Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

bauntyy - a nie masz wrażenia,że to trochę...niesmaczne cieszyc się z tego, że inni mają gorzej? niby mogę robic masę rzeczy i robię, ale da się tak w całości wyłączyc TĘ sferę z życia? myślenie o tym? wiem, że tobie może to byc ciężko zrozumiec, znów wracamy do kwestii empatii. niższe kobiety spotykałem nie raz. i co z tego? myślisz, że niska chce miec niskiego? jak jest normalną, że się tak wyrażę pełnowartościową dziewczyną to nie splunie nawet na niskiego, skoro może miec dryblasa. nawet te marudzące, że nikt ich nie chce wolą byc same niż z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Panowie, robię sie coraz bardziej śpiąca. Dziękuję za te 20 stron pogawędki, były emocje - nie powiem :D jutro zajrzę tu znowu, mam nadzieję, że znów się spotkamy w tym samym składzie, z lepszym nastawieniem do nowego dnia :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępak, co zrobiłeś, że przytyłeś? Jadłem conajmniej dwukrotnie albo trzykrotnie więcej niż przeciętny człowiek. Gdyby przeciętny człowiek jadł tyle co ja to ważyłby ze 100 kg. Poza tym chodziłem na siłownie i brałem odżywki i rzadziej wychodziłem z domu, ale potem zmieniłem pracę na beznadziejną i frustrującą i nie m siły i czasu ćwiczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytyt wiesz co, ja nie miałam na myśli cieszenia się z cudzego nieszczęścia, tylko docenienia tego co się ma, zawsze mogło być gorzej. cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tępak - przeskok z marzeń do rzeczywistości a tyle było gadania o nastawieniu Mówiłem wam, jak ważne jest nastawienie i nie zmieniam zdania. I mówiłem też że jestem pesymistą. Bardzo chciałbym zmienić nastawienie, bo wiem jak one jest ważne. Może kiedy się zmienie, ale na razie, wszystko mnie wkurwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na samotność
Hej. Jestem w szoku. Zapisaliście 20 stron. Jak znajdę czas to poczytam. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie za dużo nas. Wczoraj moja siostra była na studniówce i gadała z taka moja naprawdę ładną sąsiadką, mniej więcej taki sam poziom urody jak bauntyy, tylko dla mnie ładniejsza....i dzisiaj siostra mi mówi po drobnym rozeznaniu, że miałbym u niej szansę. Ale nawet nie będę nic próbował, nie chce związku, a poza tym, mimo tego że wiem, że nie powinno się patrzeć na wygląd bo to puste, ale uważam , że jest dla mnie za ładna. Z tego co widziałem twoje zdjęcia Rhovanionn, to bardziej twoja uroda by mi odpowiadała, bo może przynajmniej , byś nie miała niebotycznych wymagań, nie oszukiwałabyś mnie i nie zdradzała. A tamta mimo że naprawde super dziewczyna to niech szuka sobie jakiegoś przystojniaka, albo zaradnego życiowo bogacza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion Nie o to mi chodziło :D, bardzo mi sie podobałaś na zdjęciach. Rzeczywiście nie przemyślałem, tego co pisałem, chyba cię to nie dotknęło? Chyba wiesz co miałem na myśli :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, niedawno wróciłam z uczelni. Ytytyt dzisiaj mnie dręczył na innym wątku, przesadził i to ostro - zaczął wygadywać, że ja wyśmiewam ludzi na wózku, że jestem nieuczciwa etc. Udało mi się najbardziej obraźliwe posty zgłosić do usunięcia. Co za typ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępak ja nie wiem co miałeś na myśli, więc wytłumacz :) nie widziałam nigdy zdjęć Rhv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, że sąsiadka naprawdę jest śliczna(dla mnie nawet ładniejsza od bauntyy) i super z charakteru do tego , więc z taką dziewczyną miałbym tylko problemy, a żeby ją poderwać musiałbyś się niesamowicie nagimnastykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępak, mało co jest w stanie mnie dotknąć, ale tak to zabrzmiało, jakbym była na tyle brzydka, że bezpieczna. Wiesz, na pewno nie zdradzałabym swojego faceta, bo tak mnie wychowano, żebym się tą zdradą brzydziła. bauntyy - z ytytem nie warto w ogóle gadać, ten jad i frustracja mnie przerażają. Ja też czasem mam tak, że się zafiksuję na swojej brzydocie i mnie nikt nie przekona, ale nie pluję na ludzi i ich nie wyzywam. Za coś takiego ban się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy Tępak ja nie wiem co miałeś na myśli, więc wytłumacz nie widziałam nigdy zdjęć Rhv Oj wiesz na pewno...a jeżeli chodzi o zdjęcia, to bardzo ładnie na nich wyglądała, tylko trochę smutna na nich była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępak a ja mam szansę u Ciebie czy wolisz ładniejsze? Rhv dałam sie sprowokować - przyznaję, ale nie lubię jak ktoś zarzuca mi coś, co nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×