Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca_ania

pestka cytryny w ciazy

Polecane posty

Gość pytajaca_ania

czy połknieta przypadkowo w herbacie moze zaszkodzic dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nasturcja
:-) kocham Kafeterie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty się pytasz? na pewno wyrośnie mu drzewko cytrynowe na rączce. współczuję ci serdecznie. nie dość, że będziesz musiała zająć się dzieckiem to jeszcze i pielęgnować drzewko. tylko poproś o cc, żeby listków nie połamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca_ania
kolezanka mnie nastraszyła ze to moze spowodowac zapalenie wyrostka..to moja 1 ciaza, co złego ze sie pytam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, nie możesz
"tylko poproś o cc, żeby listków nie połamać" and the winner is... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca_ania
kretynami sa osoby które zamiast odpowiedziec na pytanie, odrazu wyzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiuhuuhi
No nieee! Chciałam skomentować a tu już wszystko zostało powiedziane. Przynajmiej podniosę bo ten topik to perełeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca_ania
beatko to musisz byc podwójnym kretynem aby odpowiadac na kretynskim topiku w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, w ciąży nie palimy papierosów, nie pijemy alkoholu, nie bierzmy narkotyków, bierzemy leki po konsultacji z lekarzem , nie dzwigamy. Poza tym dziecko w macicy jest bezpieczne i pestka nie zrobi mu krzywdy. Tak jestesmy skonstruowane , ze jestesmy najlepszym i najbezpieczniejszym inkubatorem dla malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca_ania
nie mam sie kogo spytac wiec pytam tu. wiem ze to głupie pytanie, ale wciaz ktos mi gada ze tego nie wolno, to szkodzi ze juz jestem przerwazliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca_ania
a uzupełnie jeszcze - tu nie chodzi o 1 pestke , czesto pije herbate z cytryna, nigdy nie zwracałam uwagi na to czy połykam te pestki. a dzis mi kolezanka powiedziała ze pestki owoców zwieraja jakies toksyne które moga byc szkodliwe dla płodu, wiec sie wystarszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca_ania
do pierdole...szkoda ze tego nie poradzono twojej matce.rozmnozyła widac chamstwo i prostactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetuuop
Nie krytkujcie dziewczyny, nasłucha sie głupot, naczyta w necie do tego hormony i wariuje. Po pierwsze nie słuchaj koleżanek, po drugie nie czytaj netu, nie będziesz miała paranoi, a pestka ci na pewno nie zaszkodzi, to tylko pestka, przecież np pestki z dyni można jeść w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnon11667700
Pestka cytryny w ciąży wbrew obiegowej opinii moze zaważyć na nie tyle na rozwoju dziecko co na ogólnej biostatyce żołądka.Pozwól że Ci wytłumaczę , Owoce te mają bardzo dużo kwasów owocowych, stąd też ich kwaśny smak. Cytryny obfitują także w pektyny. Medycyna ludowa leczy cytrynami i ich sokiem następujące schorzenia: reumatyzm, artretyzm, wszelkie formy schorzeń żył, takie jak: hemoroidy, żylaki, zwapnienia żył. Sok z cytryny lub plasterek cytryny dodaje się do herbaty w celach smakowych, a także przy przeziębieniach. Cytryna leczy katar i kaszel. Dzięki dużej zawartości kwasów owocowych cytrynę powinno się jadać zapobiegawczo.Lecz pestka zawiera zupełnie w ciąży niepotrzebne kwasy pektynowe które po potraktowniu ich sokami żołądkowymi doprowadzą do dramatycznego w skutkach piardnięcia które to może w swoich skutkach doprowadzić do rozpadu rodziny wskutek powiedzmy zgonu męża od kolokwialnie mówiąc smrodu. Nic innego Ci nie grozi. Pozdrawiam;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetuuop
nie słuchaj koleżanek, w ogóle jest teraz "moda" na promowanie wszystkiego co zakazane w ciąży, najlepiej lezec plackiem i nic nie robić ,żeby oddychaniem nie zaszkodzić.Ja też miałam paranoje,lae wiesz co -ograniczać to się bedziesz jak będziesz karmić, a teraz nie przesadzaj, ja codziennie pije kilka herbat z cytryną i zyję, gdyby tak wszytsko szkodizło to by nas na świecie nie było. Natura nie jest taka głupia i nawet substancje, ktore naprawdę mogą szkodzić nie sa aż tak szkodliwe.Nie przejmuj sie komentarzami innych i wiesz co Twój stres z tym związany to może zaszkodizć a nie pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetuuop
tak po za tym ja tez slyszlam wiele bzdur- ze np czosnek powoduje poronienie, a jakas mój lekarz powiedzila ,że to bzdura i kzał mi sie nim leczyć, jak cytryną zresztą też, pomyśl logicznie -pestke najwyżej wy...asz jak nie przetrwisz, a jakby miął szkodzić w ciąży to i bez ciąży byśmy poumierali na wyrostki od pestek połknietych w dzieciństwie-np. jabłka- wtedy jak miałam 5 lat wierzyłam ,ż emi drzewo wyrosnie, ale nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca_ania
nie mogę wysrać tej pestki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowa 78
hahaha... oj dawno się tak nie uśmiałam hahaha... super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy/a
Proponuję, abyście spożywały pestki brzoskwini, śliwki, wiśni oraz czereśni. Oczywiście wydłubujcie ze środka miąższ. Jest cudowny... Dobra, a teraz poważnie - nie wiem jakie skutki uboczne mają pestki tych owoców, ale raczej żartów nie ma. Dlatego odradzam, bez zdobycia informacji -ale lepiej na innym forum. Dziewczyna miała rację pytając. Co się stanie po rozgryzieniu pestki cytryny? Wiecie o cyjanku? A może go tam nie ma, a ja ściemniam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha123456
życzliwy/a teraz przypomnialo mi się ze gin mi mowił by pestkowych owoców w ciąży nie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaha umarłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 19.01.2012 o 23:49, Gość pytajaca_ania napisał:

beatko to musisz byc podwójnym ...em aby odpowiadac na ...skim topiku w takim razie

... zawsze myśli, że jest mądry a inni głupi, boki zrywać z tą pestka, nie polknij pestki od awokado lub brzoskwini....tak czy tak dziecko będzie "mądre" po matce, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×