Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość f-23.
ja tam ich nie odrozniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuk-tuk
Ja napiszę w końcu coś mądrego bo mam jakiś przypływ weny, można to nawet wziąć za podsumowanie tego długaśnego tematu. Otóż całe zjawisko występujące w tym temacie jest GLOBALNE. Angielki narzekają na Anglików, Włoszki na Włochów a Francuzki na Francuzów. Jedyne co głośno nie narzekają to muzułmanki, bo to by wiązało z ostrymi reperkusjami wobec nich samych. Narzekają przeważnie kobiety których nikt sensowny nie zechciał, więc dowartościowują się w myśl zasady 'trawa na drugim brzegu jest bardziej zielona'. Każda też kobieca nacja myśli, że jest najpiękniejsza. I tak- pytając dowolną Włoszkę o najpiękniejsze kobiety świata, ona odpowie że to jej rodaczki. Francuzka będzie przekonywać że to Francuzki, Hiszpanka że to latynoski i tak dalej. Polka oczywiście podobnie, jak zresztą można zaobserwować na tym forum. Dlaczego? To proste, bo kobiety są łase na komplementy, więc faceci dla pozyskania ich względów (i pochw) najpierw pytają z jakiego kraju jest, a potem mówią że tam to najpiękniejsze kobiety mieszkają. To oczywiście gra, ale kobiety chyba serio w to wierzą :D Co do Polskich facetów to starsze pokolenie faktycznie jest zaniedbane, nosi wąsy itp. Natomiast jeśli chodzi o młodych to ja obserwuję tendencję odwrotną- młodzi Polacy są coraz bardziej zadbani, a młode Polki niestety są coraz bardziej zapuszczone. To zresztą proces typowy dla krajów bogatych, gdzie Polska z powodzeniem aspiruje. Jeśli chodzi o zjawisko związków mieszanych to jest to oczywiste- kasa misiu, kasa... Zresztą po ostatnich wiadomościach gospodarczych dziwnym trafem nagle spadło zainteresowanie Grekami, a ostatnio Włochami... Dlatego też Polki zawsze będą ciągnąć na zachód, a Polacy na wschód. Śmieszy tylko pogarda Polek nad kobietami ze wschodnich krajów, bo przecież one na tych samych zasadach wchodzą w związki z facetami z zachodu. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uperpuper
up up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuk-tukg
tak a te zwiazki z kobietami z zachodu pasuja tylko z jednego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi sąsiedzi się kapią w środy i soboty. Kiedyś tak powiedzieli ojcu jak mówił że idzie pod prysznic i posiedzieć przed tv. A to dlatego że muszą zagrzać wodę w bojlerze i trzeba napalić w piecu, a oni chodzą do roboty na warsztat to nie trzeba. A żona sąsiada się myje co dzień bo pracuje na poczcie ( wśród ludzi - dokładnie powiedział ) to pasuje żeby się umyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzycie głupoty
jestem polakiem i nie mam problemu ze swoją powierzchownością 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X77
No to wypad z Polski, jedna z drugą! Tylko zrobicie nam wielką przysługę. Zapyziałych księżniczek nam nie tu trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X77
@tuk-tuk A najlepsze w tym wszystkim, jest to, że jak się wspomnie o perspektywie związku z kobietą ze wschodu, to zaraz nasze polki rzucają stwierdzeniami, a wręcz nas "ostrzegają" jakie to Ukrainki i Rosjanki są wyrachowane i że robią to tylko dla kasy! :D Widziałem takie akcje również na innych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niccoleeee
polaczki sa do bani!!!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niccoleeee
nie ostrzegamy was!!! jedz se brudasie na ukraine i szukaj zony:P bo na zachodzie nie masz szans:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X77
Inteligencją to ty się specjalnie nie popisałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristiano RonaIdo
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce i jej podobnym radzę wyjść z domu bo życia nie znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
> Moi sąsiedzi się kapią w środy i soboty. Kiedyś tak powiedzieli ojcu > jak mówił że idzie pod prysznic i posiedzieć przed tv. A to dlatego > że muszą zagrzać wodę w bojlerze i trzeba napalić w piecu, a oni > chodzą do roboty na warsztat to nie trzeba. A żona sąsiada się > myje co dzień bo pracuje na poczcie ( wśród ludzi - dokładnie > powiedział ) to pasuje żeby się umyła. I tak nieźle. Moi kiedyś otwarcie przyznali, że kąpiel to u nich tylko w niedziele - najpierw kąpie się syn (~10 lat), później mama, a na końcu tata. W tej samej wodzie. Specjalnie biedni nie byli, kilka lat później wyprowadzili się do swojego nowo wybudowanego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×