domu, nie byles przytulany, glaskany, dotykany, wiec perspektywa dotykania i glaskania na codzien cie przeraza. Aha nie trafiłaś, za bardzo chyba, pseudo psycholog z ciebie trochę, trudno żebym sie przytulał do mamy jako nastolatek, a jako dziecko raczej byłe przytulany. Uwielbiam dotykać kobiety, podniecają mnie fizycznie, nie miałbym nic przeciwko układowi seks koleżeńskiemu(chociaż wątpię, żeby jakaś kobieta zdrowa na umyśle na to poszła), ale przebywanie w towarzystwie wiecznie wymagającej czegoś ode mnie i próbującej ukształtować według własnego uznania kobiety to nie jest zbyt przyjemna perspektywa Uważam że gdyby nie popęd seksulany, większość kobiet byłoby same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
to nie wiem. moze nie trafiles jeszcze na taka ktora zdobylaby twoje serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępak, bo hellenka uprawia taką podwórkową psychologię w stylu - nie znam się, to się wypowiem. A ile to ma wspólnego z prawdą, to już wiemy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellenka z okkienka Chociaż może po cześci jakaś tam prawda, ale raczej nie, nie wiem co masz na myśli mówiąc zły dotyk, nikt mnie nie molestował jeżeli o to chodzi, chociaż nie miałbym nic przeciwko jakby jakaś dziewczyna mnie zmolestowała , jako nastolatek. Rhovanionn A spoko, mimo wszystko lepiej chyba pozostać anonimowym tutaj, ponieważ często mówi się tu o intymnych sprawach dosyć i nie chciałbym żeby jakimś cudem ktoś znajomy to zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellenka z okkienka to nie wiem. moze nie trafiles jeszcze na taka ktora zdobylaby twoje serce Moje serce nie było trudno zdobyć, ale większość ludzi(szczególnie kobiet!) potrafi tylko ranić. Mam po prostu chyba za słabą psychikę do związków. Bycie wrażliwym jest uznawane raczej jako wada w dzisiejszym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
miedzy matka a synem kiedy nie ma ojca wywiazuje sie tez sopecyficzna wiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówię przy znajomych dokładnie to samo co tu. Moi przyjaciele wiedza o moich problemach, więc nie mam powodu, by się stresować. Co więcej, nie mam się czego wstydzić, więc... Należę do bardzo otwartych osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
wiec moze boisz sie kolejny raz zaufac. ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
w dzisiejszych czasach ludzie sa tak poranieni jak chyba nigdy dotad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Boże jak ja bym chciała w końcu spotkać wrażliwego faceta :( ale na prawdę wrażliwego, a nie płaczka, który sobie poradzić nie potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię o intymnych sprawach tutaj, mówię prawdę, niczego nie zmyślam, nikogo nie obrażam tutaj swoją obecnością (tak mi sie wydaje), a przez zdjęcie mogę być bardziej wiarygodna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
podryw kontrolowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×