Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlakobieta7

kochanek-zemsta

Polecane posty

Gość Ło matko........
No przecież się dowartosciowywal tym.... Tak , łzy facetów są częste zwłaszcza policmajstrow, wojakow i tym podobnych. W pracy twardzi gdzieś pochlipac muszą . Facet jak czegoś chce to DZIAŁA - w tym wieku jeszcze się nie dowiedziałas ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
...no wiec nie chcial. I to zamknelo sprawe. I tym samym ja zamykam juz ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło matko........
No przecież się dowartosciowywal tym.... Tak , łzy facetów są częste zwłaszcza policmajstrow, wojakow i tym podobnych. W pracy twardzi gdzieś pochlipac muszą . Facet jak czegoś chce to DZIAŁA - w tym wieku jeszcze się nie dowiedziałas ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorro...
Cały czas przekonujesz sama siebie, ze to była twoja decyzja. A nie była... Ucz się na błędach a nie zaklamuj rzeczywistośc. Pomysl, ze kocha już inna , ladniejszą, młodszą -paradoksalnie będzie Ci łatwiej się uwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
ja nie powiedzialam, ze to byla moja decyzja, ja mowie, ze sama dla siebie zamknelam te znajomsc . Czy tak trudno zrozumiec roznice? :) pewnie znajdzie, teraz 30-latke :) , ale zona dalej powinna byc niczemu nieswiadoma, bo jest przeciez zona, wiec po co ja krzywdzic? czy Wy naprawde nie czujecie co piszecie? a ja znajde sobie kolejnego meza kolejnej zony :) ludzie co z wami? naprawde wasze zycie to taka sielanka? tylko sie cieszyc. pozdrawiam wszystkich cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorro...
Mogła być nieświadome dwa lata , jakoś przeżyje kolejnych dwadzieścia . Może nie będzie to 30 latka a np 40 latka tak urzekajaca i o fascynujacej osobowości przy której dopiero doswiadczy prawdziwej miłości i wtedy odejdzie naprawdę i szybko od zony ? A moze odkryje radosc wspolnej jesieni zycia z zona ?Tego nie wiesz. Ty już wypadkach z jego kręgu zainteresowań , pogodz się z tym a będzie ci lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorro...
Wypadlas*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupich nie sieją........
Teraz nagle zaczęłas być solidarna z żoną ? Ciekawe bardzo że w czasie romansiku jakoś solidarnosc jajnikow nie zadziałała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
glupich...Ty sarkazmu nie odczytalas? :) patrzysz na drzewo i widzisz tylko drzewo...wspolczuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupich nie sieją........
Wiesz co widzę ?widzę to , co jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
tak tez myslalam...siegnij czasem wzrokiem troche dalej...moze bedzie piekniej, inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluszcze45
oj Ty to rzeczywiście sięgnełas wzrokiem dalej i co zobaczyłas ? co chciałaś piszesz ,ze wiesz ,że byłas naiwna ,że głupio wierzyłaś, a w poprzedniej już stronie, że miał łzy w oczach, że to była na 100% miłość no to jak to z nim wreszcie było, kochał czy kłamał? cóz za zmienna ocena rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
a skad moge wiedziec? kochal czy klalam? mowil, ze kochal. Mowil. Naprawde jestem juz meczona tymi dywagacjami. dziekuje wszystkim za rozmowe. dalej juz beze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluszcze45
nie, no przecież na 100% miłość kończysz? Jejku, to co Ty teraz będziesz robić? Na jakim jesteś serwisie randkowym, może teraz my ocenimy, czy nadajesz sie do celów wyższych niz bicie kotletów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda bluszcze
stara raszpla 33 letnia bluszcze znów sypie śmieciami z paszczy ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////
.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \\\\\\\\\\\\\\\\
?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×