Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukam miejsca na ziemi

Jakie miasto w Polsce jest najlepsze do mieszkania?

Polecane posty

Gość gość
Moje typy to Trójmiasto ze wskazaniem na Gdynię i Toruń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tychy, fajne miasto, strefa ekonomiczna, zielono i blisko do katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratował mnie
MEGA SZOK LUDZIE !!!! chciałam wam opowiedzieć coś co zmieniło moje życie; mimo że byłam dość wierząca i taka sobie średnio praktykująca odkryłam niedawno Jezusa zupełnie na nowo, to był przewrót który zmienił moje życie!!!!! jeśli wasza wiara jest żywa, autentyczna i nie chwilowa (WAŻNE) modlitwy zostaną wysłuchane i cuda wejdą do waszego życia z taką pewnością siebie jakby siedziały tam sobie wygodnie od zawsze. Bóg da Ci to czego nie da Ci nikt, nikt nigdy nie będzie kochał Cię tak bardzo jak on, nikt nie doda Ci tyle odwagi i siły, tyle radości i ciepła oraz zrozumienia. To nie jest ktoś odległy, on jest bardziej ludzki od ludzi a jego dobroć większa niż dobroć wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek żyli na tej planecie razem wziętych. To się wydaje Ci teraz może pusta gadka, ale jest coś takiego jak wylanie Ducha Świętego (sprawdź też pod nazwą: chrzest w Duchu Świętym) i jest to mega przeżycie mistyczne i realne jednocześnie, używałam w życiu różnych rzeczy i uwierz mi- nic Ci nie da takiego powera, jest to odlot nie do opisania ludzkim językiem, wiem co mówię. Jeśli jesteś teraz daleko od Jezusa i masz wymówkę w stylu „ …no ale ja już zrobiłam tyle złych rzeczy i teraz to już w sumie tak głupio, nie ma sensu wracać…” to muszę cię rozczarować gdyż to gó**no a nie wymówka ja miałam podpisany własną krwią pakt z diabłem (we wczesnej młodości) a Bóg wybaczył mi to, przyjął z powrotem jak gdyby nigdy nic, tyle Ci powiem; spowiedź to potęga, weźcie to na serio, dzięki spowiedzi możecie dosłownie wykasować te wszystkie złe rzeczy w majestacie duchowego prawa które jest po drugiej stronie (po śmierci) brane ze 100% szacunkiem i uznaniem Wróć do Jezusa, on czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tychy. Dobra komunikacja. Zieleń. Blisko dużej aglomeracji. Płace zabaw. Basen. Stadion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadno musisz emigrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, ale nie wiem czy to jest to, że nie ma zupki w słoiczku a przecież nie ma problemu. Pozdrawiam. .................jeszcze jak i gdzie się znajduje, że to jest, że to jest, że to jest, że to jest, że nie ma zupki w słoiczku a przecież nie ma problemu. Pozdrawiam. ......jeszcze nie ma problemu, ale to chyba tylko w przypadku jakiś braków w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łomżza
Piwniczanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szczerze polecam Torun...najlepsze miasto w Polsce;) Kto sie ze mna zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łódź jest dobre miasto do zamieszkania , najlepsze osiedle to Górniak ulice Grabowa , Zarzewska czy Słowiańska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, nie wazne jakie miasto, wazne co mamy ,, w środku,,. Wiele razy zmienialam miejsce zamieszkania, zawsze szukalam swego miejsca na ziemi. Ukonczylam studia w Szczecinie i myslalam, ze tam sie osiedle. Nie, ,,skakalm,, coraz nizej az wyjądowalam pod Jelenią Górą. Tu oczywiscie nadal nie czuje sie szczesliwa. Ktoś mogłby powiedziec ;,, nie umie ta babka cieszyc sie zyciem,, Moze cos w tym jest, moze i na pewno cos jest. Nigdy nie znajdziesz swego miasta jesli nie masz milosci, nie umiesz dawac lub nie masz do niej szczescia. Serce ,,wypalone,,?, dusza pusta. Poprzednio, mloda osoba pisala zachwycona jak odnalazla droge WIARY. Moze tez cos w tym jest, pewnie ta sila, z jaką witasz nowy dzien ale co zrobic gdy jej nie masz. Nie, nie, nie mam depresji ale mając rozkochane i czułe serce , miasto, o ktorym marzysz znajdzie Ciebie samego. Wszystkim zycze tylko milosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie glowne kryteria to praca i ludzie. Dlatego Poznan odradzam, jacys dziwni ludzie. Znam sporo naprawde super osob ktore tam studiowaly i troche mieszkaly - jedna para nawet sprzedala mieszkanie ze strata (na biednych nie trafilo co prawda) bo kompletnie nie udalo im sie miec sensownych znajomych czy zycia towarzyskiego tylko praca dom. Za to Wroclaw - super ludziska, mozna zagadac do kogos w tramwaju, czy ulicy i nie patrza jak na idiote. Z praca pewnie podobnie jak w Poznaniu. Poza tym fajne miasto i ludzie to Torun, ale z praca cienko. Znam tez dobrze Bydgoszcz - i z praca i z ludzmi nie teges. Takie to moje subiektywne doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyp**dowie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdynia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOla4
A teraz właśnie z mężem kupiliśmy mieszkanie na Osiedlu Ostródzka na Bielanach i zamierzamy szykować. Szukaliśmy mieszkania, które jest ustawne i można je w jakiś ciekawy sposób zaaranżować i udało nam się takie znaleźć. Dodatkowo zaoszczędziliśmy, bo jest promocja 3 pokoje w cenie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprowadziłam się na studia do Poznania i bardzo chwalę sobie to miasto. Jest sporo fajnych obiektów, jakie warto odwiedzić. Ludzie są przyjaźni. Zawsze sporo się dzieję w okolicach jeziora Maltańskiego i Galerii Malta. Coraz jakieś eventy, letnie kino itd. W samej galerii jest też wiele ciekawych miejsc, w których można aktywnie spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym mieszkać w Trójmieście, może nawet lepiej w Gdyni. Miałam tam nawet upatrzone osiedle Bernadowo Park ale plany mi się nieco pokrzyżowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Zwierzogród (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu... Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika999
Najlepiej w centralnej polsce ale patrząc na ceny mieszkań w warszawie to ze swojej strony mogę polecić Łódź. Szczególnie że buduje się nowa inwestycja mieszkaniowa w super lokalizacji na skraju parku i z dużym wyborem mieszkań. Nic tylko się przeprowadzać <3 http://www.apartamentyzdrowie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa ! Szczególnie w inwestycji Nowe Bielany 2 gdzie mamy duży wybór nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w super lokalizacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa :) tutaj powstaje ciekawa inwestycja jak szukacie mieszkania www.bliskiebemowo.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam mieszkanie w Łodzi na Srebrzyńskiej 42. Teraz tylko pozostaje czekać na odbiór kluczy. Mam nadzieje że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o świętokrzyskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fexa7
Radzę zerknąć sobie tutaj https://www.eurostyl.com.pl/spektrum.html . Oferta jest naprawdę godna uwagi. Inwestycja jest realizowana niecałe dwa kilometry od Zatoki Gdańskiej. Myślę, że jest to idealne miejsce, w którym można zamieszkać. Poza tym z powodzeniem można tam również zakupić mieszkania pod wynajem i wiele na tym zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomalka12
ja z kolei polecam obejrzeć ofertę tutaj www.przystanwislana.pl, fajne mieszkania, ładna okolica. a toruń jest wprost bajeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam we Wrocławiu i bardzo mi się tutaj podoba. To miasto zostało nawet uznane w jakimś konkursie http://dolnoslaskie-praca.pl/wroclaw-najlepszym-miastem-do-zycia/ za najlepsze do życia. Warszawa jest dla mnie za duża, a Wrocław wydaje się optymalny – jest sporo możliwości jeśli chodzi o naukę, rozwój zawodowy czy rozrywki, ale nie jest to bardzo duże miasto, nie ma takiego pospiechu jak w stolicy …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa mimo wszystko jest najlepszym miastem do mieszkania w Polsce, ma najlepsze połączenie autostradami na całą Polskę i chyba najladniejsze mieszkania deweloperskie, najbardziej podobało mi się Miasteczko Wawer, mieszkając w stolicy wiem, że jest to najlepsza lokalizacja do życia i do pracy no i mieszkania są z widokiem na las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt Szmukała
Jakaś poważna gazeta prowadzi coroczny plebiscyt, zawsze ogłaszany: miasto w którym NAJLEPIEJ sie żyje,pracuje,mieszka. Wszystkie trzy ostatnie lata (2015,2016,2017) bezapelacyjnie wygrywa GDYNIA. **Dobry prezydent wygrywa wybory 80-90%, prawie nie ma bezrobocia, wspaniała komunikacja (dwa lata temu w jakiejś kategorii Gdynia wygrała I miejsce w Europie!), Sopot obok (8km). SKM lata w szczycie co 7 minut. Plaże w środku miasta (centrum,Redłowo,Orłowo), powietrze idealne, sporo wiatru. **W innym plebiscycie: "Najlepsze polskie miasto 27-lecia (wówczas) Nowej Polski" - na I miejscu: Gdynia. (Warszawa czwarta.) *** Żeby tylko nam prezydenta W.Sz. nam nie zabrali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek

Od zawsze mieszkam w Poznaniu i nie wyobrażam sobie przeprowadzki gdzieś w Polskę:) Tu jest wszystko czego potrzeba - dobre uczelnie, ośrodki kulturalne, dobrze rozwinięta komunikacja. Ale miejskie życie zaczęło mi trochę doskwierać, poza tym jestem młodą mężatką, wiec postanowiliśmy zakupić mieszkanie pod Poznaniem - w Czapurach (www.osiedlepoznanskie.com.pl). Dojazd do centrum jest śmiesznie szybki, ale za oknem będzie zieleń, a nie beton 🙂 Poza tym za płatność gotówką u dewelopera dostawało się rabat, a gdybyśmy chcieli kupic mieszkanie w mieście....To pewnie by nas nie było na to stać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stolica daje największe możliwości rozwoju, ale tam są najdroższe mieszkania. Warto kupić mieszkanie pod Warszawą, bo jest dużo taniej + spokój w gratisie i do centrum dojeżdżać do pracy. Wiśniewscy Investments pobudowali nowoczesne i niedrogie mieszkania m.in. w podwarszawskich Ząbkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×