Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beeeaaa

ZWIERZĘTA

Polecane posty

w tym temacie piszcie wszystko co dotyczy waszych pupili. wymieniajmy się poglądami co do wychowania, wyżywienia, czy nawet zbierania kup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia niunia munia
phi wlasnie moj pies na dywan nasral.... prosil na dwor ale myslalam ze oszukuje bo kochliwy ostatnio a on wzial dupe i na dywan nasral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już było mówione, że...
.... ważniejsze niż "ludzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 bokserki i jakbym chciala o nich wszystko napisac to zaloze się ze nikt z was by nie wytrwał do końca bo moge o nich gadac godzinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie powinnam zgłosić błąkającego się psa? Na policje czy do Toz-u? Tak korzystając z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłakznosa
ciekawe kto sprząta srake swojego kochnego zasrańca pieska jak sra na chodnik lub trawnik w mieście? pieski kochane zasrańce jeba­ne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia Flower
do Kijeczek- zadzwoń do schroniska i tam Ci powiedzą gdzie masz zadzwonić, a być może oni, po Twoim telefonie przyjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje psy miasto widzą tylko jak jedziemy do weterynarza, bo mieszkamy na wsi;) i tym samym chodniki miejskie im obce a ich kupom tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt eee no zbieraja nooo... np. ja :/ ale tylko w mieście. tam gdzie wiem, że dzieci się nie bawią to nie zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroten
a mój pies polatał po dworze , pożarł śniadanie i teraz śi kolo stołu i chrapie tak że sie stół trzęsie :) a jaka cieplutki i mięciutki jest ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroten
a koty tłuką się na tarasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja wiem, że o boksiach to można godzinami mialam bokserke kiedyś teraz mam 3 koty jako zadośćuczynienie świra więcej, ale jednak to nie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroten
przepraszam bardzo , ja nie mam bokserka a labradorkę i też mogę o niej godiznami pisać , ale chciałam Wam dać szansę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×