Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlakobieta7

kochanek-zemsta

Polecane posty

Gość zlakobieta7

wiedzialam, ze jest zonaty, ( wg niego w separacji) przez dwa lata kilknascie razy dziennie sms - kochma, tesknie itp, To nie byla znajomosc oparta tylko na seksie, dzieli nas pol Polski. Zapewnial, ze z zona nie sypia, nie ma tematow do rozmow i takie pie**oly. Kiedy go przycisnelam, ze zycie mija i nie zamierzam czekac kolejnych lat, uslyszalam, ze poki co nie zamierza nic zmieniac w swoim zyciu, ale czas pokaze, teraz najlepiej gdybysmy zostali przyjaciolmi. No i oczywiscie z zona od czasu do czasu, jak to okresl, sypia. Niedlugo ma urodziny, znam jego adres, czy wyslac piekny bukiet z bilecikiem? oczywiscie, ze chce zrobic mu na zlosc za moje nieprzespane noce. Bardzo glupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klecka
W podobnej cenie kupisz wibrator. Kup czarny - jak twoja dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
ale czemu on mogl bawic sie moimi uczuciami, a ja mam byc jak pokorne ciele ? moje uczucia nie sa wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klecka
On się nie bawił twoimi uczuciami. Tak. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
a co robil przez dwa lata? Slowo kocham ma chyba jakies znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie zakochana:D
wiedzialas, ze ma zone? Wiedzialas. A skoro bylas taka glupia zeby sie zadawac z zonatym to wybacz, sama jestes sobie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
a na milosc masz wplyw? po cholere zapewnial mnie o milosci? on jest cacy, a ja ja winna, bo sie zakochalam, bo slyszalam, ze zona jest, bo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ławka rezerwowych
przez dwa lata miał chetny i darmowy worek na spermę... no sorry laska, sama tego chciałaś sądzę, że jego żona niejeden już taki bukiet widziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego oczekiwałaś?
O naiwnosci.... P.S) Jeszcze powinien dać Ci kopa na rozpęd naiwna istoto🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klecka
"Chodź się pokochamy" - jakie znaczenie ma słowo "kocham" w tym zdaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie zakochana:D
ile ty masz lat, ze jestes az tak naiwna? Przeciez oni zawsze takie teksty serwuja kochankom. Zona jest be, zona go nie rozumie a on biedny misio. Jakby cie kochal odszedlby od zony. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego oczekiwałaś?
osmieszysz sie tylko jeszcze bardziej w jego oczach tym bukietem który planujesz mu wysłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
widzisz, my spalismy ze soba tylko raz:( to bylo uczucie platoniczne, kontakt kilkanascie razy w ciagu dnia. Wyslac kwiaty? chce mu zrobic na zlosc, czy olac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ławka rezerwowych
Klecka "Chodź się pokochamy" - jakie znaczenie ma słowo "kocham" w tym zdaniu? :D, :D, :D, :D, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego oczekiwałaś?
osmieszysz się w jego oczach tym bukietem-nic więcej nie uzyskasz w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie zakochana:D
oczywiscie, ze olac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
ale ja sie w nim naptrawde zakochalam. Nawet w Wigile napisal , ze ten wieczor chcialby spedzic tylko ze mna? po co klamal, jezeli klamal? mial przeciez rodzine przy stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
ok, odpuszcze, tak mnie zlosc dzis na to wszystko naszla, a wlasciwie niemoc, moze nawet glupota i naiwnosc...wszystko mi sie wymieszalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klecka
Zakochała się w żonatym - bo nie miała wpływu. OK. Chciała żeby się rozwiódł. Mniej OK. Raczej szmata. Chce rozbić jego małżeństwo z zemsty (podłej). Jakby tu nazwać takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
Klecka...rozwody sie zdarzaja, a jak z wiazku nie jest idealnie to sie zmienia ramy...takie jest zycie, nie wiesz tego? Zastanawia mnie czemu bronisz faceta? To on ma zone, ja jestem wolna, to on zdradzal, ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może czas z tym przestać!!! dlaczego faceci nie biora odpowiedzilności za swoje słowa!!! dlaczego Oni moga a My kobiety Nie!! Kobieta nadal jest śmieszna bo była workiem na sperme a te chuje faceci nadal sa bohaterami. Kobiety KONIEC z tym poniżaniem. Jak my spimy z kim chcemy to jesteśmy conajmniej dziwki oni mogą ruchac wszystko co na drzewo nie ucieka i nadal są "mężami" olać to i całą tradycję, śpijmy z kim chcemy i jak chcemy i nie przejmujmy się tym co faceci i inne kobiety o Nas myslą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klecka
Jak suka nie da to pies nie weźmie. Jest pewna różnica między puszczaniem się żony-szmaty, a samcem-zdobywcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
tak wlasnie mysle, nie pojmuje tylko, czermu kobiety atakuja wtedy kobiety? Jego zona spala spoojie, ja ryczalam po nocach czytajac pieprzone smsy o milosci. I tak ma byc? to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto , tym wysylaniem bukietu , nie osiagniesz zamierzonego celu , jedynie sama sie osmieszysz i co najwyzej zadasz cierpienie jego zonie , ktora jest tu tylko ofiara . Jezeli chcesz sie na nim pomscic , to go zignoruj i zerwij z nim kontakt , pamietaj , ze obojetnosc boli najbardziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ławka rezerwowych
Klecka Jak suka nie da to pies nie weźmie. Jest pewna różnica między puszczaniem się żony-szmaty, a samcem-zdobywcą. a jaka konkretnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
Klecka, jestem WOLNA kobieta, szmata puszcza sie z kim popadnie, milosc ma to do siebie, seks to n ie pieprzenie, a kochanie...pojmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
Kraniotomia, dzieki myslisz jako jedyna tu rozsadnie i z klasa. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze
zemscij sie bo prawda jest taka,ze faceta oklamuje dwie kobiety a udaje niewinnego i tu itu.sama bylam w takiej sytuacji,niby mnie kocha,zony nienawidzi ale dzieci sa wiec co on ma zrobic.a to ze trzeba bylo nigdy na sile nie starac sie o moje wzgledy i nie oklamywac ze ma dosc zwiazku z zona,ze chce odejsc itd.mezczyzni to klamcy,ale jak zwykle obwinia sie kobiete.a wierz mi ze facet to klamca idealny i powie ci wszystko co chcesz uslyszec byle by nie tracil tej wygody w zyciu jaka daje mu mozliwosc dwoch opcji do wyboru.tu sie nie ulozy to pojdzie tam,i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klecka
Sex z żonatym to kochanie? I z tej "miłości" chcesz mu zniszczyć małżeństwo? Łajdactwo chcesz leczyć podłością? A różnicę między psem a suką to widać na pierwszy rzut oka. Tylko trzeba ogon podnieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×