Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomysł goni pomysł

Gdzie poznac normalnego faceta?

Polecane posty

Gość pomysł goni pomysł

Skończe w tym roku 27 lat i jestem sama jak palec. Szanse na poznanie kogoś w podobnej sytuacji maleją. Na studiach nikogo nie poznałam, kierunek typowy dla dziewczyn. Teraz w pracy też mam same panie, czuje się jak w zakonie. Nie lubie klubów, pubów ani tego typu imprezowego stylu życia. Więc gdzie normalna, spokojna dziewczyna może jeszcze kogoś poznac? Internet raczej odpada, gdyż trafiam albo na żonatych szukających przygody albo psychopatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma *ban*
jestem normalny tylko trochę łysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew temu co piszesz - internet nie jest złym miejscem. Zbyt często jest demonizowany. Po prostu - trzeba byc czujnym, myślącym, ale wierz mi .... to niewiele rózni się od realu... czy reala... jak by to napisać... Internet to tylko technologia - uczucia i potrzeby są takie same. Ja przez net poznałem dwie wspaniałe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje....
mam podobnie, odpusc sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma *ban*
normalni są, tylko fiku jest nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł goni pomysł
markimark - owszem masz rację, niestety ja nie trafiam za dobrze jeśli chodzi o internet. Nie mówię że nie można poznac kogoś normalnego w ten sposób, ale trzeba miec dużo szczęścia, a ja go w życiu raczej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100% mężczyzna
Skąd jesteś? Bo może akurat z moich okolic i coś się uda. Jestem sam. Mam 28 lat. Normalny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje....
normalny facet raczej nie siedzi na forum dla kobiet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100% mężczyzna
Przepraszam, a gdzie tutaj jest napisane, że jest to forum dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny facet raczej nie siedzi na forum dla kobiet.. tak...normalni siedzą na homo-forum...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
Mam ten sam problem :( Singielstwo dobija samotnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł goni pomysł
100% mężczyzna - Nie chcę poznawac nikogo na cafe, szukam tylko dobrych rad, także nie widzę potrzeby pisania z jakich okolic jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwalaj na szczęście lub jego brak. Raczej skup się na naukach bardziej ścisłych. Jak sobie wmawiasz - to tak będzie. Internet wynaleziono , bo zaczęliśmy coraz więcej pracować, coraz mniej okazji do spotkań, coraz więcej obowiązków... Internet to po prostu knajpa, dyskoteka, nie wiem - wyobraź sobie, że to takie zwyczajne miejsce. Przychodzi jakiś koleś na sympatię.pl i oceniaj go, jakbyś w realu oceniała.... Tylko czujniejsza musisz być, bo ktoś kto podaje się za faceta może być kobietą. Ale reszta jest podobna. Już nudno o sobie wkółko mówić, ale naprawdę znam małżeństwo, dziecko już nawet mają - poznali się w necie, oboje przed 30 mniej więcej. Mają mieszkanie, na kredyt wprawdzie, no , alle to chyba norma? ... ona zasuwa jak może, też zagraniczne wypady - sprzedaż... on tęskni w domu, ale kochają się i będzie dobrze... I przez net właśnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver chyba trzeźwieje.... "Normalny facet" nie siedzi na forum dla kobiet... Po pierwsze z tego co wiem - ty się uważasz za "normalnego" - więć jak to wytłumaczysz? Po drugie - co to jest "normalny" ... ty masz jakieś szuflady, jakieś etykiety i zajmujesz się tylko (oprócz chlania) przypinaniem ich... A może za łatwo, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech.......
Ja ci powiem z czym ja mam problem bo mi się wydaje podobny.. Po 1 wolałbym starsza kobietę wy nie. Po 2 gie jak jesteś podobna do mnie szara mysza że tak powiem to ciężko. Bo albo praca albo studia. Znajomych pewnie też nie wielu. po 3 cie ze mną kobiety się nudzą. Bo jestem 4 ścianowcem. Monotonny i nudny po prostu. I tacy ludzie mają problem po prostu. Więc jak znajdziesz rozwiązanie to chętnie wysłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł goni pomysł
Revolver tylko kogoś zacytował, to nie jego słowa. Co do internetu, to wiem że można, też znam takie przypadki, ale jednak nie jest dla mnie. Za wiele razy natknęłam się na tych z oszukańczej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokra_Włoszka
primo - jaki jest kanon normalności? Bo zmartwię cię - nie maNORMALNYCH... każdy ze sobą niesie bagaż swoich doswiadczeń markimark Wbrew temu co piszesz - internet nie jest złym miejscem. Zbyt często jest demonizowany. Po prostu - trzeba byc czujnym, myślącym, ale wierz mi .... to niewiele rózni się od realu... wmawiaj sobie dalej... i poczekaj na psychopatę który wykorzysta to co piszesz w internecie do sadystycznej zabawy twoim kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawe-84
" Gdzie poznac normalnego faceta? " w piździe poszukaj :O zastanawia mnie jaki trzeba mieć paskudny ryj i co jeszcze żeby być taką desparatką jak te lochy z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokra_Włoszka
raczej na psychopatkę... ja facet jestem . hetero. to akurat nie ma znaczenia... nie widzisz z kim piszesz w danym momencie. a to co dana osoba twierdzi, to czasami tylko sposób na podejście ofiary mało to pedofili podaje się za kolegów wyciagając z domu nastolatki, bzykając je potem i szantazując?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga autorko najpierw piszesz, że jesteś tak strasznie samotna za parę postów pada pytanie skąd jesteś i co nic nie piszesz. tzn albo wcale ci nie zależy na znalezieniu kogoś albo wcale nie jesteś taka samotna, a w necie można spotkać normalnych facetów uwierz mi. nie masz gwarancji, że ktoś kogo spotkasz w realu nie jest rzeczywiście ojcem gromadki dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł goni pomysł
Mam sraczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł goni pomysł
napalona - napisałam że szukam rad, nie jestem zdesperowana by szukac kogoś tutaj na cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffghgjhkjl
moze i jakis związek przez neta wyjdzie ale to rzadkosc, mi zaden nie wyszedl a sporo ich bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze skoro kafe odpada to zaloguj się na jakimś portalu randkowym, tam nie zawsze są jakieś zjeby którym tylko seks w głowie jest tam też dużo normalnych, samotnych facetów. i wcale nie powiedziane, że nie masz juz szans na znalezienie kogoś to ci się może przytrafić w najmniej oczekiwanym momencie. powodzenia i wytrwałości życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł goni pomysł
Jestem pechowcem i szukam na cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł goni pomysł
Podszywie daj sobię spokój, myślisz że tak trudno rozróżnic wpis orginalny od głupiego podszywania sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze, to normalnego i typowego faceta masz wszędzie....gorzej z nienormalnymi...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×