Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwona Qukardka

Hej śląskie Mamusie

Polecane posty

Gość czerwona Qukardka

Hej mamusie ze śląska szukałam topiku o nas ;) , napiszcie z jakiej okolicy jesteście i wiek was i maleństw , Ja zacznę Monika okolice Gliwice synuś Jakub wiek 5 miesięcy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogu ducha winna
tarnowskie-gory cora 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogu ducha winna
tarnowskie-gory cora 2,5 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby ten topik się rozwinął
Mieszkam w Gliwicach, mam półroczną córeczkę. Bardzo brakuje mi kontaktu z innymi mamami dzieci w podobnym wieku, żeby pogadać na "bobasowe" tematy, wyjść razem na spacer z wózkami... a czasem może i bez dzieci na piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona Qukardka
mam nadzieje wiesz wieczne w domu z dzidą nie ma z kim pogadać jak macie na Imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogu ducha winna
mam nadzieje wiesz wieczne w domu z dzidą nie ma z kim pogadać jak macie na Imiona? nie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to też się dopisze :) też z Gliwic 2 dzieci Wiktoria 5 lat i Sebastian prawie 14 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia20
Cześć:) ja jestem z bielska białej :) mam 5tyg córeczke :) mozna sie przyłączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby ten topik się rozwinął
Asia :) Ale by było super rozkręcić ten topik, a potem zorganizować jakieś spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córeczka to martynka :) urodziłam przez cc :) i ogólnie dobrze to wspominam :) a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki też był Cel tego ale widać ze coś mało nas albo po prostu pora obiadków dzieci z przedszkola zobaczymy wieczorkiem ;) narazi\ie podnośmy co jakiś czas niech nas zauważą Mamusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogu ducha winna
mam na imie kaska- lubie wszystko co slaskie gware, muzyke i nasze slaskie rolady i uwielbiam moje miasto:) gliwice i okolice znam czesto tam jade sie opkupic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby ten topik się rozwinął
Ja nie znam Gliwic ani okolic za dobrze, bo mieszkam tu od niedawna. Gwarę rozumiem, bo znam niemiecki, a śląską kuchnię poznaję, żeby karmić męża jego ulubionymi potrawami :) Też rodziłam przez cc, niestety w dramatycznych okolicznościach, ale całość pobytu w szpitalu, lekarzy, i w ogóle całą ciążę wspominam z uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Orzesza. Córka ma prawie 6 miesięcy. Wcześniej mieszkałam w Knurowie, ale po ślubie przeprowadziłam się TU :D Rodziłam SN w Gliwicach na Kościuszki i kolejnego dziecka nie zamierzam rodzić gdzie indziej :D Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby ten topik się rozwinął
Ja też w Gliwicach na Kościuszki :) Świetny szpital! dorcia20 - grożąca zamartwica płodu, tętno zaczęło zanikać :( gdyby nie błyskawiczna reakcja położnej i ekspresowa cesarka... wolę nie myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy : czerwona Qukardka - Kubuś 5 miesięcy okolice Gliwic bogu ducha winna - Kasia Tarnowskie-Gory cora 2,5 roku oby ten topik się rozwinął -Asia córka 6 miesięcy Gliwice Dora 20- córka 5 tyg Martynka Bielsko- Biała :P:P:P:P:P - Wiktoria 5 lat Sebastian 14 miesięcy Gliwice martaiemilka - córka 6 Lat - Bielsko Cobyeta- Orzesze córka 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusssttt
Witam wszystkie mamusie Nazywam sie Justyna i sprzedaje ubranka uzywane niemowlece. Ceny mam naprawde bardzo atrakcyjne i baardzo duzy wybór. Ubranka sa uzywane, ale w BDB stanie! Mozna kupic na sztuki lub w zestawie jak kto woli. Jezeli jest ktos zainteresowany bardzo prosze o maila modemaluszki@gmail.com Prosze napisac jakimi ubrankami jestescie zainteresowane, dla chlopca czy dziewczynki i w jakich rozmiarach czy np od 0 do 3 miesiacy, czy od 0 do pol roczku... Sprzedaje tez wieksze ubranka jesli ktos jest zainteresowany do 4, 5 latek, maty edukacyjne, kocyki, reczniczki, rozki itp. Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby ten topik się rozwinął
Moja też cwaniara, bo dwa tygodnie po terminie nie chciała wyłazić :D 4 dni zastrzyków rano i wieczorem, piątego dnia kroplówka z oksy, a ona nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby ten topik się rozwinął
No właśnie :D Patrzę na Twoją stopkę - opowiedz coś wesołego o tych aktach terroryzmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciburaszka
witajcie ja ze Skoczowa synek 6 tygodni, CC i mąż też za szybką dorcia20 -czyżby eskulap?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terroryzm mlodego objawia sie :- noś mnie noś ja śpię połóż a ja bach i nie śpie ;) smoczek wypada co 2 minuty musisz mi dać inaczej będę wył, ZABIERZ mi coś co ukradkiem zabrałem będę krzyczał a jak przyjdzie babcia na której wszystko płaczem wymuszę to dopiero zaczynam heheh a ostatnio nawet jak jem to młody wyje bo też chce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×