Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna onaaaa

1 randka czy to normlane??

Polecane posty

Gość samotna onaaaa

otóz piszę z pewnym facetem na portalu.. trwa to juz ponad miesiąc.. on zaproponował spotkanie.. pomysłalam w sumie czemu nie.. dawno sie z nikim nie umawiałam.. tylko ze jest mały problem.. bo on mi zaproponował spotkanie w hotelu ( zebysmy poszli sobie do spa itp) troche mnie to dziwi.. bo z reguły na pierwszą randke odpowiada mi bardziej jakas knajpa zeby porozmawiac i sie lepiej poznac.. nie chce mu odrazu sie pokazywac w stroju kompielowym ( wiadomo SPA) zasugerowałam mu zeby lepiej sie spotkac w restauracji w mojej miejscowosci.. a on mi napisal ze w tym holetu jest bardzo ładnie i tak dalej.. co byście zrobiły na moim miejscu>?? czy to nie dziwne troche??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branko
chce cię puknąć i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia4a
no stety/niestety chce seksu. powiedz albo bar albo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viii---
hehhe ładnie :) potem Ci powie, że pokoje też są ładne w tym hotelu, a po SPA to nie ma sensu od razu na mróz bo się przeziębisz. A łóżka wygodne w tych pokojach fiu fiu... daj sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 264yy
jestes az tak naiwna ja bym jzu w ogole sie z nim nie spotkała::O do hotelu ..załość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna onaaaa
no tak, napisała mu ze wchodzi w gre tylko spotkanie w knajpie.. czekam na odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stroju kompielowym" koniecznie zabierz ze sobą słownik ortograficzny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna onaaaa
bo dopiero mu to napisałam.. a nie ma go teraz na portalu, więc odpisze dopiero jutro zapewne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotel= bzykanie dla kobiet jest to jednoznaczne czyzby głodnemu chleb na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miro Klose
Po co w ogóle chcesz sie z nim spotkać. Przecież widać kto to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego dla wszystkich jest to jednoznaczne. Jest wyraźnie napisane, że chodzi o spa, a zazwyczaj wlasnie takie spa znajdują sie w hotelach :) Niezmienia to faktu, że dziwne miejsce wybrał jak na pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poheokaj[d
W stroju "kompielowym" - no cóż, jeśli piszesz do niego tak jak teraz, to facet widzi jasno: żałosna i niedouczona, w sam raz materiał na jednorazowe bzyknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze chciał błysnac oryginalnosci ? ;) I nie powielac standardowej kawy i kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę dziwne okoliczność jak na spotkanie, bardziej by mi to zalatywało na którąś tam randkę z kolei ;) może chce zobaczyć dokładnie jaka sztuka się mu trafiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprosić w obcą osobę do hotelu" no mówiłem że kobiety to maja tylko jedno na mysli :P napisze duzymi literami bo widze ze niektóre nie kumaja ZAPROSIŁ JA DO SPA które miesci sie w hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaa
widać że myśli o jednym ,ty powinnaś byc odpowiedzialna i nie spotykać sie z kimś w sumie obcym w takim miejscu bo nigdy nic nie wiadomo,już lepsza knajpka tak jak mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres > nie tylko kobiety mają takie kosmate myśli :P Hotel czy spa, wszystko jedno, dziwnie to wygląda jak na pierwszą randkę, takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REgres zapraszałeś obce kobiety do spa? No własnie, bo to narusza intymność, paradowanei w szlafroku przed obcym facetem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że ten HOTEL to słowo klucz" dokładnie i to wielkiii klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REgres zapraszałeś obce kobiety do spa?" nie ale zaprosiłem na pływalnię (coś w podobie) I to była świetna randka,nawet spotykalismy sie pół roku po tym spotkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, bo to narusza intymność, paradowanei w szlafroku przed obcym facetem" a na pływalni tez paradujesz w kostiumie i jakos ci to raczej nie robi róznicy Tu chodzi bardziej o to co ona powie na wasze kształty to pewna obawa z waszej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaa
regres tu chodzi o to ze facet chce sobie popatrzeć na polnagą kobietę na 1 spotkaniu widać że chce zobaczyć czy jest po co sie z nią dalej spotykać jak ma fajne ciało to tak a jak nie to nie bo chodzi mu tylko o jedno facet ktory ma powazniejsze zamiary do kobiety zaprosi ją do knajpki czy na spacer żeby sobie pogadać i bliżej się poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×