Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Gość rolling in the deep
Haha, szerokiej drogi :D Moje zdjęcie to kłamstwo... makijaż, dobre światło i obróbka czynią cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IT, nie da się obniżyć bardziej. Po prostu się nie da. I myślę, że to nie będzie dla mnie taką tragedią, jeśli będę starą panną. Przywykłam do tej myśli. Mam znajomą, która dziewictwo straciła po 40, a była bardzo atrakcyjna, w sumie to dalej jest. Miała 45 jak poznała faceta, zakochała się i poszła z nim do łóżka. Teraz są po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Rhovannion piękna historia. Dzięki, przynajmniej będę żyć w nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Chociaż ja już atrakcyjnością nie będę grzeszyło, bo pewnie wrócę do fajek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolling, wiesz jak ja się z tej historii śmiałam jak miałam 16 lat. Mówiłam, że chyba głupia była, że tyle czekała, że ja tak na pewno nie będę. I co? Hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem chudzielcem, więc albo będę z jakimś spaczonym zboczeńcem, albo z kimś komu nie będę się wizualnie podobać " OOOOO żeś wymyśliła. Z tego co pisałas swoja wagę, to masz ją idealną , przynajmniej dla mnie, nie jestes za chuda ewentualnie mogłabyś przytyć :D NA pewno się komuś spodobasz, chyba że będziesz celowała tylko w metali jak Rhovanionn. Wiesz, fajnie, że chociaż trochę zapału w Tobie obudziłam co do myślenia o przyszłości No niby fajnie zacząlem od małego kroczku...zobaczymy czy mi się uda go wykonac do końca.. Ciężko Ci ze świadomością, że tacy ludzie jak ja stąpają na tej planecie? Ciężko, bo jesteś fajna i cie nigdy nie poznam :( I pewni nigdy nie poznam swojej bratniej duszy... ty też wiadomo róznisz się ode mnie sporo na pewno, ale i tak jestes bardziej podobna do mnie niż ktokolwiek inny... Jak się we mnie platonicznie zakochasz to Ci wyślę swoje zdjęcie i Ci pewnie przejdzie Oj nie dla mnie mogłabyś nie mieć oka i jednej ręki,a ia tak bym sie nie odkochał, bo pasujesz mi charakterem. Na szczęscie jeszce sie nie zakochalem w twoim nicku, btw co on oznacza, in the deep to w głębi chyba, a Rolling? Jak ja bym ci wysłał zdjęcie to byś dopiero zobaczyła :P To oni są poj**ani, a Ty jesteś normalny. Tylko że ty jesteś nienormalna, a mówiac że jestem normalny, jednocześnie mówisz że jestem nienormalny, aczkolwiek, dla mnie że oni sa nienormalni, ale norma, jest tym co myśli ogól. NIe rozumiesz że kobiet nie lubią niestabilnych emocjonlanie wrażliwych romantykow. Chociażby Rhovanionn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolling in the deep Haha, szerokiej drogi Moje zdjęcie to kłamstwo... makijaż, dobre światło i obróbka czynią cuda NIe robię obróbki, ani jakich specjalnych zabiegów, pokaże światu " TAK KURWA JESTEM BRZYDKI I SIE TEGO NIE WSTYDZE CHUJE!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Rhovannion tylko szkoda, że to nie jest zależne od nas tylko od męskiej części populacji, która nijak nie chce nam okazać kszty zainteresowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IT, nie da się obniżyć bardziej. Po prostu się nie da. Co ty gadasz kobieto, naprawdę chyba żyjesz w innej, alternatywnej rzeczywistosci. I myślę, że to nie będzie dla mnie taką tragedią, jeśli będę starą panną. Też chciałbym własnie takie podejśice, wprowadzić, jeżeli naprawde w to wierzysz to zazdroszcze, ja byłem tego bliski i zacząłem pisać z rolling in the deep...i moje nastawienie poszło w pizdu. "Przywykłam do tej myśli. Mam znajomą, która dziewictwo straciła po 40, a była bardzo atrakcyjna, w sumie to dalej jest. Miała 45 jak poznała faceta, zakochała się i poszła z nim do łóżka. Teraz są po ślubie." NIesamowita historia, na pewno wartosciowa z niej babka. Ale dziewica to jest raczej zaleta, a prawiczek to obelga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IT, to napisz mi, co mogłabym jeszcze obniżyć? Z czego zrezygnować, żeby być z facetem? No, wymyśl coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż ja już atrakcyjnością nie będę grzeszyło, bo pewnie wrócę do fajek Ja rzuciłem dwa lata temu, a dziś pewnie kupię ramę cameli czerwonych...musze sie jakos odstresować, bo postanowiłem , ze przestaje palić marihuanę, w małym stopniu takze dzieki tobie...no i całkowice na trzeźwo, nie zniose tego swiata...A jezeli chodzi o twoja atrakcyjnośc, to chuj w to, najwazniejszy jest charakter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IT, to napisz mi, co mogłabym jeszcze obniżyć? Z czego zrezygnować, żeby być z facetem? No, wymyśl coś. Tobie nic ma sensu radzic, bo sama dobrze wiesz czego chcesz. Chodzi o to... spójrz, z kim jest załózmy z połowa kobiet,żebu nie być samotna... z jakimiś szajbusami, ty znasz swoja wartosc i jesteś zamknięta na metali. Większosc facetó nie jest wystarczajaco dla ciebie atrakcyjna ze względy na charakter, wygląd to raczej spraw drugorzędna. Ale zobaczysz , że obnizysz wymagania, to naturalne, chyba że naprawde jestes mocna psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"OOOOO żeś wymyśliła. Z tego co pisałas swoja wagę, to masz ją idealną , przynajmniej dla mnie, nie jestes za chuda ewentualnie mogłabyś przytyć NA pewno się komuś spodobasz, chyba że będziesz celowała tylko w metali jak Rhovanionn." Ile razy mam powtarzać, że wcale nie lecę wyłącznie na metali. Szczerze to nigdy na żadnego nie poleciałam. "No niby fajnie zacząlem od małego kroczku...zobaczymy czy mi się uda go wykonac do końca.." Od czegoś zawsze trzeba zacząć, trzymam kciuki :) "Ciężko, bo jesteś fajna i cie nigdy nie poznam I pewni nigdy nie poznam swojej bratniej duszy... ty też wiadomo róznisz się ode mnie sporo na pewno, ale i tak jestes bardziej podobna do mnie niż ktokolwiek inny..." Wbrew pozorom wielu ludzi moze być podobnych do nas. Ja na przykład zauważyłam, że mój kumpel jest podobnie wrażliwy jak ja i nawet wysłałam mu test osobowości i okazało się, że wynik był taki sam jak nasz :D "Oj nie dla mnie mogłabyś nie mieć oka i jednej ręki,a ia tak bym sie nie odkochał, bo pasujesz mi charakterem." No to jednak byłoby ryzykowne, bo wszystkie kończyny i części ciała posiadam :P "Na szczęscie jeszce sie nie zakochalem w twoim nicku, btw co on oznacza, in the deep to w głębi chyba, a Rolling? Jak ja bym ci wysłał zdjęcie to byś dopiero zobaczyła" To z piosenki Adele i oznacza chyba coś w stylu "pogrążając się na dnie" "Tylko że ty jesteś nienormalna" Dzięki :D "a mówiac że jestem normalny, jednocześnie mówisz że jestem nienormalny, aczkolwiek, dla mnie że oni sa nienormalni, ale norma, jest tym co myśli ogól." Mówiłam ze swojego punktu widzenia, a dla mnie normą na pewno nie jest ich zachowanie. "NIe rozumiesz że kobiet nie lubią niestabilnych emocjonlanie wrażliwych romantykow. Chociażby Rhovanionn." Tak samo mogę powiedzieć, że nie lubią pałętających się po imprezach kolesi szukających panien na jedną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IT, bzdury opowiadasz, nie wiesz kiedy facet jest dla mnie atrakcyjny. I opowiadasz w tej chwili jakieś bajki, które sobie sam wymyśliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Też chciałbym własnie takie podejśice, wprowadzić, jeżeli naprawde w to wierzysz to zazdroszcze, ja byłem tego bliski i zacząłem pisać z rolling in the deep...i moje nastawienie poszło w pi**u." Tak, wszystko przeze mnie :( "A jezeli chodzi o twoja atrakcyjnośc, to ch*j w to, najwazniejszy jest charakter" Najważniejszy jest charakter, bla, bla, bla. Tak się mówi brzydkim ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wszystko przeze mnie :( No cóż to prawda. Najważniejszy jest charakter, bla, bla, bla. Tak się mówi brzydkim ludziom. Wiem jestem, inny, ale ja naprawde tak myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Wcześniej mówiłeś, ze odrzucałeś brzydkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IT, bzdury opowiadasz, nie wiesz kiedy facet jest dla mnie atrakcyjny. I opowiadasz w tej chwili jakieś bajki, które sobie sam wymyśliłeś. Masz racje nie wiem. I pewnie nie mam racji, ale jakiś powód musi być , że się nigdy nawet nie całowałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie całowałam się, bo mnie żaden facet nie chciał pocałować. A ja nie będę się rzucać z jęzorem na obcego kolesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy mam powtarzać, że wcale nie lecę wyłącznie na metali. Szczerze to nigdy na żadnego nie poleciałam. Aha, w takim razie pewnie sprawiasz wrażenie jakbyś leciał tylko na metali :) Od czegoś zawsze trzeba zacząć, trzymam kciuki Dzięki, no ale cóż, moim pierwszym krokiem jest przestać palić marihuanę i zerwać kontakt z patologia, co nie bedzie takie proste. Wbrew pozorom wielu ludzi moze być podobnych do nas. Ja na przykład zauważyłam, że mój kumpel jest podobnie wrażliwy jak ja i nawet wysłałam mu test osobowości i okazało się, że wynik był taki sam jak nasz NO to ty masz jednego takiego kumpla, a ja nie... No to jednak byłoby ryzykowne, bo wszystkie kończyny i części ciała posiadam Co byłoby ryzykowne? Bo nie zaczaiłem:D To z piosenki Adele i oznacza chyba coś w stylu "pogrążając się na dnie" Aha tak myślałem , ze to nic miłego :D Dzięki Zawsze do usług :D Mówiłam ze swojego punktu widzenia, a dla mnie normą na pewno nie jest ich zachowanie. Mam podobne zdanie jak ty na temat seksu itd. ale to nie jest norma Tak samo mogę powiedzieć, że nie lubią pałętających się po imprezach kolesi szukających panien na jedną noc. No tak, ale wile dziewczyn lubi takich "macho". A gdybys miała wybierac, to pewnie odrzuciłabys obie pocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Aha, w takim razie pewnie sprawiasz wrażenie jakbyś leciał tylko na metali" Kiedy ja sama nawet nie wyglądam jak metal "Dzięki, no ale cóż, moim pierwszym krokiem jest przestać palić marihuanę i zerwać kontakt z patologia, co nie bedzie takie proste." Ale już zacząłeś coś robić co jest na plus "NO to ty masz jednego takiego kumpla, a ja nie..." Co nie znaczy, ze nigdy nie będziesz miał "Co byłoby ryzykowne? Bo nie zaczaiłem " Wysyłanie zdjęcia :) "Mam podobne zdanie jak ty na temat seksu itd. ale to nie jest norma" Według mnie jest "No tak, ale wile dziewczyn lubi takich "macho"." Ja takich nie znam " A gdybys miała wybierac, to pewnie odrzuciłabys obie pocje" Gdybać to sobie możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Ale pojechałam z lakonicznymi odpowiedziami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie całowałam się, bo mnie żaden facet nie chciał pocałować. Na pewno nie jeden chciał tylko sie bał :D Moim głownym argumentem jest to ze zamknełaś się w swojej subkulturze, o której z resztą nic nie wiem, oprócz tego co wywnioskowałem , z twoich wpisów. A ja nie będę się rzucać z jęzorem na obcego kolesia. No jak nie chcesz to nie twoja sprawa, przynajmniej byś się całowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IT, to wolę się nie całować. Nie jestem aż taką desperatką. No własnie o tym mówie, że około z połowa kobiet nie szanuje sie i aby nie być samą, robią rózne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja sama nawet nie wyglądam jak metal Aha wiesz ja sobie ciebie wyobrażam jako słodką emo :D Ale już zacząłeś coś robić co jest na plus No niby zaczęłem, ale wiesz...pewnie jeszcze nieraz wyjdę z nudów na dwór i zapalę. NIe ma nikogo kto by mnie wspierał, w tym...no mozę oprócz ciebie... Co nie znaczy, ze nigdy nie będziesz miał Znaczy albo i nie :D Wysyłanie zdjęcia Jeżeli w aspekcie tego, że miałabyś mi je wysyłac abym się w tobie odkochał to nawet nie ma takiej szansy. Bo jestes zajebista:P NA szczeście, jeszce to nie nastąpiło, al znając siebie to bardzo prawdopodobne. Według mnie jest To, żę według ciebie jest to nie znaczy , ze jest. Norma to zdanie ogółu. Ja takich nie znam No tak ale ty żyjesz w alternatywnej rzeczywistości Gdybać to sobie możemy Łaj not bejbe ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×