Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość Ben z dużego miasta.
ja wcześniej byłem nieśmiałym chłopakiem w nieciekawych ciuchach, wyglądałem bardziej jak kujon, taki typowy informatyk. na szczęście zacząłem o siebie dbać, zwracam uwagę na to co jest modne, grzeczną fryzurę zmieniłem na taką niby niechlujną ala jeżyk i teraz dziewczyny mnie zauważają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfrd
charmsy mów za siebie sraczko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charmsy jesteś kobietą czy
facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważyliście że ten Lomu wiel
nie chodzi o Jacykowa, ale widzę na jakich lecą młode i stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
Lomu Naucz sie czytac ze zrozumieniem! Byla mowa o kryterium doboru partnera a nie o pracy zawodowej. Co innego chciec duzo zarabiac w pracy a co innego szukac bogatego partnera. Widzisz roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryrhr
przykro to pisac ale ten lomu albo jest tepy albo .............................. :O jak w ogole ma branie to raczej u nizebyt ladnych kobiet jesli w ogole............:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ charmsy jesteś kobietą czy jestem plci zenskiej...i nie jestem materialistka. Dalego od tego jednak taka jest prawda i od tego nie uciekniecie bo ludzie tez maja swoje prymitywne instynkty. Nie kazdy ma na tyle rozumu zeby nad nimi zapanowac. ja biednego faceta nie skreslam, mam inne priorytety ale rozumiem ze jakas kobieta wychodzi za maz dla kasy, i to ze facet wsadza penisa do kazdej pochwy ktora spotka. Zycie. Na szczescie nie moje wiec nie oceniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę różnicę. Ale przecież kobiety też zarabiają. Niewiele jest takich, którym odpowiada partner zarabiający mniej od nich. Ja też uważam, że facet powinien więcej kasy do domu przynosić. O kobietach, które nie pracują i zwyczajnie szukają bogatego jelenia, nawet nie wspominam. Mówię o "normalnych" kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
Niby dlaczego facet ma wiecej kasy przynosic do domu? Podaj chociaz jeden racjonalny powod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtjrhr
charmsy tak jest wszyscy wsadzają do pierwszej lepszej dziury,poza twoim facetem,który jest ci wierny jak pies. :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
podaj powód, bo sam jestem nieudacznikiem i nie rozumiem tej zależności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kobieta jest takze matka to facet powinien przynosic wiecej kasy do domu, to oczywiste. Jako matka wkalda wiecej energi na wychowanie potomstwa wiec facet juz nie musi. Jedyne co musi to zarobic na utrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to ja zauważyłem
Że na Kafe jest deficyt prawdziwych kobiet :O , o kobiecości szkoda wspominać , sam styl pisania przez nie postów jest odpychający:O nie wiadomo czy to chłop czy kobieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to kwestia wychowania, nie wiem... Troszkę to archetypowe myślenie, ale tak już mam. Może chodzi o to, że na faceta nadal mówi się "głowa rodziny". Taki przywódca stada, który musi dbać o bezpieczeństwo, które dzisiaj dają pieniądze. Oczywiście nie przeraża mnie myśl, że to kobieta zarabia więcej, ale wydaje mi się, że wtedy różnica w zarobkach nie powinna być duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
wpis z 15 10 to oczywiscie podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtjrhr he he mowilam o prymitywnych osobnikach ktorzy nie uzywaja swojego mozgu wiesz? czyli o duzej ilosci facetow. I nie wspominalam tu ani mojego faceta, ani go nie bronilam ani oskarzalam wiec...zamknij buzke jak nie masz nic lepszego do powiedzenia pomaranczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"za to ja zauważyłem Chłopie daj se siana, tu same babochłopy z przerostem męskiego wola. Dramat nie kobiety." Jeśli w ten sposób "rozmawiasz" z innymi, to nie oczekuj, że będą Cię traktować poważnie i zabiegać o Twoje względy. Na Twoje zaczepki odpowiadają na poziomie, który jesteś w stanie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge, jakis oszolom od rana tu siedzi i pisze o domniemanych babochlopach...chlopcze: jak sie z facetow robia coraz wieksze cipy to ktos musi to wszystko jakos trzymac :) a tak w ogole to czego oczekujesz ze po waszym obrazaniu bedziemy tutaj uzywac pieknego slownictwa i wstawiac ikonki kwiatkow zeby bylo "kobieco" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to ja zauważyłem
odezwał się wsiok lomu na którego żadna tu nie poleciała :O i same pisały że nie podnieca ich lomu:O chłopie otwórz w końcu oczy :Oalbo śnij dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie faceci z zarejestrowanymi nikami sa o wiele bardziej kulturalni. Tylko szkoda ze pomaranczki nie maja jaj tylko wyzywaja tylko jak sa niezalogowani... ale jak ktos nie ma jaj to juz ich miec nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"odezwał się wsiok lomu na którego żadna tu nie poleciała i same pisały że nie podnieca ich lomu chłopie otwórz w końcu oczy albo śnij dalej " Odpuścić sobie możesz, bo wrażenia na mnie żadnego nie robisz. Ja tu na podryw nie przyszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lomu
Poczytaj posty do ciebie to moze cos zrozumiesz...nie jarasz kafeteryjnych kobiet, poczytaj od poczatku caly topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
kocham Janusza desznika 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kafeteryjnych kobiet" Pomarańczowy nick nie gwarantuje płci żeńskiej, tym bardziej ich komentarze mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten Lomu jest faktycznie
tępy nie dosc ze głupi to i niepociągajacy fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idzie latwo zobaczyc kto ma kompleksy na punkcie swojej meskosci. Kazdy kto zna swoja wartosc nie da sie wyprowadzic z rownowagi bo wie dokladnie o co chodzi. Pomaranczke zabolalo i dlatego teraz leci z wyzwiskami. Typowne dla slabej psychicznie czesci ludzkosci. Mechanizm obronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lomu
Pod czarnym nickiem zadna nie napisze ci prawdy ale marz dalej. Polecam teraz wkleic fote twojej twarzy.Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charmsy te ćwoki tu siedzą
od rana do nocy i piszą wyzwiska na pomarańczowo żeby odreagować niepowodzenia w realu i to że żadna kobieta ich nie chciała, normalka, z takich to tylko się śmiać i nic więcej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Lomu" Plujesz jadem do wszystkich spod pomarańczy, a kiedy ktoś Ci odpyskuje, to jęczysz, że tu same chamy, prostaki i babochłopy siedzą. Opanuj się troszkę, spróbuj spokojnie z ludźmi rozmawiać, a przekonasz się, że sporo tu osób na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×