Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dmjagtmdat

jaki lubicie sport?

Polecane posty

Gość dmjagtmdat

ja uwielbiam piłke i siate a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszykówka, tenis, rower, rolki, a teraz łyżwy. Pływać nie umiem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladac lubie pilke nozna reczna i siatkowke a sama lubie grac w kosza, pływanie, tenis stołowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądam żadnego. Grałem w rugby, biegam czasem, lubię pływać, rower, rolki, tenis stołowy i chodziarstwo długodystansowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe się zawiesiło, że wpisy się nie pojawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem fanką piłki nożnej :) http://elivescore.pl/ - dzięki tej stronce jestem ze wszystkim na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dymanko to dopiero wysilek . Jeden wytrysk to tyle kalori co 4 tony wągla zucone przez male okienko do piwnicy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię ćwiczyć na zajęciach typu fitess czy joga... dobrze się przy tym mogę zrelaksować, a przy okazji zadbać o ciało :) Może efekty na pierwszy rzut oka nie są takie widoczne, ale systematyczność dużo daję, a co najważniejsze po prostu lepiej się czuję :) Jeżeli chodzi o miejsce - warto wybrać zaufane. Ja np chodzę do gravitanu, jest świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Lubię grać w tenis stołowego. Akcesoria do gry kupiłam w STIGA TENIS. Kupiłam od nich rakietkę,okładziny i buty do tenisa. Wszystko wykonane z dobrych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Lubię grać w tenis stołowego. Akcesoria do gry kupiłam w STIGA TENIS. Kupiłam od nich rakietkę,okładziny i buty do tenisa. Wszystko wykonane z dobrych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia

Ja uwielbiam jeździć na rowerze. Ostatnio była na etapie poszukiwania roweru który spełni moje wymogi. Moja znajoma poleciła mi sklep   . Znalazłam tam zdumiewający rower, który w zupełności skradł moje serce, na wiosnę postanowiłam  go sobie zakupić.  Jak dla mnie jest obłędny i idealnie nada się do codziennej jazdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałam biegania ale to nie dla mnie potem w 3 gimnazjum zaczełam grać w unihokeja (grałam już wcześniej ale ograniczało się to tylko do wf i kilku treningów) zaczęło się od tego że zmienił nam się Pan od wf i na którymś z pierwszych w roku szkolnych graliśmy własnie w unihokeja i Pan do mnie podszedł i zaproponował żebym przyszła na trening no i poszłam i tak się zaczęła moja przygoda z unihokejem bardziej już na poważnie wf 3 razy w tygodniu dwa razy treningi i zawody (nie że się chwale i nie że uważam że to moja zasługa bo wcale tak nie jest ale zajęliśmy 1 miejsce w powiecie 2 w województwie i chyba 15 na 20 jeśli dobrze pamiętam w Polsce) no ale nadszedł koniec roku szkolnego koniec gimnazjum początek szkoły średniej no i się skończyła moja przygoda z unihokejem to na pierwszym wf chyba stwierdziłam że skorzystam z okazji że mieliśmy sami wf i pogram z chłopakami w piłkę bo miałam do wyboru siatkówkę jeszcze ale nie umiem i siłownię ale mi się nie chciało i pograłam nie za dobrze mi szło bo wysłali mnie w pole a ja lepiej się czuje na bramce za drugim razem poszłam na bramkę i już o niebo lepiej mi szło to potem jak tylko mieliśmy sami wf bo ze starszymi klasami balapm się grać to chłopacy sami chcieli żebym z nimi grała nawet chłopak który zawsze bronił stwierdził że się przy mnie tylko ośmieszy i że jestem lepsza od niego no ale któregoś razu dostałam od kolegi piłką w nos że przez dłuższy czas krew mi leciała i już więcej pan mi nie pozwolił grać z nimi w piłkę czasami gram na Religi na przykład ale też sama się boję a i nie idzie mi już tak dobrze bo wyszłam chyba z wprawy był też czas że tylko jak nadażyła się okazja to chodziłam na basen uwielbiam pływać przez ponad dwa lata chodziłam na basen przynajmniej raz w tygodniu (miałam wyjścia za darmo z internatu) potrafiłam przez godzinę praktycznie cały czas pływać bez większych przerw nauczyłam się przepłynąć całą długość basenu pod wodą na jednym wdechu bez wynurzania się ani razu a mówią że palenie szkodzi i zmniejsza wydajność płuc hehe a alektryki które palę to już w ogóle ale po tych 2 latach chyba mi zbrzydł ten basen i już rzadziej chodziłam na niego lubię też jeździć na rowerze, rolkach był też czas że jak nudziło mi się przez tego wirusa to przez może miesiąc codziennie jeździłam na rolkach i robiłam po dobre kilka kilometrów na nich kilka razy to z dychę w ciągu jednego dnia przejechałam ale też raz że zabrałam się za to jak już robiło się coraz cieplej i było już coraz ciężej jeździć dwa noga mi trochę urósła i rolki zrobiły się przymałe a trzy nabawiłam się takiej kontuzji kolana nie zdążyłam wyjechać z podwórka jak się nie wywaliłam prawie szpagat zrobiłam że przez tydzień chodzić nie mogłam przez około miesiąc o jeździe na rolkach mogłam co najwyżej pomarzyć po tym miesiącu przerwy chciałam wrócić do codziennej jazdy ale w dzień było za gorąco wieczorem co innego robiłam a do tego w za małych rolkach i z kontuzją która się odzywa jak tylko wstanę w rolkach to się ciężko jeździ i przeżuciłam się bardziej na rower ale też nie jeżdżę jakoś regularnie jak najdzie mnie ochota 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×