Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukam miejsca na ziemi

Jakie miasto w Polsce jest najlepsze do mieszkania?

Polecane posty

Gość ..... o.O ..........
Ja bym w życiu nie chciała mieszkać na jakimś zadupiu obok miasta i spedzac połowy życia na dojazdach i staniu w korkach. Hahaha uśmiałam się jeśli chodzi o Bydgoszcz, 100% prawda, o reszcie sie nie wypowiadam, bo nie znam. Sama jestem z Torunia. Dobrze mi tutaj, miasto nie jest za duże, ani za małe, jest co robić, dokąd iść, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... o.O ..........
w sensie nie znam ludzi na tyle, aby to stwierdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykreowany
Dobrze wykreowany wizerunek w niektórych branżach jest bardzo ważny, jeśli zatem pracujecie w zawodzie, który wymaga od was właściwej prezentacji to polecam wam zapisanie się na szkolenie z kreowania wizerunku do Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego, która prowadzi szereg różnych szkoleń, zatrudnia specjalistów i pomaga tysiącom ludzi w osiągnięciu ich celu. Ja postawiłem właśnie na kreowanie wizerunku i znacznie lepiej czuję się we własnym ciele, w końcu jestem sobą :) Zajrzyjcie na www.wyzszaszkolauwodzenia.pl i wybierzcie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków, maczetami sie nie przejmuj jak bedziesz miec farta to w Ciebie nikt nie trafi, osob jest duzo, wiec szanse male:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Rybnik!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łuków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaa sobieeee
Ja bym postawiła na Ciachanów. Blisko Wwy i cisza, spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten od Rybnika
Jaki Łuków, chyba nigdy miasta na oczy nie widziałes!!! W Rybniku cos sie dzieje, sa koncerty prawdziwych gwiazd np byl rok temu R. Stewart, a nie jakies diskopolowe popierdółki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chciałabym mieszkać w Zakopanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam we Wrocławiu 3 lata, to miasto jest cudowne pod każdym względem, dobra komunikacja, dużo barów, lokali gastronomicznych, aqua park, ogród japoński, zoo, parki, piekny rynek, ostrów tumski, duzo centrów handlowych, Odra. Duzo ofert pracy, co prawda z płacą różnie zależy gdzie, mój narzeczony pracuje w znanje firmie IT i dobrze zarabia. Oferty pracy codziennie się pojawiają w internecie. Odżyłam dzięki temu klimatowi tutaj. Moja rodzina i znajomi lubią do mnie przyjeżdżać, bo jest co robić. Nie to co na Ślasku, raz że komunikacja jest nie najlepsza, brak autobusów nocnych, tramwaje jezdża w nocy raz na godzinę czy nawet więcej. Nie ma zbyt wielu miejsc do zabaw, Katowice jak na stolicę Ślaska są ciche nocą, a we Wrocławiu życie tętni nocą i dniem. Mieszkałam też w Poznaniu jeszcze przed Wrocławiem, ale nie polecam... złe doświadczenia z ludźmi i pracą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamczatka to raj na ziemi
Idź ty, Zakopane to wieś. Ja polecam Terespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piaseczno pod Warszawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamczatka to raj na ziemi
W Piasecznie masowo kradną rowery i parasole. Nie radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamczatka nie zauważyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w Poznaniu i polecam. wszedzie mozna szybko dojechac, miasto wbrew pozorom nie jest duze, prace tez szybko znalazlem. minusem jest zycie nocne, bo malo co sie dzieje tak naprawde, ale knajpy są, puby sa, jakieś kluby też więc dla chcącego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze krakow? nawet taksowki maja tanie :D a dla mnie to wazne, bo czesto sie poruszam po miescie w sprawach sluzbowych www.radiotaximpt.krakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam miejsca na ziemi 2012.01.18 Dziekuj***ardzo za wszystkie odpowiedzi, chyba tak zdecyduje, ze wynajme sobie cos w mniejszym miescie i bede dojezdzac do duzego miasta, jeszcze nie wiem moze do warszawy, lepsze to niz siedzenie w domu na wsi-zreszta nawet wsia nazwac tego nie mozna-5km do najblizszego domu, naokolo lasy, laki i bagna, bardzo piekne miejsce, ale nie ma tu przyszlosci..pracy tym bardziej tez... x teraz pisze zupełnie serio ,mieszkam w bochni ,rzut beretem do krakowa,pociagiem 25 min ,do tego busy. Ja pracuje w domu i bardzo potrzebuję ciszy ,chcesz sie zamienic na jakis czas ? jak nam będzie oasowało to na dłużej ,jak nie to sie odmienimy. Ja mam dwa pokoje kuchnia łazienka kibelek osobno,mieszkanie zadbane tylko dzieci w sąsiedztwie. no i mam psa którego bym zabrała na tę twoja wies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WROCLAW. Masa pracy, dobre uczelnie dla dzieci, masa atrakcji, auta nie trzeba bo dobra komunikacja i super klimat. Może ceny mieszkan drogie ale w stosunku do tego ile sie zarabia to normalne. Ja place za pokój 600 zl, ale zarobki mam 2500 podstawa + premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tychy i tyski GKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jehuda Mincberg
W. Polsce opłaca się mieszkać tylko w dużyćh miastach. Bo po prostu można znaleźć tam JAKĄKOLWIEK pracę. A na prowincji, jak nie masz pomysłu na własną działalność gospodarczą, to jesteś bezrobotny. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałaś by wyjechać do któregoś z krajów Unii zarobić trochę kasy.A póżniej zakupić kilka domków holenderskich i jakaś agroturystyka.Mówisz że u Ciebie tak pięknie i cicho.Są ludzie spragnieni takiej oazy spokoju a domki holenderskie są komfortowe. Nie wiem w jakim zawodzie szukasz pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem jakie masz wykształcenie i jakie oszczedności.Na początek nie dostaniesz więcej niż 1500na rękę-jak wynająć i utrzymać się ?Jak będziesz dobra to dostaniesz więcej ale raczej nie na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do katowic się wprowadz najlepiej dzielnica szopienice tu człowiek wie że żyje bo każdy dzień może być jego ost.szczególnie jak się wraca późnym wieczorem z pracy.emocji ci tu nie zabraknie wiesz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wrocławiu za pokój płacę680 cisza, spokój, świeże powietrze. Wbrew stereotypom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijaj slask szerokim lukiem. Jezeli chcesz zyc jak wolny czlowiek bez bycia traktowanym jak debil przez tradycjonalistow xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna gdynia, przyjezdzaja potem tacy, chca mieszkania kupowac i ceny mamy wyj.. w kosmos po 9-10 tys/m2, nie liczac za..pia wiczlina, rozwijajcie biznesy u siebie, unia kase daje tylko brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×