Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sinead

Brak mi już pomysłów na kolacje.

Polecane posty

Gość Nataszka33
Pizzę zamów :D Nie mówię, żeby jeść codziennie, ale raz na jakiś czas ja zamawiam, jakąś lekką :) zwykle z Party Pizza zamawiam, bo jest na czas, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby przywieźli zimną, a sosy są pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka_spryciula
Jeśli chcesz zrobić rewolucję w swojej kuchni i zaskoczyć bliskich podczas kolacji, to może spróbuj steakrock'aa . Ostatnio dość głośno jest o tym w internecie, a wychodzi naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zrób małe pizzerinki z ciasta francuskiego, danie proste a bardzo smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girle
Jest wiele opcji zdrowych kolacji: sałatka z awokado i kurczakiem owsianka z owocami ewentualnie same owoce Na deserek natomiast zamiast ciast proponuję zwykła gorzką czekoladę Kiedyś nie przepadałam za gorzką czekoladę, teraz natomiast nie wyobrażam sobie nie zjeść kosteczki czy dwoch do kawki na drugie sniadanie. Najczęściej wybieram gorzką czekoladę Wedla. Lubię również ich czekoladę deserową Jedyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TośkaPok
Ja ostatnio jak nie miałam pomysłu na kolację to wyciągnełam chłopaka do Domu Kresowego!Mega smacznie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama mogę Ci polecić bardzo fajną sałatkę:
pierś wędzonego kurczaka w kostkę,
łodygi selera w kostkę,
kukurydza,
majonez,musztarda,sól,pieprz

Przyprawy polecam szukać tutaj https://planteon.pl/przyprawy-swiata/przyprawy-korzenne/cynamon-cejlonski-laski-5cm  W sklepie w dobrej cenie kupisz duże gramatury markowych przypraw. 
Wszystko wymieszać,doprawić i zajadać
Pierwszy raz jadłam sałatkę z łodygami selera,ale muszę przyznać,że smak ma fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×