Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

sorki za podwójny post ale naprawdę cos ta kafe szfankuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi piersiami to u mnie tak,że bolą jak wstaję po nocy, czasami w dzień ale nie tak jak na początku,że dotknąć nie mogłam :( Co do samopoczucia to jest tak,że pisałam ,że już ok, mdłości minęły, ALE jak tylko muszę wypić leki to zrywa mnie do wc, bez znaczenia czy zjadłam pół godziny wcześniej, czy w trakcie. Tak mi tabletki zaczęły działać... I witaminy też. Mój też dziś na zakupach - kupił mi i córce buty po 2 pary, jakieś bluzki córce, bieliznę i coś maluchowi ale nie powiedział co :D też szaleje po sklepach, ja nie mogę to choć on coś przywiezie :) A w Angli faktycznie można tanio kupić niektóre rzeczy, szkoda ,że sama lecieć nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o jakie rzeczy wam chodzi to zaoparrywanie.? Ja tutaj mieszkam i zyje wiec zajupy na porAdku dziennym.. A duzo zakupow na ebay robie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi chodzi głównie o ciuchy, ja jak jestem w UK to zazwyczaj Primark mnie interesuje, fajna bawełna, tanio i można trafic na promocje super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej new look i h&m lubie niestety primark strasznie podrozal ostatnio w porownaniu do jakosci .. Noi tak jak mowie na necie tez duzo kupije .. Teraz sie troche sie powstrzymuje bo i tak utyje wiecej mnie ciuszki dla dzieciaczkow interesuja... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości jejku pomocy już mam dość oczy by jadły ale wieczór nic mi nie przechodzi przez usta wiec jadam tylko śniadanie i obiad. mamusia miałąm się pytać bo mamy bardzo podobną sytuację krwiak, praktycznie ten sam tydzień ciąży i pytanie czy Twoja ciąża też jest oznaczona jako zagrożona i generanie nic ci nie wolno a najlepiej jakbyś leżała jak najwięcej? I zastanawiam się co potem jak krwiak nie zniknie to normalnie się rodzi? Pytam bo nie wiem czy moja lekarka przesadza czy na prawdę to jest duże zagrożenie. I ile razy bierzesz duphaston ja 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam mamusia dzięki za info faktycznie działa ta promocja szkoda tylko, że na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki a ja tak z innej beczki nie wiem czy to moje hormony zaczynają szaleć ale wyłapałam jakiegoś doła ...:( siedziałam sobie na facebooku i pooglądałam sobie zdjęcia mojej "przyjaciółki" niby dalej sie znamy ale kontakt sie urwał jak wyszłam za maz no może jeszce przed slubem a kiedys wszędzie razem jak któraś płakała to druga razem z nia ... nie wiem moze jednak wcale nie była taką przyjaciółką jak mi sie wydawało... nie jesteście złe na ten cholerny czas że tak się wszystko rozmywa i ludzie idą w innych kierunkach?.... ehhh chyba musze połozyć się spać może jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 u mnie jest tak,że kazała mi funkcjonować normalnie ale z zakazami : nie podnosić,nie dźwigać, nie przemęczać się,nie biegać - generalnie zero wysiłku. Czyli spacery, normalnine gotowanie w miarę możliwosci, zajmować się córką - lekcje itp. Ale też i leżeć, odpoczywać a nie cały dzień na nogach... Noi ja tak robię, wczoraj poszłam spać bardzo wcześnie, dziś za to wstałam i nie chce mi się spać-no więc leże, potem małe sprzątanko, spacer, obiad i znów leżenie. Krwiaka mam dalej,w tym tygdniu nie plamiłam w ogóle i nie wiem czy to dobrze czy źle??!! Ja znów jak na ciążę często chodzę do lekarza, nie wiem jak ty - ja chodzę co kilka dni :/ Duphaston mam 3x1 ale teraz kończę Luteinę też 3x1, mam ją do poniedziałku i potem już kupiony duphaston. No i lekarka powiedziała mi,że ciąża w tej chwili jest wysokiego ryzyka, ze względu na krwiak ale żeby nie myśleć o tym i że będzie ok :) ale plamic będę jeszcze a tu nic cały tydzień nic... Inga23 wiesz z hormonami to różnie, moje też wariują, w większości dni jest ok, ale jak się trafi dzień to szok, sama siebie nie poznaję. Co do przyjaciół, to ja zawiodłam się na kilku znajomych w chwili kiedy najbardziej potrzebowałam pomocy, okazali się ludźmi , którym jak tylko coś dasz,coś oferujesz to są z tobą. Ale na szczęście mam zawężone grono znajomych,na nich mogę liczyć - zwłaszcza jak jestem teraz sama a mój w UK. No a z czasów szkoły to żadna przyjaźń nie przetrwała - jak piszesz każdy poszedł w inna stronę, od czasu do czasu info na FB i to wszystko . No dziewczyny :) miłego dnia, znów wstałam najwcześniej hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka chyba naprawde hormony mi dały wczoraj popalic dzisiaj jest o niebo lepiej właśnie wybieram się na zakupki kupić sobie balerinki ;) ciepło jest więc spokojnie będe mogła juz w nich smigac :) samopoczucie ciążowe super wczoraj odebrałam cytologie i jest w porządku Igr/IIgr jakieś delikatne zapalenie nie wymagające leczenia aby do piatku i zobacze moje maleństwo!!!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia czyli to tak jak moja lekarka mówiła więc to prawda kurcze oby nam się udało ja tak mówie oby do 12t potem powinno być lepiej ale takie głupie myśli chodzą mi po głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki hormonki szaleja jestem bardziej wybuchowa,ale staram sie opanowywac :) Ja z kolei pierwsze 2 m-ce to ledwo zywa byłam teraz z kolei mam takiego powera że juz pranie robie :)firanki namoczyłam :)pranie poskładałam :)i zastanawiam sie umyc okna 2 czy 3? Oj zamiast paśc i odpoczywac to zaraz sie nafikam a potem będę kwękac że brzuch boli. Okna po zimie oooooo matko szok i mnie to drażni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k23 ja przestrzegam tego co mówi, często leżę bezczynnie, odpoczywam, duzo spaceruję. A rodzina i niektórzy znajomi, co wiedzą o ciąży - to mi pomagają, bo mój jest w UK, ale też to kupuje nam różności, wysyła paczki itd. Więc naprawdę mam całkiem ok. Córeczka choć mała - to już duża, wiekszość rzeczy robi sobie sama, śniadania rano, do szkoły wybiera się sama, sprząta cały dom ( odkurzanie odkurzaczem na razie, bo kurze wolę sama sobie wytrzeć). No a ja odpoczywam, skoro tak trzeba, właśnie zwłaszcza te pierwsze 3 miesiące. Ale już coraz bliżej i mam nadzieję,że będzie ok. Teraz nie plamiłam, więc nie wiem czy krwiak jeszcze jest , czy nie ma, może wchłonął się, choć nie sądzę. W poniedziałek pogadam z panią doktor. Wiem tylko,że do pracy nie wrócę byc może nawet całą ciążę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja tez się staram jak najwięcej odpoczywać i robić po mału pewne rzeczy ale mam 5,5 letnią córeczkę, która niby jest samodzielna no ale pewnych rzeczy sama nie zrobi i jeszcze 14 miesięczny synek więc czasem ciężko o odpoczynek. Mąż dużo pomaga czy zakupy czy obiad czy posprząta ale on pracuje więc wiadomo ja przez te kilka godzin muszę sobie sama dać rade. Co do krwiaka to wydaje mi się, że on jest bo ja tez nie krwawie ani nie plamię a na usg we wtorek miał 3cm ale jest umiejscowiony pod zarodkiem więc ponoć to lepiej. Tak się tylko zastanawiam włąśnie co będzie później czy już ( skoro piszesz że do pracy nie wrócisz wiec pewnie tak) ale czy już do końca będzie ryzyko wcześniejszego porodu np? Czy to niema znaczenia? I co z tym krwiakiem jak nie zniknie to co się wtedy dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asza1987
hej dziewczynki, nie zamartwiajciw sie tak tym krwiakiem, nie mozecie pracowac trudno, to juz tylko jakies 7 miesiecy:) korzystajcie z tego stanu. ja jeszcze pracuje do 5 kwietnia ale przedemna jakies 50 klientek (paznokcie) i az sie boje tej roboty, tsak bsardzo chcialybym odpoczac... troszke wam zazdroszcze :) ja po genetycznym, pomylilam terminy poszlam tydzien wczesniej :/ ale wszystko gin widziala dzidzius jest zdrowy, wszysko z min dobrze ma 7,11 cm z nozkami jakies 13 cm :) nie wiem jak wy ale ja czuje lekkie ruchy (druga ciaza). i czulam sie jak zboczuch bo patrzalam tam tylko miedzy nogi mu i wydaje mi sie ze jejka byly :P hehe ale moze przewrazliwiona jestem bo gin nic nie powiedziala :) milego weekendu mamuski ja biore sie za pozadkib:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem po 12 godzinnym spaniu i nareszcie czuję się ok! Wczoraj coś źle i krótko spałam przed mojego chrapiącego męża, do tego poszłam na dłuuugi spacer z koleżanką i wróciłam z takim potwornym bólem głowy, że ledwo mogłam dojść do toalety :( Mój mąż zrobił mi okłady zimne na czoło i wtedy jakoś zasnęłam. Dzisiaj kolejny dzień bezchmurnej pogody, więc trzeba również się przejść, ale nie na tak długo :) Też budzicie się w nocy i wam burczy w brzuchu? :) Ja co noc jestem głodna a nie jestem nauczona do podjadania w nocy. Wczoraj rodzice przywieźli taką pyszną sałatkę warzywną, więc idę wsuwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem po 12 godzinnym spaniu i nareszcie czuję się ok! Wczoraj coś źle i krótko spałam przed mojego chrapiącego męża, do tego poszłam na dłuuugi spacer z koleżanką i wróciłam z takim potwornym bólem głowy, że ledwo mogłam dojść do toalety :( Mój mąż zrobił mi okłady zimne na czoło i wtedy jakoś zasnęłam. Dzisiaj kolejny dzień bezchmurnej pogody, więc trzeba również się przejść, ale nie na tak długo :) Też budzicie się w nocy i wam burczy w brzuchu? :) Ja co noc jestem głodna a nie jestem nauczona do podjadania w nocy. Wczoraj rodzice przywieźli taką pyszną sałatkę warzywną, więc idę wsuwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie to tak jakbym siebie widziala bol glowy od kilku dni zle sie czuje ale sen nie pomaga niestety zawsze jak mam wolne i chcialabym normalnie odpoczasc.. :( o spacerowaniu nie ma mowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewka niby kawa z cytryna pomaga... moze watro sprobowac? przykro mi ze jestes tak obolala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewka niby kawa z cytryna pomaga... moze watro sprobowac? przykro mi ze jestes tak obolala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewka niby kawa z cytryna pomaga... moze watro sprobowac? przykro mi ze jestes tak obolala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki u mnie tez juz lepiej z samopoczuciem energia wraca.....juz nie jestem taka zmeczona w ciagu dnia i jak cos robie to juz nie tak powolniacko jak to było w oststnich tygodniach....... dzis piekne słoneczko wiec napewno wybiore sie na lody...... jakos ostatnio czesto za mna chodza ... miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od kilku dni męczę się z bólami głowy. O dziwo jak zwymiotuję to od razu mi przechodzi, tak samo z bólem brzucha. Dziś rano jak byłam w sklepie po donice, itp - trwało to około 1,5h to bardzo się źle czułam. Bardzo zmęczona wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś jakoś ok, byłam długo na świeżym powietrzu i czuję się ok. Martei mnie ciągle tylko wilczy apetyt popołudniu :/ ciągle chce mi się jeść ale nie wiem co . I co zerknę do lodówki to - nic nie moge wybrać,a jak już coś tam zjem to wieczorem wzdęta, brzuch jak balon ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienie-znowu
Hej, czy ktoras z Was miala plamienia (brazowy sluz) w tych pierwszych tygodniach? ja najpierw na samym poczatk (zagniezdzenie) potem w 7 tygoniu, przez caly tydzien, lekarze nie znalezli przyczyny, usg wyszlo dobrze, a teraz 12 tydzien i znowu to samo. Nic mnie nie boli, dobrze sie czuje, wtedy najadlam sie nerwow ale teraz mam nadzieje ze to poprostu te terminy miesiaczek, no nie wiem, usg mam za 6 dni, jak myslicie czy to moze byc grozne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×