Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

czesc Dziewczyny, tak sobie czytam wasze wypowiedzi - gdzie jaka opieka lekarska. to ja naprawde nie mogę narzekać - mieszkam tymczasowo ( od 7 lat ) w usa. tutaj wizyta wiadomo na początku ciązy raz w miesiącu . kazda wizyta wygląda tak mniej więcej - asystentka lekarza zaprowadza do gabinetu - tam waga, ciśnienie wiadomo - i daje pojemniczek na mocz. robią badanie moczu na miejscu - zanim lekarz do mnie przyjdzie do gabinetu. jakby bylo cos nie tak to lekarz od razu to wykrywa. chyba nie jest zle - zawsze wrazie wątpliwości można iść - więc chyba nie jest tak żle. wszystko w ramach ubezpieczenia a jak tam samopoczucie ciężarówek - u nas prześłiczna pogoda, jak mi się synek obudzi to idziemy na spacer pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara u mnie podobnie ale dopiero po 10 tyg ciazy mna zajmuje sie polozna, wizyta zawsze trwa do godziny:) juz nie moge doczekac sie poniedzialku....zaczely sie mldosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
fakt odkąd aplikuję sobie te tabletki to mam wrażenie że cały czas mam mokro:/ no i te plamy białe też są:/ ale wkładki zawsze używałam, teraz też i jest bardziej komfortowo. trzeba sobie jakoś radzić aby tylko dzidzi było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
Wiecie mój M wpadł na pomysł żeby co tydzień robić zdjęcie brzuszka, jak rośnie, jak się zmienia:) później dzidziuś będzie miał co oglądać:) a jeśli chodzi o dolegliwości to piersi strasznie mnie bolą, podbrzusze ale odkąd biorę luteinę to mniej, mdłości okropne i rano i wieczorem i w dzień, zmęczenie i częstsze oddawanie moczu. także chyba wszystko mnie dopadło:/ ale tak jak już wspominałam że jak sobie pomyśle jaki jest tego wszystkiego powód to się uśmiecham i cieplutko na serduszku się robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie 8 tydzień i już jakby wyczuwam powiększoną macicę jak dotykam podbrzusza. oczywiście na oko tego nie widac jeszcze. :) A tak poza tym od tygodnia miałam mdłości straszne, dzis juz mi troszkę lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu nie moge w ogole jesc smazonego, bo boli zoladek przez co mi niedobrze i mam mega mdlosci.. zostal chyba tylko rosolek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciazy od poczatku uzywalam kremow z Pharmaceris z kwasem foliowym i obowiazkowo kazdy prysznic to bylo masowanie calego ciala rekawica z zelem i oliwka a po prysznicu wcieranie do wchloniecia balasamu, rozstepow brak, skora pozostala jedrna ale geny tez robia swoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaja
Hej dziewczyny pomyślałam że też dołącze. Juź mam córcię półtoraroczną teraz spodziewam się drugiego maluszka. Termin mam na 15.10.2012. Narazie dopadły mnie mdłości i ból 'źołądka. W pierwszej ciąźy na mdłości pomagały banany, ale teraz nie działają. Jakieś inne skuteczne sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kukułka.
milaja - a córcia kiedy się urodziła dokładnie? moja też ma pótora roku a termin mam na około 15 października ( nie wiem dokładnie, bo nie byłam u lekarza) Dziś moje dziecko jest straszne marudne i daje w kość a ja ledwo chodzę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) a co tu taka cisza ??? Ja wczoraj bylam w gorach i dzisiaj sie czuje jak nowo narodzona :)) Moj maly sie wczoraj uczyl jezdzic na nartach i tak mu dobrze szlo ze skrzydelek dostalam hehe ;) jakos mi dzisiaj narazie (odpukac ;) wszystko przeszlo moze to juz koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wizycie musze sie umowic na usg do ginekologa zeby okreslic wiek ciazy i termin porodu, bo po tabletkach polozna nie byla w stanie okreslic konkretnego terminu,skierowanie juz mam wiec dla mnie lepiej bo bez skierowania musialabym zaplacic jak za prywatna wizyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte 1 marca i już doczekać się nie mogę.. gdybym tylko mogła, oglądałabym codziennie swoje maleństwo.. to chyba jakaś schiza, ale już tak bardzo chciałabym październik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam:) http://www.youtube.com/watch?v=1mbjFwjSc_Y U mnie mdłości się straszne zaczęły całodniowe,rozpoczynające się rano w chwila obudzenia:( boje się myć zęby bo wiem że będzie spotkanie z "wielkim uchem":/ Wizytę przełożyłam sobie z dziś na sobotę żeby mieć pewność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
hej dziewczyny :) juz nie moge się doczekać piatkowej wizyty :) badania mam prawie wszystkie porobione wszystko jest w porządeczku mdłosci mijają tylko na wieczór mam straszne wzdęcia !! wtedy moj brzusio wygląda na 4 mc a nie 7tc i 3d :) nie wiem co robić nie jem dużo ,nie pije gazowanego nie wiem czy jest coś ( np espumisan) czy coś , co mozna spokojnie brać w ciąży ..... przez to czuje się jak słonica ledwo się ruszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore espunisan z tego co wiem mozna . jest nieszkodliwy Mozna go nawet kilka lat brac jak pomaga ... Ja od zawsze mam go w torebce bo czesto wzdecia i gazy a teraz to jyz wogule.. Dziewczyny jutro Egipt w koncu odpoczne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewka ale Ci dobrze ;) to uwazaj na siebie i udanego wypoczynku :) Ja jak pisalam wzesniej dzisiaj sie czuje jak nowo narodzona i faktycznie caly dzien nic moze juz odeszlo na zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
a ja cały czas mam mdłości... dzisiaj byliśmy w kościółku termin ustalić bo bierzemy ślub konkordatowy:) jeszcze więcej stresu hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa milego wypoczynku i uwazaj co jesz, latwo sie zatruc a w ciazy to dobre nie jest. u mnie dzisiaj lepiej ale zaczal mi sie apetyt zwiekszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaja
Kukułka moja Melcia urodziła się 28 lipca 2010. Też daje popalić teraz jak sobie przypominam poprzednią ciąże to był luksus oprócz pobytu w szpitalu i skróconej szyjki to leżałam i odpoczywałam. A teraz wiadomo mała wymaga dużo uwagi, a ja jakaś ospała i te mdłości eh, ale trzeba się ogarnąć i do przodu. Wypróbuje te herbatniki ale ja mam mdłości cały dzień:-( Czego to się nie znosi dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy tez macie tak dosc duzo sluzu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii - właśnie wróciłam z zakupów, gdy jechałam autobusem poczułam, że mam mokro. Trochę się przestraszyłam i zastanawiałam się czy to nie krew. Na szczęście to zwykły śluz. Myślę, że jeżeli nie pachnie nieprzyjemnie i nie ma dziwnego koloru to nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viiiviii to normalne, sluz chroni malenstwo przed dostaniem sie do macicy bakteri ktore moga wywolac stan zapalny lub inne paskudztwa, pzryzwyczaisz sie, ja w ciazy nosze wkladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiara78
Witam zaliczam się do waszego grona termin mam na 14 października . Jestem w 6 tyg i mam pytanie powiedzcie kobietki czy was też bolą plecy na dole ? Bo mnie całymi dniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sie troche wystraszylam bo w pierwszej ciazy chyba tak nie mialam :) chociaz to bylo 7 lat temu wiec moze niepamietam ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze...........
dziewczyny przeczytałam cały topic i niestety musze stwierdzic ze nowe dziewczyny które chciałyby sie do was przyłaczyc,lub mają jakies pytanie lub wątpliwosci są poprostu olewane!!1rozmawiacie tylko w swoim gronie.......kilka dziewczyn doslownie......dlaczego tak jest??? zmiencie to dziewczyny naprawdę:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja w pierwszej ciazy umieralam, myslalam ze pupa od plecow mi odpadnie,najgorzej bylo w nocy....jezeli to Twoja pierwsza ciaza to tak moze byc, mi przeszlo kolo 2 miesiaca usg mam 5 marca..wtedy okaze sie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tylko problem tego tematu, na całej cafe przecież tak jest! trzeba się przyzwyczaić :D ja mam lekarza w piątek, nie mogę się doczekać czy jest wszystko ok i czy mogę już się dopisywać do tabelki :) pozdrawiam dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trybika a to jest twoja pierwsz wizyta tak? ja mam nadzieje ze za 2 tyg tez bedzie wszystko ok, troche mnie denrwuje to ze musze tyle czekac, to bedzie juz wtedy 7-8 tydzien, a ja nadal w ciazy tylko i wylacznie na podstawie testu..grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×