Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gafdia

Liczba partnerow seksualnych

Polecane posty

Gość koppikopen
32 lata, 10 partnerów seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Yii 33
facet 33 lata 1. Pierwsza dziewczyna w życiu, bzykałem ją jakieś 8 lat - w lozku była niezła ale miała ch.. charater, lubiła analek. 2. Koleżanka poznana w sieci , miała najaksamitniejsze ciałko ale brzydką pipkę (wyglądała jakby ją defilada cała wydmuchała) 3. Moja 2 dziewczyna bylem z nią rok - lamus totalny , dziewica, za to jej pipka pachniała przecudnie i była najładniejsza ze wszystkich które poznałem do tej pory. 4. (Mężatka) , bzykłem ją jakieś 3 razy 2 razy u niej i raz w pociągu - byla ok, bardzo zgrabna i sexi! 5. (Mężatka) poznana w sieci ,po imprezie kąpaliśmy się i bzykalismy się całą noc, lubiła pokrzyczeć. Za dużo nie pamiętam bo było sporo alc :-) Miała za dużo owłosienia i to mnie zniechęcało. 6. Koleżanka poznana w sieci, Układ ponad roczny, nabzykałem się za świat najwięcej w życiu co 2 dni po 3 razy w różnych miejscach, strasznie lubiła lodziki i przyrodę. Milo wspominam tę dziewczynę za całokształt:) 7. Koleżanka z sieci, 300 km jechałem ale opłaciło się, przemiły wieczór, rozmowa i ... bzykanie całą noc 8. This time - Moja żona :-) Jest średnia w łóżku niestety, nie jestem zbyt zadowolony. 9. Dopiero będzie.. Razem 8 partnerek, a sekszę się od 18 r życia czyli już 15 lat więc uważam że moja statystyka jest raczej kiepska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tri Bli
no i jesteś palant !!! bo chodziło liczbę, a nie Twoje durne odczucia i oceny, szkoda, że nie można poznać ich opinii ale mam nadzieję, iż pamiętają Cię jako własnie wyjątkowego palanta bo o prawdziwym mężczyźnie nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skfjieskbdjdnjjx
A ja 9 cipeczek :-) dwie przed ślubem poźniej żona i po ślubie kolejne sześć a mam 32 lata i myślę że jeszcze coś nowego się nawinie kiedyś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×