Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel75

Gdzie najlepiej wymienic walutę ?

Polecane posty

Gość zrertt
Jestem zadowolony z tego jak funkcjonuje kantor Amronet - amronet.pl. To już drugi rok będzie jak korzystam z ich obsługi i jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym musiał jakąś transakcję reklamować. Pieniądze sprawnie przechodzą z konta na konto w korzystnych kursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzystzof
Można wymienić w www.kantoronline.pl Wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia09876
www.kantoronline.pl <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arystoteles
można wymienić w serwisie www.kantoronline.pl Ale nie ma tam wszystkich walut np. chyba kun chorwackich nie mają, a gdzie jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yartyyy
Sam nie wiem jaki kantor polecić. Mam konta chyba na trzech, ale najczęściej to jakbym miał wskazać to jednak korzystam z Amronet ze strony amronet.pl. Jakoś najwygodniej się tutaj zleca transakcję, najkrócej cały transfer trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujattt
Hej. Ze swoich doświadczeń z kantorami internetowymi to bym doradzał Amronet – amronet.pl. Mają najlepiej rozwiązaną kwestię obsługi klienta moim zdaniem. Nie trzeba długo czekać na kontakt, zawsze ktoś jest po drugiej stronie z kim się można skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umka222
Ja zdecydowałam się na www.wymieniaj.pl jakiś rok temu i jestem lojalna. Jak dla mnie najlepszy kantor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim ulubionym miejscem jest www.kantoralex.pl zawsze otrzymuje dobra oferte, urs, naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raczej wole tradycyjne kantory, a właściwie kantor, bo mam swój sprawdzony www.kantoralex.pl zawsze dobre kursy i mila obsluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymieniam w serwisie https://centnet.pl/ gdzie mam bieżący podgląd na aktualne kursy walut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzek
Najlepiej w kantorze, który jest czynny non stop czyli taka platforma w internecie jak http://www.trejdoo.com/analizy/kursy-walut/chf-pln/ , jest to kurs walut, odświeżany 24 h/ 7 dni w tygodniu. Bez wychodzenia z domu masz wymianę waluty na całkiem fajnych warunkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno wymieniałam euro w cent kantorze we Wrocławiu http://www.centkantor.pl/. Obsługa na poziomie, a na życzenie klienta zapewniają tez obsługę w dyskretnym pomieszczeniu. Cent kantor prowadzi również wymianę walut online. Wszystkie informacje znajdziecie pewnie na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga33v
Może na trejdoo znajdziecie odpowiednią cenę za swoją walutę? Tutaj możecie przeczytać o kursie dolara australijskiego http://www.trejdoo.com/analizy/kursy-walut/aud-pln/ Wymiana walut przez Internet na Trejdoo jest prosta i intuicyjna. wystarczy mieć swoje konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agsm
Patrzyłam na ceny w Pluskantor.pl wczoraj. Aż trudno uwierzyć, że tyle przepłacamy kupując walutę tradycyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie na temat kantoru internetowego https://kantoronline.pl/kursy-walut ? Mieliście już okazję korzystać z ich usług ? Mają oferty skierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Możliwość wykonania bez prowizji przelewu zagranicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze wymieniam w kantorze http://kantoralex.pl/. Są bardzo uczciwi - zdecydowanie zawsze mi się to opłaciło, polecam ten kantor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś korzystał z Exchange.pl??!! próbowałem już kilka razy i transakcje są bardzo szybkie, kursy bardzo dobre ale jednak to początkujący, nowy kantor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskotss
Pewnie, że najbardziej opłaca się wymienianie waluty online - dobre kursy, bez porównania lepsze niż na mieście. Kiedy wymieniałem u nas na mieście to w najlepszym przypadku spread wynosił kilkanaście groszy. W Waluteo to jeden grosz. No i ogólnie waluta online wychodzi o wiele taniej - wczoraj płaciłem za dolara 3,59. Przelew jest darmowy, więc chyba średnio jest nad się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memdes
Głównie wymieniam stacjonarnie. Co najlepsze - stacjonarnie mam taniej niż online, co jest delikatnie mówiąc - dziwne. Kantory Plus, ja wymieniam w Zgorzelcu, ale to jest cała sieć, są w różnych miastach. I u nich mamy np. dzisiaj 4,22 za euro, a najlepszy jest spread, który wynosi pół grosza. Tak więc ogólnie - stacjonarnie również można mieć genialne stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kantor Plus - jeśli stacjonarnie. Przynajmniej nie zdarzyło się nam, żeby jakiś kantor dał nam lepsze warunki. Oni tam mają naprawdę sensowne zasady. Bo pół grosza spreadu na dolarze to rzadkość nawet online, a prawie zawsze kurs sprzedaży też mają niższy niż internetowo. O czymś to chyba świadczy, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga33
Jeśli o mnie chodzi to wymieniam tylko w internecie, kursy są zdecydowanie najkorzystniejsze. Pluskantor.pl mają obsługę klienta na wysokim poziomie i automatyczne księgowanie wpłat 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potara
Potwierdzam - w poprzednim tygodniu wymieniałem kasę w Zgorzelcu w Kantorze Plus. Miałem spread 0,5 grosza na euro. A takiego kursu nie znalazłem w żadnym kantorze online - sprawdziłem kilka. Tak więc nie dawajcie sobie wmawiać, że cudownie i najtaniej jest tylko online. Wcale nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek9543
W internecie zdecydowanie jest najtaniej wymieniać walute, i nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej, wymieniałem wiele razy to wiem. Teraz akurat korzystam z Amronet, mają fajną promocję z 90% rabatem przez pierwszy tydzień na prowizję od wymiany. Warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wymianę waluty online na dobrykantor.pl oraz Nordiqa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam często korzystam z kantoru internetowego Pluskantor tu masz adres http://www.pluskantor.pl/ .Pracują 24na dobe/7 dni w tygodniu, kursy spoko, da się zaoszczędzić. Plusem sa też szybkie i tanie przelewy zagraniczne bo już od 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werner
Ja tam wymieniam hajs przez internet w Cinkciarzu - https://cinkciarz.pl/ Robię tak już od wielu lat i sporo kasy zostaje mi dzięki temu w kieszeni. O zwykłych kantorach i bankach już zapomniałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaelaala
Jeśli zależy ci na czasie i na dobrym kursie, to wymień na Pluskantor.pl. Tam przewalutowanie jest natychmiastowe, kursy bardzo atrakcyjne i nie jest pobierana prowizja za przewalutowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz żeby złodziejskie łapy najlepiej na tym zarobiły to wypłać w Niemczech prosto z bankomatu wtedy naliczają najlepszy kurs a nie jak na przejściach w kantorach czy w banku. Te internetowe lichwy też zakładają temat by walić reklamę z kilkunastu kont także złodzieje do roboty, tylko idiota na te wasze internetowe kantory poleci...blehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekerol
Kantor Plus - stacjonarnie. Wiadomo - przy okazji albo mając w okolicy jeden z tych kantorów, bo to cała sieć. W skrócie - oni tam mają bardzo niski spread, nawet poniżej 0,5 grosza i można uzyskać walutę na super warunkach. Nie zawsze najtaniej jest online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×