Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenka 28

star!!! schudnąć do wisony:) cel 10 kilo!!!!

Polecane posty

koralikowa - dziękuje:) ja motywacje to mam ale pogoda nie za bardzo . za tydzien pewnie zaczne moj wysilek fizyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przynajmniej do szkoły chodzisz pieszo, zawsze to jakiś ruch, spacery też dużo dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ja juz w lublinie po zajeciach=))) jakie plany macie na weekend bo ja tylko szkola=)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie po pracy, nareszcie weekend :) kobietki chciałam Was zapytać ile macie w pasie? bo chce wiedzieć, czy to tylko ja taki grubas jestem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja niestety nie zmierzę się bo nie jestem w domu a tutaj nic do pomiru nie mam=)) a nie znam swojego wymiaru=(( dziasiaj oglądam wieczorem o 20.20 na tvp1 dziennik bridget jones=)) chyba już z 10 raz=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w weekend stanowczo odpoczywam, wyjeżdżamy z M. Wolne od pracy, od obowiązków, od uczelni, od diety! :) a co tam, raz się żyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej jak fajnie=)) to życze udanego weekendu kochana;-* mam nadzieje że miło spędzisz czas=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj mam tyle, ile ważę, czyli dziś około 70cm. Na weekend planuję wyspać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miriam dziękuje ;* Aguś czemu ja nie mogę mieć tyle, ile ważę? ;p ja nie wiem ile mam dokładnie, ale napewno Cie w tych wynikach pobiję. Prawdopodobnie coś pomiędzy około 76-80, tragedia. Dziś na kolację zrobiłam sobie kisiel. Jak byłam na diecie SB to można było mi tylko galaretki bez cukru (bo kisiel ma skrobie i był zakazany), ale u nas takich nie ma. Za to kisiel bez cukru istnieje. I miło zaskoczyłam się tym ile ma kcal. W jednej porcji to tylko 30kcal, więc nawet jak zjadłabym cały kisiel to 120 :) naprawdę mało. Jest trochę kwaskowaty, ale mimo to smaczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś kupiłam otręby o smaku truskawkowym, firmy Kupiec, mają 66 kalorii w porcji 20g, może też spróbujesz? Jutro ci napiszę, jakie są w smaku, bo dziś już nie mogę węgli jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie pocieszyłaś mnie kochana, wiem że dużo :( z niczym nie mam takiego problemu jak z brzuchem. Truskawkowych otrębów chętnie spróbuje. Ostatnio jem codziennie rano żytnie z jogurtem. I to wspomogło mój metabolizm :) chyba to, bo zaczęłam stosować tyle rzeczy na raz, że już nie wiem co ma na to wpływ. Ale najważniejsze, że wreszcie regularnie chodzę do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nusze sobie kupić kisiel albo galaretke bez cukru ale jakoś nigdzie nie mogę na taki trafic=)) agnissia ja miałam otreby owsiane tez z kupca ale takie zwykłe to w 12 gramach było 42 kcal=(( mam takie pytanie ile zjadacie otrębów płatków owsianych ryżu czy kasz??? tak o 1 posiłek mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za to jak chudne to cycki i brzuch mi chudną =)) a tylek mam taki sam cały czas=) i na pewno nie przesadzam=) rozmiar spodni jest identyczny=))nawet jak schudne 10 kg=)) są tylko mniej lub bardziej obcisłe=)) naprawde=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miriam galeretki chyba na naszym rynku nie ma, kiedyś były ale nie było zbytu i wycofali. A kisiel kupiłam w społem, więc może tam zobacz. A otręby sypie z paczki, więc nie wiem ile :) myślę że około 2 łyżki do jednego jogurtu mniej więcej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miriam, jak byłam na diecie dobrych kalorii, to na owsiankę mieszałam otręby i płatki owsiane i z tej mieszanki brałam 5 łyżek. Ryżu jadłam nieraz 50g (waga przed ugotowaniem), kaszy kilka łyżek. Teraz już takich rzeczy nie jem, ale od jutra startuję znowu z owsianką, planuję 3 łyżki otrębów owsianych i 2 łyżki tych truskawkowych. Jeszcze tak sobie myślę, żeby te truskawkowe zmielić i zrobić z nich bułeczkę dukanowską, tak zamiast czegoś słodkiego. Czasami robię tę bułeczkę z otrębów pszennych, jak limit węgli wykorzystam. Mam jeszcze otręby Sante ze śliwką, ale lepsze są z żurawiną, tylko brakło w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miriam, ja najpierw chudnę z twarzy i biustu, reszta jakoś tak równo idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się przypomniało, czytałam gdzieś, że na brzuch pomaga parafina ciekła, chyba spróbuję, tylko muszę kupić w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny=) ja już wstałam i się szykuje do szkoły=)))miłego dnia=)) napisze po szkole=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam. M wrócił o 6 z nocki, my z synkiem już wstaliśmy, siedzimy w 2 pokoju i oglądamy bajki, żeby m mógł się wyspać. Synek w trakcie śniadania ja jeszcze przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja, akurat piję kawę, potem zjem owsiankę na wodzie. Pyszne te otręby truskawkowe, postanowiłam je zmielić i używać zamiast mąki, ciekawe, czy się da. Na pewno będę je kupować do chrupania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wam powiedzieć że z tej kołyski na buszek jestem bardzo zadowolona, ćwiczyłam dopiero 2 dni, a już mi się wydaje że widzę różnicę. Wczoraj na 16 miałam basen, na szybkiego zjadłam leczo rybne i już musiałam się zbierać. Ale po zjadłam jeszcze 3 kromki chleba z powiadłami i 2 wafelki. Do tego wieczorem hula hop i brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miram widze ze mieszkasz'' nie daleko ''mnie . tez mam ochote na otreby truskawkowe mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj również zaczęłam od dwóch jajek i na nich kończę. : ) chyba schudłam troszeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiłam ciasto do piekarnika i piję kawkę, dziś trochę podjadam nieregularnie, troche zalatana jestem. Postanowiłam nie przejmować się tym, że waga stoi, tylko trzymać dietę dalej, może kiedyś wreszcie waga poleci w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×