Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość Wole Bursztyn od Diamentu
jaroslawe-84 masz seksowne usta, znalazlam fote... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawe-84
sorry Lomu, fajny z Ciebie koleś, ja Ci po prostu zazdroszczę, bo sam jestem ścierwem co się kisi na kafe codziennie po 24h :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łomu nie przejmuj się
widać ,że myślisz.Pomarańczowa alternatywa kafe, ma zanadto uciśnięte naczynia krwionośne , przez spęczniałe jądra ( od nieużywania) , co automatycznie powoduje niedotlenienie mózgu , oraz objawy zespołu touretta (ty chuju etc) .Taka prawda : tylko desperatki polecą na niedomytego , bezzębnego , chlejącego piwsko pseudofaceta. Nie wiem czego matki ich nauczyły , widocznie wybrały takie atrapy za ich ojców, co przy deficytach towarowych za komuny było usprawiedliwione. Teraz rynek partnerski się zmienił, faceci wymagają zadbanych kobiet , i inteligentnych.Ale babki też zaczęły wymagać.W dwie strony idzie. A teraz sraj się podszywie dalej.Takki z ciebie kamecha jak ze mnie psp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jarek naprawde jest od
tamtego ladniejszy. skoru pan Lomu ma sie za przystojnego to niech sie ma. mnie tez sie nie podoba z wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz zapytam: kiedy napisałem, że uważam się za przystojnego? Chyba mam jakieś dziury w pamięci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole Bursztyn od Diamentu
Naturalnie wypowiedz na temat jakiegos Jaroslawa na gorze to podszywa. Czuje sie jak celebrity :) Podszywaja sie pod moj anonimowy nick :) Wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole Bursztyn od Diamentu
Ktory kupi mi diament i bursztyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frustratki znowu przypuściły szturm. cholera, taka to ci jedna z drugą "wspaniała" tacy ci ich faceci cudowni że już o malediwach nie wspomnę a żółć leje się z ekranu szeroką strugą. jak to możliwe, nie wiem. po prostu nie do wiary. i żadna nie jest w stanie zrozumieć że bez względu na to co one mogą mi zaproponować nie zmienią mnie w picusia którzy im się tak podobają. wy narzekacie na mnie że nie jestem taki jak byście chciały, nie golę sobie jaj i nie smaruje dupy balsamami. sorry ale ja mam uważam ważniejsze powody żeby narzekać na was. w znacznej części jesteście głupie, próżne i małostkowe. wasze "problemy" to powiększanie sobie cycków i inne idiotyzmy. a konkretnie to piszę to do pani od bursztynu której się wydaje że nie wiadomo co sobą reprezentuje a jest po prostu dennym pustakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda kole w oczy
Kolego o nicku Durand czy jakoś tak, czytaj ze zrozumieniem!!! Nie chodzi mi o cechy ich charakteru, typu, ze mają pełno kochanek na boku (bo to każdy wie) tylko o ich wygląd!!!!! Pisałam, że dbają o siebie, fajnie ubrani, i mnóstwo jest ciekawych z buzi, o to co mi chodziło. I masz rację, zostanę na tym południu-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda kole w oczy
a co do tych kobiet w wieku 40/50 lat to byś się właśnie zdziwił, te młodsze mają więcej rozumu. Te starsze, czują się zaniedbane przez męża i szukaja na południu pocieszenia. Poza tym, nie jestem siksą, i mieszkam już tu parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole Bursztyn od Diamentu
Oferma, w moim podeszlym wieku jak widac gnebia mnie chwilowe zaniki pamieci bo nie przypominam sobie, zebym pisala gdzies, ze nie wiadomo co soba reprezentuje. Ja dokladnie wiem co soba reprezentuje ;) A mianowicie, kobiete ktora sie czuje znakomicie w swojej skorze, wie co sie jej podoba i czego chce w zyciu oraz potrafi to sama osiagnac choc nie stroni od przyjemnego towarzystwa w tej podrozy ;) To jest twoj wybor, czy chcesz z informacji zawartych w tym temacie skorzystac czy nie. Mozna osla przywlec do wodopoju ale nie mozna go zmusic zeby sie napil ;) Czy jakos tak :) P.S. Do tego podszywu ktory napisal kto mi kupi Bursztyn i Diament: Bizuterie kupuje sobie sama :) Ale nie ma w niej diamentow, na ktorych jest pot i krew jakis sterroryzowanych Afrykanczykow. "The diamonds: nothing says I love you like a superficial and overvalued rock, clawed from the guts of the earth by African slave labour" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była bys bardziej z tą swoją "znakomitością" wiarygodna gdybyś nie spędzała swojego "znakomitego" życia na ciągłym powtarzaniu jak to się "znakomicie" czujesz i wynajdywaniu tych którzy wg ciebie tacy "znakomici" nie są. a tak to trochę bida. na kilometr pachnie to próbą "przekonywania samej siebie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole Bursztyn od Diamentu
Oferma, Co robic? Jak sie mam zmusic zeby sie poczuc gorzej? A tu na zlosc, znowu wieczor mialam taki fajny :O Pech! Wrocilam o 6.00 z pracy, odebralam psa od opiekunki, potem od razu z psem na godzine do parku, potem godzina w klubie na klasie rowerowej (spinning), prysznic, 15 minut w saunie dla rozgrzewki, do domu, zaczelam kroic warzywa na salate, przyszedl moj ukochany, zrobil do salaty tosty z serem kozim, otworzyl wino, wypilismy po kieliszku. On teraz czyta, pies wtulony we mnie na kanapie, a ja sprawdzam maile i zerkam na kafe ;) Ale zaraz czmyhamy do lozka i bynajmniej nie po to zeby liczyc owieczki ;) A jutro wstaje o 6 rano bo pies to priorytet, a potrzeba mi rowniez godzine na troche biegania przed praca gdzie caly dzien siedze na 4 lieterach tudziez, ten teges ;), lubie sie zajac moim facetem jak wychodzi swiezy spod prysznica ;) i mam wobec niego niecne plany na mniej wiecej 8 rano ;) To umowmy sie tak, ze dam znac jak bede zdolowana, okey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ja nie bardzo rozumiem po co ty te wszystkie historyjki tu opowiadasz. :D mnie twoje szczęście albo nieszczęście ani ziębi ani grzeje więc jeżeli chcesz przekonać samą siebie jaka jesteś szczęśliwa to proszę bardzo ale to trochę żałosne. natomiast dla mnie fatygować się naprawdę nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolas Kejcz
@Wole Bursztyn od Diamentu takie bajki to tylko w erze. ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
offerma Niektórzy są szczęśliwi i emanują tym. Nie mam poczucia, że Wolę Bursztyn, próbuje przekonać samą siebie. Może jest taka właśnie entuzjastyczna. Mnie ten entuzjazm, superoptymizm, rażą, budzą wręcz niechęć, ale ja mam depresję i sam nie potrafię cieszyć się życiem. Kiedyś było lepiej. Ten dynamizm, jej życia, jak je opisała, wręcz mnie odstręcza. Mam zrytą psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niektórzy są szczęśliwi i emanują tym." w to jestem w stanie uwierzyć. ale jednak "emanowanie" nie polega na przechwalaniu się "na siłę" i szukaniu u innych wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuk-tuk
ta od bursztynu i diamentu to niezły wynalazek :) mi się wydaje, że jakiś fajny Polak jej nie zechciał i teraz próbuje się w marny sposób odgrywać. idź lepiej szpanować facetem na zagraniczne fora o tematyce fitness/wizaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdy, diamenty i rubiny
01:11 [zgłoś do usunięcia] tuk-tuk ta od bursztynu i diamentu to niezły wynalazek mi się wydaje, że jakiś fajny Polak jej nie zechciał i teraz próbuje się w marny sposób odgrywać. idź lepiej szpanować facetem na zagraniczne fora o tematyce fitness/wizaż " a ja tam jej wierzę. wiele polek obecnie wybiera obcokrajowców, bo oni po prostu biją was na głowę. polacy nic sobą nie reprezentują, więc nie dziwota, że kobiety jadą na zachód po dobrych mężów. czasami i w polsce można jakiegoś fajnego zaobrączkować, ale odpowiednich kandydatów jest jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Może i masz rację w tym wypadku. Nie umiem rozsądzić. Mam odmienne doświadczenia w relacjach z kobietami, niż Ty, ale masz wiele trafnych spostrzeżeń. Inna rzecz, że najczęściej przerysowujesz, chociaż przez to są one i zabawne i złośliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Biją nas na głowę, ci obcokrajowcy. Idąc tym tropem, mogę sobie sprowadzić, miłą, śliczną Tajkę, Filipinkę, która będzie biła miejscowe kobiety na głowę. Jakieś głupawe jest takie myślenie. Licytowanie się wymaganiami i przesadne mniemanie o własnej wyjątkowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuk-tuk
szmaragdy, diamenty i bursztyny :D to nie ty przypadkiem? wiele polaków obecnie wybiera obcokrajowców, bo one po prostu biją was na głowę. polki nic sobą nie reprezentują, więc nie dziwota, że faceci jadą na wschód po dobre żony. czasami i w polsce można jakąś fajną zaobrączkować, ale odpowiednich kandydatek jest jak na lekarstwo. i tyle w temacie. zresztą ten, kto uprawia sport w polsce, wie jak wygląda sytuacja na basenach, siłowniach, ścieżkach rowerowych itp. czyli średnio 1 kobieta przypada na 10 facetów. zacznijcie od siebie bo wcale takie piękne nie jesteście. bywałem w wielu krajach i polki mają tam powodzenie tylko z jednego powodu- rekordowo szybkiego ściągania majtek przez głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdy, diamenty i rubiny
01:32 [zgłoś do usunięcia] tuk-tuk szmaragdy, diamenty i bursztyny to nie ty przypadkiem? wiele polaków obecnie wybiera obcokrajowców, bo one po prostu biją was na głowę. polki nic sobą nie reprezentują, więc nie dziwota, że faceci jadą na wschód po dobre żony. czasami i w polsce można jakąś fajną zaobrączkować, ale odpowiednich kandydatek jest jak na lekarstwo. i tyle w temacie. zresztą ten, kto uprawia sport w polsce, wie jak wygląda sytuacja na basenach, siłowniach, ścieżkach rowerowych itp. czyli średnio 1 kobieta przypada na 10 facetów. zacznijcie od siebie bo wcale takie piękne nie jesteście. bywałem w wielu krajach i polki mają tam powodzenie tylko z jednego powodu- rekordowo szybkiego ściągania majtek przez głowę."" polakom trudno znaleźć żonę z innego kraju, bo nie są jakoś wyjątkowo ciekawym towarem. zwykłe buraki cukrowe. wstyd. polacy mają szansę jedynie w tych krajach gdzie panują dramatyczne warunki jak na ukrainie czy kiedyś w byłej jugosławii tez mieli jakieś szanse. takie kobiety zwiazkiem z polakiem chcą się po prostu ratować. gdyby urodziły się w jakimś nowoczesnym kraju jak niemcy to nawet by na tego polaczka nie splunęły. A polki mają oczy i widzą że związek z polakiem jest taki sobie więc wybierają inne narodowości, w końcu granic w europie nie ma, więc porobilo sie nam małżeństw miedzynarodowych, a wy polacy jestescie zazdrosni i plujecie jadem ze polki wybieraja innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
A owi obcokrajowcy, nie mogąc dogodzić wymaganiom kobiet ze swoich krajów, muszą sięgać po Polki z biednej i zapóźnionej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Wychodzi na to, że najgorzej na tym wychodzą kobiety z bogatych krajów, które tracą na rzecz Polek i innych nacji. Polacy zyskują, bo na aspiracje Polek, mogą machnąć ręką, szukając żony w kraju równie biednym z punktu widzenia Polski, jakim jest sama Polska z perspektywy zachodniej Europy. Ergo Polka poszukująca zachodniego Europejczyka, niczym nie różni się od Ukrainki poszukującej Polaka, na męża. Zatem Polak niczym nie odbiega od w/w zachodniego Europejczyka. Reszta to tylko kwestia stopniowania wymagań :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
...i perspektywy z jakiej się te wymagania ocenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdy, diamenty i rubiny
01:58 [zgłoś do usunięcia] lord stront A owi obcokrajowcy, nie mogąc dogodzić wymaganiom kobiet ze swoich krajów, muszą sięgać po Polki z biednej i zapóźnionej Polski."" ci obcokrajowcy mają prawo wymagac, nie to co polacy. angielki czy niemki nie są zbyt piękne za to polki uchodzą za najpiekniejsze kobiety na świecie. i ja się z tym zgadzam. panowie nawet nie wiecie jakie macie skarby, gdybyscie nas lepiej traktowali to nie odchodziłybyśmy od was. zastanówcie się nad sobą, a nie tylko rzucacie hasla "polki to kurwy" i uważacie ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuk-tuk
to coś plujące jadem chyba nie zdaje sobie sprawy, że dla Anglika czy Niemca nie ma różnicy czy Polka, Ukrainka i Rosjanka- dla niego to bidna kobieta ze wschodu szukająca desperata. Najbardziej bawi mnie to wywyższanie się, Niemki i Angielki brzydkie, a Rosjanki to tanie zdziry :D Więc cały świat marzy tylko i wyłącznie o polkach hahaha niedoczekanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-23.
offerma ---najbardziej nieszczsliwe babska na forume to te co tak tu najwiecej szczekaja i zero w nich kobiecosci bo to hormony nie te co trza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PzW a PbW to dwa rozne facety
Prawiczek bez wiary to inny co Prawiczek z wiarą :O dlatego ludzie sie mylą co który pisal i który łysawy z zakolami :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×