Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenka 28

star!!! schudnąć do wisony:) cel 10 kilo!!!!

Polecane posty

Ja chyba w prezencie od losu na dzień kobiet znalazłam przez Skypa przyjaciółkę z liceum, z którą kilka lat temu urwał mi się kontakt Właśnie skończyłyśmy sobie pisać i wpadłam do was, ale chyba czas coś w domu porobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ucze=)) wiemm to nic ciekawego nie jest=) ale niestety nie mam mezą narzeczonego też nie=)) naweet chłopaka tez nie mam=)) a kandydatów na chłopaka jest troche dużo i są propozycje na dzisiejsze popołudnie i wieczór ale sama nie wiem czy chce gdzieś wychodzic=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przyznam, że wczoraj były i lody i wino i prezenty :) ale byłam w stanie nawet poświęcic sylwetkę dla tego jednego wieczoru hehe :) dziś z rana też już piję z Wami kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchomanka, ja też poświęciłam sylwetkę, takie pyszne ciacha były wieczorem. Od dziś ograniczam znowu kawę, podobno na dietach niskowęglowodanowych używki zatrzymują proces odchudzania, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie odzywałam się wczoraj , gdyż po powrocie do domu czekał na mnie piękny storczyk obiadek i dobry film. Dziś bardzo brzydki dzień. Mgła ponuro a jeszcze po antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga u mnie kawa powoduje chyba to, że chodzę do toalety ;p więc narazie z niej nie rezygnuje ;p ale pewnie jest w tym prawda, co piszesz bo pamiętam, że na SB, czyli na diecie właśnie niskowęglowodanowej tez nie można było kawy cieszę się, że udał się Wam Dzień kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowo=)) witajcie=) na sniadanie 2 kanapki z chleba razowego z jajkiem na twardo=))i kawka=))z mlekiem =)) na obiad makaron w sosie warzywnym=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zaczęłam od dwóch jajek na miękko, i na tym kończę swoje dzisiejsze jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tyle na sniadanie jem=)) plus warzywko jakieś lub mała kromka chlebka razowgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
172 cm 63 kg 1 cel-> 60 kg dieta ok 900 kcal ;) chodze na piechote do sql jakies 3 km . a jak bedzie cieplej i wyzdrowieje zaczne z chlopakiem jezdzic na rower i biegac ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To życzę zdrowia. Ja również planuję rower jak się ociepli + basen raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszce bo się nie wazyłam=) ale jedzac 2 jajka na dzień na pewno nie schudniesz na długo=)) mozesz sie smiac ze duzo jem czy coś ale na dzień wychodzi mi 1000-1200 kcal i czuje się chudsza=) a zresztą mi sie nie spieszy=) chce efektów na długo i dlatego nawet jak schudne ze 3 kg na miesiac to bedzie ok=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że zdrowiej i skuteczniej jest jeść 1000-1200kcal, ale ja chyba należę do osób mało rozsądnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałam bo myślałam ze jak mało bede jadła to szybciej schudne a nie zawsze tak jest zapewniam=)) lepiej jedz 1/2 lub 2/3 tego co zjadasz do tej pory=)) i zrezygnuj z niektórych potraw a bedzie ok=)) włączysz ruch i bedzie ok=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mój cały problem polega na tym, że mam mało ruchu. Za mało. Stanowczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam mało=) ale zwykła półgodzinna gimnastyka w ciągu dnia może takze zdziałac cuda=) miłego dnia napisze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, właśnie zjadłam malutkiego pączka do kawy i tym samym wyczerpałam limit węgli na dziś:) Miałam poprzestać na jednej kawie, ale u mnie też dzień taki pochmurny, że piję drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralikowa, ja wcześniej ćwiczyłam regularnie 3 razy w tygodniu, a teraz mi się nie chce i nie mogę się zmusić, chyba takie przesilenie wiosenne. Też myślę o rowerze, czasami nawet udaje mi się trochę pojeździć. ŚredniaJa, przy twoim wzroście to spokojnie możesz 1000 kalorii jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjeszabyc
Agnissia ty mnie rozbawiasz, jak czytam twoje posty to zawsze mam uśmiech na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×