Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukam miejsca na ziemi

Jakie miasto w Polsce jest najlepsze do mieszkania?

Polecane posty

Gość szukam miejsca na ziemi

Chciałabym wyjechac do jakiegos miasta w Polsce i tam rozpoczac nowe zycie, do tej pory mieszkalam na wsi...Jakie miasto jest najlepsze? Chodzi mi gdzie jest najlatwiej z praca(wiem, ze wszedzie jest teraz ciezko, no ale wiadomo w jednym miescie jest, a w innym nie) dostepnosc rozrywek, komunikacja, ludzie no i w ogole;) Ktore polecacie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrsgsrg
radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapetnilka
Wąchock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam miejsca na ziemi
a dlaczego?uzasadnijcie to jakos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapetnilka
w Wąchocku jest sołtys ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe blisko dużego
małe miasto na uboczu dużej aglomaracji (np. Tłuszcz) i/lub dobrze skomunikowane z dużymi miastaki (np. Skierniewice - niecała godzina do Wwy i Łodzi pociągi bardzo często). To daje duże możliwości i elastyczność zarówno w planowaniu kariery jak i życia osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe blisko dużego
małe miasto na uboczu dużej aglomaracji (np. Tłuszcz) i/lub dobrze skomunikowane z dużymi miastaki (np. Skierniewice - niecała godzina do Wwy i Łodzi pociągi bardzo często). To daje duże możliwości i elastyczność zarówno w planowaniu kariery jak i życia osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam miejsca na ziemi
hmm, nie pomyslalam o tym, w sumie moglabym tak mieszkac, tam gdzie mieszkam to do "duzego" miasta mam ok 150km i ciezko tam dojechac... ( jest to Bialystok)lecz nie chcialabym tam mieszkac...chodzi mi o jakies inne miasto w innej czesci kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaA
peryferie dużych miast akademickich, np. Krakowa - łatwo dojechać do tętniącego życiem, intelektem i kulturą centrum, pełnego zabytków i pięknych, klimatycznych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódź oczywiście
Niskie koszty życia, moc atrakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam miejsca na ziemi
ciezko sie zdecydowac ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trójmiasto
Gdańsk,Gdynia,Sopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowiłem coś napisać
Ja pierdole............ Masz tylko pare miejsc w posce a) trójmiasto b) wawa c) kraków d) śląsk e)łódź f) wrocław PO ZA TYMI WSZĘDZIE TO SAMO i nie warto.. Potem dochodzą preferencje. Np sosnowiec. Masz wszędzie blisko gliwice katowice, częstochowa, a jak by nie patrzeć do krakowa za h jesteś. A mieszkania tanie jak barszcz. za 200tyś przebierasz jak chcesz. A jak ktoś lubi spokojne sielankowe życie to Rzeszów. Nikt ci kosy nie da. Czyste miasto. Tyle że roboty nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trójmiasto
najlepiej Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokalna zuleria
bez sensu temat. zalezy co chcesz w zyciu robic jak zgrywac intelektualiste bez kasy krakow jak zgrywac miastowego bez kasy warszawa jak zgrywac japiszona bez kasy wroclaw jak zgrywac kogos bez przyszlosci i kasy lodz jak zgrywac kogos oszczednego bez kasy poznan jak zgrywac biznesmena bez kasy szczecin jak zgrywac chama bez szkoly i bez kasy bydgoszcz jak zgrywac niemca bez kasy katowice jak zgrywac polityka bez kasy gdansk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowiłem coś napisać
mam pytanie co to jest JAPISZON ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla90
Mieszkam w Warszawie i jestem bardzo zadowolona, wszystko na miejscu, duzo barów, klubów, kin, sklepó, muzeów itd. Zawsze jest coś do roboty. Natomiast gdybym miała się wyprowadzic to chyba wybralabym trójmiasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwadziesciakilkalat
wiesz co zalezy co chesz robic w zyciu , jakie masz wysztalcenie, jaka prace masz zamiar wykonywac, z czego zyc. sa miasta drozsze i tansze. sa maista bogate i beidneijsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam miejsca na ziemi
Dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi, chyba tak zdecyduje, ze wynajme sobie cos w mniejszym miescie i bede dojezdzac do duzego miasta, jeszcze nie wiem moze do warszawy, lepsze to niz siedzenie w domu na wsi-zreszta nawet wsia nazwac tego nie mozna-5km do najblizszego domu, naokolo lasy, laki i bagna, bardzo piekne miejsce, ale nie ma tu przyszlosci..pracy tym bardziej tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokalna zuleria
wpier­dol w google to cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japiszon to pogardliwie
yuppie ( mlody, ambitny. z dobra praca itd (zreszta sprawdz w slowniku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japiszon to pogardliwie
dla mnie optymalne jest trojmiasto, bo i las i morze i uciechy miasta, poa tym mona codzin wyrwac sie na swieze powietrze. Dosc dobra komunikacja ze swiatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mine land
Gdańsk - najlepsze miasto do zycia - sprawdzone und potwierdzone przez moja osobe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokalna zuleria
a jesli cos powaznie doradzic to moje typy to ziemie odzyskane: gdansk szczecin wroclaw po prostu zbudowane z jakims sensem przez niemcow i cieszace oko. znam dobrze te trzy miasta i tak wroclaw jest w sumie duzo jak na polskie warunki pracy ale slabo platnej. wielki osrodek kulturalny na glowe bijacy krakow. wspanialy rynek ktory nigdy nie zasypia bardzo dobra atmosfera. niestety mega korki. za to zdecydowanie najwieksze inwestycjw w miasto z tej 3ki. nawet w rzeszy byla to metropolia nie zadupie szczecin jest pracy mniej ale za to jak na jakies stanowisko ciekawe potrafia przebic szmalem wieksze osrodki. 3cie powierzchniowo miasto w polsce ktore niemcy projektowali na 1mln mieszkancow w ktorym sie oddycha ze wzgledu na przestrzen i nie cisnie przez to w korkach. dodatkowo duze inwestycje drogowe przypominajace autostrady kierujace do centrum miasta gdansk - razem z gdynia i sopotem najwieksza aglomeracja z tych trzech. z praca podobnie jak w szczecinie, ale w gdyni bezrobocie to tylko 3%. ogolnie gdynia wygrywa konkursy na najbardziej lubiane miasto przez swoich mieszkancow mimo ze za sliczna nie jest ale za to z dusza. sopot to targ proznosci, mozna sie tam zabawic i wypoczac. niestety w gdansku sporym problemem jest stan drog i duze korki w centrum i na obwodnicy, za to swietnie skomunikowany jest SKMka co nie zmienia faktu ze inne miasta maja tez swoje zalety i ktos moze czuc sie najlepiej np w poznaniu, pisalem swoje odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda ona
Białystok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42 latka
taka jest prawda Łódz to skreśl z listy ludziejeżdzą do pracy w warszawie ,lub poznaniu,a łódz już zatoneła zaraz ją zaorzą jeszcze jak rządził kropiewnicki to i troche pracy było a teraz to kaplica ci tylko o swoje dupy dbają a ludzi mają za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomax
najlepsze: Gdynia Poznań Wrocław Chrzanów blisko do Krakowa i Katowic Wadowice blisko do Krakowa i w góry Tychy fajne miasto dobra komunikacja,autobusy i pociagi do Katowic 5-6 na godzine Rybnik fajne miasto,dobra komunikacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzer1
Londek Zdrój hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxderr
Patrząc pod siebie - to wybrałabym któreś z aglomeracji śląskiej - najlepiej Katowice, bo największe. Wokół masz same duże miasta,wszędzie możesz dojechać tramwajem. Mieszkania są tanie, bezrobocie podobno jedne z najniższych w kraju. No i miałabym blisko rodzinę Takie Trójmiasto jest bardzo kuszące ze względu na klimat (uwielbiam morze) ale z rodziną widziałabym się bardzo rzadko, a to ma dla mnie znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×