Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ehh nigdy nie moge trafic jak sa kobitki :( sama ze soba nie będe pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoasia29
inga ja jestem:) swinka piggy co sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a bolały,albo bolą was plecy tak na dole?? kurcze mnie od wczoraj bolą i troche sie martwie,bo w poprzedniej ciązy tez tak miałam i niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zrobilam test i wyszedl pozytywny i nie wiem co treraz czuje wlasnie dzis wrabalam zapiekanke, czekolade, kielbase i teraz mam ochote na kluski ziemniaczane i frytki generalnie jakis taki szok mnie ogranal dziwny ze nie mam emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a staraliscie sie o dzdziusia?? ja własciwie tez byłam w szoku jak zrobiłam test,łaziłam z nim w tą i spowrotem tak bez celu:) chociaż ja bardzo chciałam byc w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mielismy w planach, chociaz zaczelismy juz powoli o tym myslec (ale glupio napisalam), tylko ze ja w tym miesiacu jakos specjalnie nie uwazalam. Mysle, ze przyszedl juz na mnie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) ale sie dzisiaj rozpisalyscie :) fajnie fajnie jest co czytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o udało mi sie :) mnie bolały plecy ale samo przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzedniej ciązy miałam strasznie silny ból pleców raz tak mnie złapało że nie mogłam sie wyprostować i wtedy odrazu poczułam ze cos jest nie tak i takiego bolu nie powinno byc..... i niestety kilka dni potem krwawienie szpital i zabieg :( a teraz to tak mnie lekko kuły i powiedziałam lekarzowi ale uspokoił mnie że jeżeli nie sa to silne bóle to jest to normalne w ciąży rozrastająca się macica moze naciskać na nerwy i dlatego jest ból... teraz nie mam wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga a długo ciebie te plecy bolałay?? no i gdzie?? tak na dole?? dzis jest troche lepiej,ale w nocy wstawałam z 5 razy az w koncu sie popłakałam,ze cos złego dzieje sie z moim dzieciątkiem:( swinka i bardzo dobrze bo,czasami człowiek nie moze sie zdecydowac na dziecko,a tak los za was wybrał:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzedniej ciązy miałam strasznie silny ból pleców raz tak mnie złapało że nie mogłam sie wyprostować i wtedy odrazu poczułam ze cos jest nie tak i takiego bolu nie powinno byc..... i niestety kilka dni potem krwawienie szpital i zabieg :( a teraz to tak mnie lekko kuły i powiedziałam lekarzowi ale uspokoił mnie że jeżeli nie sa to silne bóle to jest to normalne w ciąży rozrastająca się macica moze naciskać na nerwy i dlatego jest ból... teraz nie mam wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga a długo ciebie te plecy bolałay?? no i gdzie?? tak na dole?? dzis jest troche lepiej,ale w nocy wstawałam z 5 razy az w koncu sie popłakałam,ze cos złego dzieje sie z moim dzieciątkiem:( swinka i bardzo dobrze bo,czasami człowiek nie moze sie zdecydowac na dziecko,a tak los za was wybrał:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha:) no mnie tez nie bolą mocno,ale jednak bolą i sie martwie:( mnie tez w pierwszej ciązy bardzo bolały plecy i miałam plamienia :( mam nadzieje ze bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj sie !!!! najpierw były to lekkie bóle właśnie na dole w krzyzu takie klucie bardziej niz ból tak chwilami nie cały czas a potem nagle mnie złapał ten silny..... a teraz miałam lekkie klucia przez ok tydz zanimj poszłam do lekarza i bałam sie że coś jest nie tak zwłaszcza że miałam przygody na poczatku ciąży ( jest gdzieś mój topik możesz poczytać) ale potem ustąpiły starałam sie jak najmniej chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie dziwne uczucie scisku miesni brzucha to normalne? no i bola mnie ledzwie, i troszke kluje brzuszek ale nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie jak na okres? jest to normalne jak pisalm wcześniej macica sie powiększa i jest taki lekki dyskomfort. a tak w ogóle to gratulacje !!!!! zobaczysz bijące serduszko i zmieni Ci sie nastawienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, az sie zaczelam trzasc z wrazenia.... chce do domu!!! a tak musze siedziec w pracy do 18 jestem potwornie glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę :) ja teraz mam ciagle napady głodu :) właśnie smaże sobie krokiecika z kapustką i grzybami od teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a jaka była reakcja przyszłego taty? bo wie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tata siedzial ze mna i czekal na wynik w sumie na razie sie nie cieszymy bo az boimy sie zapeszyc generalnie on czekal na to, bo juz ma 33 lata i tez juz bardzo chcial ale nie okazal radosci jako takiej, jest na razie w pozytynym szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yoaska29, mnie plecy bolą ale tylko jak dłużej stoję, np. jak myję naczynia to taki ból jest właśnie jakby mi ktoś wbił szpilę w krzyż aż mnie odgina do tyłu wręcz, no ale kiedy sobie usiądę to po chwili przechodzi. Może zapytaj się u gin czy coś złego się nie dzieje. Ja dzwoniłam do mojej cioci która jest położną i mówiła, że takie bóle często pojawiają się u ciężarnych, w drugim trymestrze ale może się zdarzyć, że pojawią się już w pierwszych tygodniach. No i że trzeba to skonsultować z lekarzem bo niekoniecznie to może być od ciąży. Ja póki co to staram się nie przemęczać i nie stać za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze niech tylko dojdzie to do niego to będzie Cię nosił na rękach :) moj mąż ma 32 i cieszył sie jak małe dziecko chyba bardziej ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha super, ja teraz wyslalam swojego po frytki, bo tak mi sie chcialo, ze az sie poryczalam a pare dni temu go prawie pobilam - tak sie zdenerwowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dziewczyny rozpisalay:)) bol plecow mialam dokadnie w krzyzu, juz pisalam nie wiedzac ze jestem w ciazy wzielam od mamy swojego narzeczonego bardzo silny lek pzreciwbolowy i nie pomagalo....bol byl uciazliwy nie pozwalal spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!! ja tez, ja tez!!!!!!!!!!! dzisiaj dwie kreski!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×