Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomysł goni pomysł

Gdzie poznac normalnego faceta?

Polecane posty

Gość lilaah
Może tu spróbuj -> gochat.in Zaskoczyło mnie to że faceci tam są właśnie normalni i fajni, bez sponosrów i zboków jak wszędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie założyłam konto na portalu Lamini.pl, który tak polecacie. Sama się przekonam , że naprawdę warto. Nie minęło kilka godzin odkąd wrzuciłam zdjęcie i już zarobiłam trochę grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama bez ani grosza? kto to kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boromir
Prawda jest taka że jak dziewczyna jest towarzyska i otwarta to faceta moze poznać wszędzie na przystanku w barze czy bibliotece. A jak dziewczyna jest nieśmiała i malomówna to nawet w klubie nikogo nie pozna. Faceta można poznać wszędzie trzeba mięć tylko odpowiednie umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu1983
Czesc mam 34 lata. Od 2 lat pracuje w Niemczech.Jestem tu samotny,brak czasu. Chce poznac dziewczyne,Polke. pogadac i zapoznawac sie z kims na skype?.Przyjechac do Polski i poznac ja!.Nie planuje tu zostac na stale!.Za dwa miesiace mam urlop.Nie mam dzieci, kawaler 183 wzrostu,szczuply i usmiechniety.Prosze zainteresowane dziewczyny w podobnej sytuacji kontaktowac sie na moj e_mail pantomim1@op.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala12345
Praca i studia to nie wszystko. Wyjdz gdzies sama - zapisz sie na kurs tanca, nurkowania czy do jakiejs sekcji sportowej. Probuj roznych nowosci, poznasz wielu nowych ludzi i zasmakujesz zycia :) podrozuj, badz otwarta i usmiechnieta. Przyjdzie SAMO szybciej niz Ci sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna kobieta nie ma problemu z poznaniem normalnego faceta, wszak pewnie większość koleżanek nie jest samotna. Skoro do tej pory nie poznałaś to raczej z Toba jest cos nie tak. Czas zmienić wygląd, przyzwyczajenia, zachowanie. Bary kluby odpadają bo nie lubisz jeszcze pewnie wielu rzeczy nieblubisz. Zadaj inaczej pytanie "jaja jest szansa ze facet zapuka do mych drzwi i mnie poderwie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie. Homo nie wiadomo pchają się jako pierwsi, wiadomo, kompleksy, psychicznych można wyczuć na odległość, a normalny facet funkcjonuje spokojnie. Polecam książkę Lilian Glass "Wspaniali ludzie". Są wszędzie, tylko trzeba być otwartym na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na południu Niemiec w Bawarii w pìęknym rejonie nad jeziorem Bodeńskim co z tego bo jestem sam. Mam 58 lat 183cm wzrostu. Chętnie poznam jakąś Panią w stosownym wieku. Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy znajdziesz faceta , którego pokochasz z wzajemnością , gdzie go szukać, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm ciężko w tym wieku kogoś znaleźć..wiem z własnego doswiadczenia... a miejsca w których to Ty lubisz przebywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak wy ale ja postanowiłam się zarejestrowac na portalu randkowym. Wybrałam ten http://kochaj.pl/, zobaczymy czy mi się uda, wiele par skojarzyli więc jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×