Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

orzechoowa...........25 lat......Wielkopolska.......1.10.2012 Miiiśka..................36lat......Rzeszów............ 1.10.2012 Josa.....................28 lat.....Wrocław.............1.10.2012 czarnulka90...........21 lat......Anglia...............4.10.2012 Borntoride.............23 lata.....Wlkp................5.10.2012 Viviii....................27 lat......Śląskie..............6.10.2012 Rzodkiewa.............27lat.......slaskie/Anglia.....7.10 .2012 Jordan.pl...............25 lat.......Poznań............7.10.2012 DIANAKARINA1983....28 lat......Anglia...............8.10.2012 saradella...............33lata......Anglia..............8 .10.2012 szczęśliwa Gosia......24.lata....Łódź................9.10.2012 Moniś83................28 lat......Warszawa........14.10.2012 mamaparyzanka......22 lata.....Pomorskie........15.10.2012 Szczęściara ...........31..lat...Wlkp................16.10.2012 adza1987...............24........Słubice.........25.09.2 012 swinkaPIGGY...........26lat.....Toruń..........28.10.2012 jstynka..................24.......wroclaw........ 30.10.2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii już zakłądałaś kiedyś podobny temat o staraniu się, a teraz widzę, że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,na takim
zamknietym forum moze jest i wiecej prywatnosci ale tez rozne ososby sie trafiaja.uzewnetrzni sie czlowiek,zwierza a jakas malpa pozniej moze to wykorzystac.niestety tak czy inaczej to jest tylko internet.a czy zakniete forum czy otwarte?to zadna roznica.duzo osob odpada,duzo osoba jest wyrzucanych za nie piasanie.te ktore non stop siedza robia wyrzuty tym ktore rejestruja sie,czytaja a nie pisza,albo pisza malo. ja pisalam na lutym 2011r.bylo to bardzo fajne forum.wiadomo pomarancze czesto zyc nie daly,ale jakos bylo.w koncu przeniolsysmy sie na prywatne forum.i powiem wam ze zaluje tego kroku.ile z tego nieprzyjemnosci juz bylo.kilka osob zostalo wyrzuconych,czesc sie poklocila i teraz strach.bo co jak zostana wykorzystane nasze prywatne informacje?tak wiec takie jest moje zdanie. ja tez mam termin na pazdziernik,ale po tych doswiadczeniach zastanawiam sie czy zapisywac sie do was,skoro bedziecie wynosic sie na prywatne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny maja rozne podejscie wiec mozesz tu pisac przeciez bez zadnych problemow ;) a doswiadzenia sa rozne. my tez jedna wyrzucilysmy, bogu dzieki za taka mozliwosc. c o ona wyprawiala.. ale przynajmniej mialysmy taka mozliwosc - tak to nagabywalaby nas do usranej smierci... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka też Cię pozdrawiam :) jestem, czytam ale u mnie nic się nie dzieje objawów jakby coraz mniej teraz to tylko piersi bolą :P dziewczyny mam do Was pytanie czy po stosunku macie plamienie??? ja też uważam że "prywatne" forum to dobry pomysł... tylko musimy poczekać na inne dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josa, chyba nie powinno byc plamienia.... skad jestes? :) oj logujcie sie to przekonacie inne. a jak nie to przeciez ten watek zostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto podałaś link, jak ktoś będzie chciał to się zarejestruje. Przestań już o tym forum pisać bo nudno się robi. Ledwie dołączyłaś do nas to próbujesz ten wątek rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan ja mam jedno wesele i moj slub ;) ale skromny taki i bierzemy go tylko dlatego ze nasz syn tak chce bo idzie do szkoly i wszyscy maja miec tak samo na nazwisko hehe ;) A co do plazy to nic sie nie martw ja na wakacjach jak bylam z malym w ciazy to normalnie sie opalalam i wszystko. W piasku wykopalam sobie dziure na brzuch i lezalam ;) Świnka Piggy dokladnie tak ;) zalozylam w pazdzierniku bo juz sie nie moglam doczekac i fajnie tak pogadac z kims ale caly czas mialam w planach zajsc w ciaze w styczniu i tak sie stalo za pierwszysm podejsciem sie udalo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka ja się zalogowałam :D, we Wrocławiu mieszkam prawie 10 lat (przyjechałam na studia) a pochodzę z Podkarpacia, kurde do gina idę dopiero 14 marca oby mój Mały Człowieczek wytrzymał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia :)
Hej :) a ja po 10 latach a właściwie już 11 :) ponownie jestem w ciąży. Termin to koniec października 2012roku. Dziś byłam u lekarza i to 5 tydzień :))) Na razie 10 letniemu dziecku nic nie mówię, choć bardzo czeka na siostrę lub brata. Objawy - w tej ciąży - bardzo wcześnie: bóle i wrażliwość piersi, mdłości ale wieczorem, ból kręgosłupa, a najbardziej bolące podbrzusze. W pierwszej ciąży - brak objawów jakichkolwiek po za zatrzymaniem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia :)
To podajcie mi linka to też sie zaloguję i chętnie pogadam w miarę wolnego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia :)
Powiem tak, to mój drugi partner, od 3 lat razem ( wcześniej 10 lat małżeństwa z człowiekiem,który wywrócił mi śiwat do góry nogami i ma juz kolejną , trzecią żonę...) staraliśmy się i tak coś nie wychodziło, więc se odpuściliśmy :) no i wyjechał po za granice, ja doleciałam z córką pod koniec stycznia no i udało się za pierwszym razem a wcześniej nic :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny proszę odpowiedzcie na moje wątpliwości , bo zwariuję. wczoraj mój roczny synek miał szczepienia - świnka, ospa , odra , różyczka - a dziś ktos mi powiedział, że jak jestem w ciąży to nie powinnam szczepić dziecka - bo jest ryzyko, że szczepionka się nie przyjmie i mały zachoruje na którąś z tych chorób, a tym samym zarazi mnie. przed szczepieniami nie przyszło mi to do głowy, nigdy nie myślałam w ten sposób, szczeienia to szczepienia. jak to jest w Polsce - czy faktycznie jak masz małe dziecko i jesteś ponowie w ciąży to lekarze odkładają szczepienia na czas aż urodzi się maleństwo. już żałuję tego , że pozwoliłam zaszczepić małego , ale zwyczajnie w tamtej chwili nie pomyślałam o moim nienarodzonym dziecku. pozdrawiam was dziewczyny p.s coś czytałam o forum prywatnym, a co jest źle z tym otwartym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe Panie :) ja tydzien temu dowiedziałam się, ze też zostane październikową mamą :) Mam już 1,5 roczną córcię w domu. Mogę do Was dołączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie , że możesz - im więcej październikowych mam tym fajniej. W I T A M Y !!! A czy może ktoś mi odpisać na moje pytanie - P R O S Z E !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jstynka, ja tez sie chetnie wolna chwila zarejestruje na tym prywatnym forum. przeciez jak komus nie bedzie pasowac, moze odejśc z tamtego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam prywatne forum to nie glupi pomysl ja juz jestem na jednym i tam mi dobrze, zobacze jak tutaj sytuacja bedzie wygladala czy bedzie dalo sie tutaj pisac kazdy ma prawo decydowc gdzie chce pisac, nie kazdy ma mozliwosc i potrafi zalozyc prywatne forum a jest z tym duzo zachodu. My tez wyrzucilysmy czarna owce. szczesciara pierwszy raz slysze taka opinie, jezeli ty przechodzilas te choroby zakazne to wydaje mi sie ze dziecku nic nie grozi, ale zapytalabym w przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PazMama - dzieki, ze Ty jako jedyna na tym forum odpowiedziałaś na pytanie mnie nurtujące. wiesz - zapytać w przychodni mogę, tylko mały już jest zaszczepiony. wiesz, ja chciałabym sie dowiedzieć od dziewczyn , które mając już dziecko były na szczepieniach z nim, będąc w kolejnej ciąży. Czy w takiej sytuacji lekarz coś podobnego im powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem przeciwna zamkniętemu forum. Nie mam potrzeby znać się jak łyse konie z nikim z internetu :) i nie ważne - czy napiszę cokolwiek tu czy na zamkniętym forum, zawsze ktoś może to wykorzystać przeciwko mnie. Trzeba być tylko świadomym tego co się pisze :) I żadne pomarańczki mi nie straszne ;) Tu (w sensie kafeteriowego forum) dużo się dzieje i można sobie dużo innych tematów poczytać, niekoniecznie dotyczących dzieci. Dla mnie to czasem relaks. A na forach specjalistycznych z reguły tak jest, że pisze DUŻO tylko kilka osób. Reszta tylko podczytuje, eięc siłą rzeczy mało się dzieje. Wiem, bo sama należę do jednego branżowego. Z tym, że z tamtymi ludźmi mam wiele wspólnego (w sensie zainteresowań), a tu - przepraszam jeśli ktoś się poczuje urażony - ale sorry dziewczyny, na razie mamy wspólnego tylko to, że zaszłyśmy w ciążę w podobnym czasie. To może zrodzić przyjaźń ale nie musi. Jak poczuję, że chcę się z kimś się zaprzyjaźnić, to i tak mogę się wymienić nr telefonu czy mailem :) A a propos tych szczepień to trochę mnie zmartwiłyście dziewczyny, mój za 2 miesiące będzie miał 13 miesięcy i pora na szczepionkę :o Będę musiała dopytać pediatrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie prywatnych for - ja od 2010 roku jestem na priv forum, super sprawa. administruje tam, wiec polecam się w razie problemów. ja dziś mam niemiłosierne mdlości... uh w pierwszej ciązy też mialam od poczatku, ale na szczęscie kolo 10 hbd minęły. oby i teraz tak bylo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,na takim
zalezy jakie to sa szczepionki.np.po rotawirusie dziecko moze zarazac okolo tygodnia.(tak mi w przychodni powiedzieli) mnie tez czeka ta szcezpionka,ale nawet nie zastanawialam sie nad tym.jezeli sa to szczepionki "zywe"to dziecko pewnie moze zarazic jak i tym rotawirusem. szczesciaro pamietaj zeby czesto myc rece,nie calowac dzicka w ece,nozki,usta.powinno byc dobrze.no i dobrzeby bylo,zebys przed/po kazdym przewnieciu dziecka myla rece.albo o ile to mozliwe zeby ktos to za ciebie robil.chociaz przez ten pierwszy tydzien. ja wolalabym zostac tutaj.dobrze napisala ktoras z dziewczyn-nie wazne gdzie napiszemy.i tak moze to byc wykorzystane przecikwo nam.na tamtym moim forum zostaly wyrzucone dziewczyny ktre rzadziej pisaly i jedna ktora miala inne zdanie.i poklocila sie z inna o glupote i powstalo zmaieszanie.jedna czarna owca tez byla.w wiekszosci dziewczyny pisaly o wszystkim a teraz blady strach jak to wykorzytsa.bo do jednej meza juz na fb pisala to co wspolmalzonka o nim pisala.wiec jednak takie otwarte forum niby nie mniej komfortowe a jednak jakies hamulce z otwartoscia sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może lepiej zamknąć już temat otwartego i zamkniętego fora i sporów. Bo jak czytam od wczoraj, to ciąża zeszła na drugi plan. Nie wiem czy to normalne ale potwornie mnie zaczęła dzisiaj swędzieć skóra na brzuchu :-( Możliwe, że tak wcześnie już się rozciąga? To dopiero 8 tydzień :/ A robiłyście już może badania od ginekologa na toksoplazmoze, morfoogie, glukozę, grupę krwi i kupę innych? Ja dzisiaj to przeszłam, miałam od ginekologa zapisanych 11 badań (oczywiście płatnych, bo chodzę prywatnie :( , 5 próbek krwi pobral i myślałam że zejdę tak mi słabo było. Pozdrowionka i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie - ja w pierwszej ciązy tez tak miałam. potwornie swędział mnie brzuch i piersi. wcześnie tez dostałam rozstępów- na szczęscie mam tylko kilka na brzuchu i 2 na pupie ;) ale są cienkie i ich juz nie widać. ja juz wykonałam wszytskie pierwsze badania, za tydzien mam wizyte to moze znów podejrzę fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dziewczynki, zawsze dyskusja trwa w najlepsze kiedy mnie nie ma :):) z tymi szczepionkami to nie wiem, ale mogę spytać też w przychodni u znajomej na pediatrii. jestem tak zmęczona po całym dniu, nic mi się nie chce, nie mam zadnej motywacji do pracy, najchętniej bym spała i jadła. O rozmawiałam dziś z koleżanką, taką dobrą z liceum i się okazało, że też jest w ciąży! Niespodzianka normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie chce rozwalac, aaa, przepraszam. nie taka moja intencja. dobra, aktywowac bede jak sie nas troche nazbiera. w tym czasie oporzadze tematy itd. :) i koniec w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jstynka, aktywowac nie trzeba, nie ustawiłaś tej opcji. aktywacja jest poprzez linka wysłanego na maila. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczyny do mężula, dziś coś cięzki dzien miałam ;) kolorowych dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przyszłe październikóweczki ja tez z października2011 priv to fajna sprawa same jesteśmy na prywatnym ale dopiero po porodach jest nas ponad 40 bo przez czas ciąży zebrałyśmy fajną ekipę ale moim zdaniem teraz to jeszcze za szybko aby stąd uciekać może poczekajcie jeszcze jakiś czas na nowe mamusie i wtedy razem przejdziecie na prywatne Wasz wybór :) ja miło wspominam czas ciąży i życzę Wam spokojnego przeżywania tego czasu i oby do października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×