Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna onaaaa

1 randka czy to normlane??

Polecane posty

na 1. randkę? jesli chcesz to nazwij sobie randką Dla mnie było to spotkanie z osobą która znałem tylko przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasaa wiesz co ? śmieszny argument jakby nie można zobaczyc kształtów kobiety w knajpie No chyba ze cały czas przy piwie będzie siedziała w pikowanym płaszczu :P Tylko kobieta pomysli że zapraszając na 1 randkę do Spa facet chce obcenić "towar" do zdobycia ... ale jesli masz zajebistą figurę to raczej nie bedziesz sie broniła sie przed takim spotkaniem Uwazam że najbardziej obruszają sie te które mają nadwagę i kilogramy tłuszczu w biodrach i na brzuchu Spa ? Normalne miejsce na spotkanie ,na rozmowe i miłe spedzenie czasu pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie takie proste
idziesz na pływalnię z nowo poznanym chłopakiem i nic o nim nie wiesz, nawet tego z kim ostatnio sypiał, i jakie wirusy będą pływały wokół niego w tej samej wodzie, co ty. Ja bym sie mocno zastanowiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, tutaj nie chodzi o to czy ma się zajebistą figurę czy nie :O Bardziej bym się zastanowiła nad pewnymi zasadami, wybacz ale nie każda kobieta jest na tyle odważna, żeby przed nowo poznanym facetem się roznegliżować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej by mnie zastanawiało to co może pływać w tym basenie po dzieciakach z podstawówki :) Podtrzymuje jednak, że dziwne miejsce na spotkanie to spa lub basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam kompleksów, ale umawiam sie by sie spotkac i pogadać a nie by sie facet na mnie gapił jak ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
ogladacz! facet lubi sobie kobiety ogladac.VOYERYZM - to oficjalna nazwa To takie lekkie zboczenie.W ciezkich przypadkach staje mu i ma wytrysk na widok ladnej pupy. A TY SIE DAJESZ NA TO NABRAC? naiwna ! Jak chce randki to zaproponuj kawiarnie i czesc.Tam sobie pogadacie ;) do woli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaa
nie chodzi o kompleksy tylko o to że nie wypada nowo poznanej kobiety zapraszac do takiego miejsca bo odrazu na mysl przychodzi że facet ma jakis cel w tym skoro odrazu chce żeby była rozebrana przed nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×