Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel75

Gdzie najlepiej wymienic walutę ?

Polecane posty

Gość arekkrieg
Po pierwsze przez Internet, po drugie wybierz uczciwy, dobry kantor. Sporo ich jest, wszystkich nie znam, ale jeśli mam coś polecić, to Amronet.pl- sam korzystałem, wiem że pewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku jak widziałem reklamy i słyszałem od innych byłem trochę sceptycznie nastawiony do kantorów internetowych, ale jak już się odważyłem to tylko za pomocą kantorów online wymieniam walutę na wakacje czy w innych przypadkach. Dużo czytałem opinii, ale znajomi polecili mi cashbroker.com i naprawdę się nie zawiodłem :) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wymieniam tylko i wyłącznie w cinkciarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata123xyz
Pewnie większość z tym e-kantorów jest OK. Amronetu jestem akurat pewna, bo ostatnio dosyć często tam zaglądam- aby kupić walutę szybko i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześka89
Migiem dostałam przelew, a transakcja okazała się bardzo opłacalna. Dołączam się więc do polecających Amronet. Ogólnie twierdzę, że internetowe kantory to genialny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki38
ja myślę, że przed powierzeniem kantorowi swoich pieniędzy warto zapoznać się z jakimś poradnikiem, na czym to tak na prawdę polega, ja czytałam tutaj - http://kantorbox.pl/poradnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wiele kantorów z dobrymi kursami, np. w sieci www.kaps2.lombardkaps.pl/ mają całkiem niezłą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozenthal
Mogę polecić pewny kantor.. jest to kantor internetowy posiadający punkty stacjonarne. Kurs na "podstawowe" waluty jest naprawdę korzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortifer2
Albo Amronet. Platforma dostępna online przez całą dobę, kursy jak dla mnie zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_bartosz
Bardzo korzystne kursy, ja wymieniając na www.amronet.pl konkretne sumy oszczędzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arzolgia
Popieram. Amronet to jedyne oszczędne wyjście. Reszta kantorów po prostu Cię ograbi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Cinkciarzy poszukaj albo idź do sąsiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadkos
U niektórych widzę bardzo radykalne podejście, ale co do Amronet.pl w pełni się zgadzam, że proponują naprawdę dobre warunki, zwłaszcza niska prowizja 0,2% zaledwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmateyo
Oczywiście, że najlepiej w takich kantorach. Internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd spróbowałem też tak sądzę, Właśnie w Amronet odbyła się pierwsza transakcja- super. Do dziś korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_sun
Ja od niedawna jestem w tym kantorze, ale podoba mi się Amronet.pl, więc zdecydowanie zamierzam kontynuować współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiusz 888
Kantorów internetowych jest bardzo dużo, jednakże warto zdecydować się na korzystanie z oferty tych, które są popularne i mają już ugruntowaną pozycję na naszym rynku. https://www.coolforex.pl/waluty/kantory-internetowe/top-7-najpopularniejszych-kantorow-internetowych- tutaj znajduje się lista tych, z których klienci najchętniej korzystają wraz z informacjami o każdym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redtabasco
Na pewno przez Internet, a wybór kantoru to już Wasza sprawa. Z własnego doświadczenia poleciłabym Amronet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackoff
To całkiem dobry kantor, regularnie uderzam do Amronet.pl po EUR i zawsze wychodzę na tym korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andi78
ja nie jestem przywiązany szczególnie do jakiegoś jednego - korzystam z tego w którym najwięcej zaoszczędzę, proste. Dlatego porównuje na strefawalut.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość334
Polecam rozejrzeć się za dobrym kantorem internetowym, co zdecydowanie ułatwia życie. Pewny Kantor to moim zdaniem najlepszy wybór na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonnn
Macie rację, wymiana walut w tradycyjnych kantorach jest dość kosztowna jak dla mnie, a internetowe mają lepsze kursy, niższe spready i ogólnie oferują więcej możliwości, np. w Amronet.pl można też celowo zarabiać na walutach, proponować własny kurs oraz negocjować szybką transakcję na korzystniejszych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geralt4
Wygodnie i szybko można wymienić walutę na stronie www.amronet.pl . Ja tutaj najczęściej wymieniam dolary na złotówki. Mają korzystne kursy, przejrzystą szatą graficzną, także od razu wiadomo – co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaca
Ja korzystam z https://internetowykantor.pl/kurs-euro/, przy pierwszej wymianie bałam się, że to jakaś hochsztaplerka, dlatego skorzystałam z ich usług, bo są najdłużej na rynku i mają korzystny przelicznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam rozejrzeć się za dobrym kantorem internetowym, co zdecydowanie ułatwia życie. Pewny Kantor to moim zdaniem najlepszy wybór na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyprys678
Jasna sprawa, że internetowe kantory to najwygodniejsze rozwiązanie, ale nie tylko...również najtańsze. Wystarczy porównać kursy w stacjonarnych oraz w bankach. Sam jestem klientem Amronet, dosyć długo już zresztą, także w pełni się zdążyłem przekonać co do opłacalności e-transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuskas
Znam tę platformę i szczerze lubię, Amronet.pl mile zaskakuje nie tylko korzystnymi kursami ale też dodatkowymi atrakcjami, takimi jak np. program partnerski- zarabiam gdy polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×