Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyna_Liverpool

___LATANIE W CIĄŻY___

Polecane posty

Gość justyna_Liverpool

Witam, mam pytanie do Pań, które są/były w ciąży: czy bez obaw latałyście samolotem, jak się czułyście podczas lotu, nie wystąpiły żadne dolegliwości? Ja leciałam jak byłam w 8 tygodniu, źle zniosłam lot, teraz jestem w 19 tygodniu i się obawiam. Naczytałam się trochę i jestem przestraszona, bo podobno mogą pojawić się skórcze czy nawet krwawienia... I jak jest z bramkami na kontorli bezpieczeństwa? Wytwarzają one jakieś niebezpieczne dla dziecka promieniowanie? Nie śmiejcie się ze mnie, to moja pierwsza, długo wyczekiwana ciąża i chucham i dmucham na siebie jak mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka z uk
ja latalam w ciazy kilka razy ostatni raz jak bylam chyba w 23 tygodniu. Zawsze dobrze znosilam loty. Spokojnie mozesz rowniez przejsc przez bramke. Ewentualnie jesli chcieliby Cie zrewidowac takim przyrzadem trzymanym w rece to mozesz uprzedzic ze jestes w ciazy. Pamietaj tylko zeby duzo pic podczas lotu i co jakis czas sie przejsc i robic cwiczenia nog siedzac w fotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latanie w ciazy jest ok????
?? a ja myslalam ze przed kazdym lotem nalezy skonsultowac sie z lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w UK
ja nie konsultowalam sie z lekarzem - skoro ciaza przebiega prawidlowo to GP i tak dalby zielone swiatlo. Ja latalam do 36 tygodnia ciazy ;) Pamietaj ze od 28 tygodnia musisz przedstawic zaswiadczenie o ciazy, ktore pobierasz od GP, a pozniej od polskiego lekarza na droge powrotna. Sprawdz dokladnie na stronie swoich linii lotniczych jesli chcialabys jeszcze pozniej latac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w UK
zle to sformulowalam - od 28 tygodnia przedstawiasz zaswiadczenie ze z ciaza jest wszystko w porzadku i GP zezwala na lot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×